Геліосистеми – тепло від сонця. Безкоштовно у Вашому домі

Той, хто в наші дні інвестує в нову опалювальну систему, обов'язково має запланувати включення в неї сонячних колекторів. Це дасть Вам значну економію при низькому рівні споживання енергії та дозволить зменшити суму щомісячних рахунків за опалення.

Установлюючи сонячні колектори, Ви також демонструєте своє відповідальне ставлення до довкілля, бо рівень викидів CO2 зменшується. Обладнання Viessmann дозволяє Вам при цьому спокійно дивитися в майбутнє, воно забезпечує оптимальну взаємодію всіх компонентів системи. Зробивши інвестицію в сонячні колектори, Ви суттєво підвищуєте вартість своєї нерухомості.

Наша компанія має понад 30 років досвіду в розробці й виготовленні термічних геліосистем, тож Ви можете розраховувати на нашу технічну компетентність і найвищу якість продукції. Чи Ви зупините свій вибір на нових конденсаційних котлах на рідкому паливі чи газі, опалювальній системі на деревині або тепловому насосі – усі системи виробництва Viessmann розраховані на роботу в комбінації з сонячними колекторами.

Конденсаційна техніка плюс сонячні колектори

Конденсаційна техніка плюс сонячні колектори – оптимальний результат

Той, хто зараз інвестує у нову опалювальну систему, має звернути увагу на конденсаційний котел. При нинішніх цінах енергоносіїв це найекономніший варіант. Конденсаційні котли на рідкому чи газоподібному паливі від Viessmann перетворюють до 98 відсотків енергії палива в корисне тепло.

У комбінації з високоефективними сонячними колекторами Viessmann Ви заощадите до 35 відсотків витрат на енергію, якщо сонячні колектори застосовуються як для гарячого водопостачання, так і для підтримки в опаленні. Лише при гарячому водопостачанні можна знизити споживання енергії на 60 відсотків.