Опалення деревиною – найприроднішим у світі паливом

Ціни викопних енергоносіїв зростають, а екологічна свідомість людей підвищується, й це призводить до невпинного зростання запиту на енергію з відновлюваних джерел. Опалення на деревині є гарною альтернативою системі, що працює на газі чи рідкому паливі: не лише відповідальний підхід до довкілля є визначальним аргументом. Але й факт, що деревина – це не імпортний продукт, вона вигідніша ціною, до того ж її ціна не піддається різким коливанням.

Котли на деревині виробництва Viessmann мають високий коефіцієнт корисної дії та економно споживають паливо. Наші котли можна використовувати як самостійні джерела енергії, або ж як допоміжне джерело при роботі з газовим чи рідкопаливним котлом. Установка котла на деревині зменшить ваші витрати на рідке та газоподібне паливо, ця інвестиція окупиться досить швидко.

Крім того, ви зробите свій активний внесок у довготривалий захист клімату: опалення деревиною є СО2-нейтральним. Це означає, що при згорянні палива в атмосферу виділяється така кількість двоокису вуглецю, яку поглинули дерева під час свого росту.

Поліна чи деревні пелети: програма Viessmann охоплює все

Чи йдеться про додатковий чи основний теплогенератор, чи як паливо будуть використані дрова або деревні пелети: компанія Viessmann має повну програму для опалення на деревині. Прийнявши рішення на користь твердопаливного котла, ви так чи інакше робите правильний вибір. На його користь промовляють численні аргументи:

●  висока надійність
●  довгий строк служби
●  комфорт в опаленні та гарячому водопостачанні
●  незалежність від рідкого палива та газу
●  економія коштів завдяки економному енергоспоживанню
●  котли на пелетах можна чудово комбінувати з сонячними колекторами

Котли на біомасі icon-biomasse.png

Якщо розглядати витрати на цілу інвестицію, при сьогоднішніх цінах енергоносіїв опалення на дровах є економною альтернативою. Прогресивна технологія від компанії Viessmann робить опалення на біомасі ефективним та комфортним. Програма поставок Viessmann пропонує вам гнучкі рішення, такі як допоміжна чи повноцінна система опалення, для роботи – залежно від типу котлів – на дровах чи деревних пелетах.

> Це Вам слід знати про тверде паливо...