Опалення деревиною – найприроднішим у світі паливом

Ціни викопних енергоносіїв зростають, а екологічна свідомість людей підвищується, й це призводить до невпинного зростання запиту на енергію з відновлюваних джерел. Опалення на деревині є гарною альтернативою системі, що працює на газі чи рідкому паливі: не лише відповідальний підхід до довкілля є визначальним аргументом. Але й факт, що деревина – це не імпортний продукт, вона вигідніша ціною, до того ж її ціна не піддається різким коливанням.

Котли на деревині виробництва Viessmann мають високий коефіцієнт корисної дії та економно споживають паливо. Наші котли можна використовувати як самостійні джерела енергії, або ж як допоміжне джерело при роботі з газовим чи рідкопаливним котлом. Установка котла на деревині зменшить ваші витрати на рідке паливо чи газ, і ця інвестиція окупиться досить швидко.

Крім того, ви зробите свій активний внесок у довготривалий захист клімату: опалення деревиною є СО2-нейтральним. Це означає, що при згорянні палива в атмосферу виділяється така кількість двоокису вуглецю, яку поглинули дерева під час свого росту.

Дрова чи деревні пелети: програма Viessmann охоплює все

Неважливо, чи мова йде про додатковий або основний теплогенератор, чи як паливо будуть використані дрова або деревні пелети: компанія Viessmann має повну програму для опалення на деревині. Прийнявши рішення на користь твердопаливного котла, ви так чи інакше робите правильний вибір. На його користь промовляють численні аргументи:

●  висока надійність
●  довгий строк служби
●  комфорт в опаленні та гарячому водопостачанні
●  незалежність від рідкого палива та газу
●  економія коштів завдяки економному енергоспоживанню
●  котли на пелетах можна чудово комбінувати з сонячними колекторами

Дрова, джерело енергії для опалення

Котли для спалювання дров

Твердопаливний котел спалює дрова та перетворює 90 % енергії, що міститься в паливі, в корисне тепло. Залежно від типу і водонаповнення, періоди між завантаженнями котла різні – чим більше водонаповнення, тим більший інтервал, що дає більший комфорт у роботі. Детальну інформацію про твердопаливні котли можна знайти в розділі Опалення деревиною.


Котли на пелетах

Без ручного завантаження працюють твердопаливні котли на пелетах. Пелети стандартизовані за своїм розміром і формою, тому автоматично потрапляють у топку котла в належній кількості. Таким чином забезпечується належний рівень температури. Завдяки високій теплотворній здатності палива та інноваційним технологіям, застосованим у них, пелетні котли Viessmann забезпечують ККД понад 95%.

При згорянні пелети віддають свою енергію в опалювальну систему

На фотографії зображені деревні тріски. Аналогічно до інших видів деревного палива, при згорянні вони віддають свою енергію

Котли для роботи на деревних трісках

Твердопаливні котли, що працюють на деревних трісках, можуть забезпечити теплом велику кількість споживачів, залежно від діапазону потужності. Котли для побутових потреб невеликі за розміром, вони мають ККД понад 90% при відповідній якості палива. Номінальна теплова потужність може бути в діапазоні від 49 до 1250 кВт.


Комбінований твердопаливний котел для всіх видів твердого палива

Комбінований котел створений на базі твердопаливного котла, що працює на деревних трісках. Працює на пелетах, дровах та деревних трісках: Комбіновані котли Viessmann можуть працювати з паливом, вміст вологи в якому складає до 50%. Перевірена технологія згоряння, триходовий теплообмінник, модульований регулятор потужності та регульована подача первинного та вторинного повітря забезпечують високу ефективність.

Різні види палива, доступні для використання у комбінованому котлі

Дрова, пелети або деревні тріски: програма Viessmann охоплює все

Як допоміжні та основні теплогенератори, для роботи з різними видами твердого палива: твердопаливні котли Viessmann охоплюють повну програму опалення деревиною. Власники будинків, які вирішили встановити твердопаливний котел або замінити свій старий котел на Viessmann, завжди будуть перебувати в теплі.

Переваги твердопаливних котлів:

  • Висока надійність
  • Тривалий термін служби
  • Безперебійне завантаження в автоматичному режимі
  • Комфортне опалення і гаряче водопостачання
  • Незалежність від газу та рідкого палива
  • Економічність за рахунок раціонального використання палива
  • Котли на пелетах можна об’єднувати з сонячними колекторами

Зрештою, це ваш вклад в екологію: Опалення деревиною нейтральне за СО2. Тобтопри горінні в атмосферу виділяється лише така кількість СО2, яка була поглинута деревом в процесі його росту.


Котли на біомасі Heizen mit Holz

Якщо розглядати витрати на цілу інвестицію, при сьогоднішніх цінах енергоносіїв опалення на дровах є економною альтернативою. Прогресивна технологія від компанії Viessmann робить опалення на біомасі ефективним та комфортним. Програма поставок Viessmann пропонує вам гнучкі рішення, такі як допоміжна чи повноцінна система опалення, для роботи – залежно від типу котлів – на дровах чи деревних пелетах.

> Це Вам слід знати про тверде паливо...