Робота на рідкому паливі – ККД до 98% при застосуванні конденсаційної технології

З конденсаційним котлом Viessmann, дякуючи його ефективності, ви можете досягти неперевершеного значення коефіцієнта корисної дії: до 98 відсотків* енергії рідкого палива перетвориться в корисне тепло. Таким чином ви зробите свій активний внесок у справу ефективного поводження з ресурсами та економії енергії.

Наші конденсаційні котли на рідкому паливі наближають майбутнє. Вже зараз вони підготовлені до того, щоб перейти з викопного палива на рідке паливо з часткою біопалива. Таким чином, ваша система буде частково працювати на енергії з відновлюваних джерел.

Включайте у свою систему опалення й безкоштовну енергію Сонця. Усі наші котли розраховані на роботу в комбінації з  геліосистемами Viessmann. Обладнання Viessmann гарантує оптимальну взаємодію всіх компонентів, включаючи також комфортну систему керування, яка задовольнить усі ваші бажання.

*стосовно вищої теплотворної здатності (Hs)
Теплообмінник Inox-Radial з високоякісної нержавіючої сталі

Рідкопаливні котли – ефективне поводження з ресурсами завдяки конденсаційній технології

Конденсаційні котли майже повністю відбирають тепло, що міститься в димових газах, і додають його до тепла на опалення. Для цього конденсаційні котли Viessmann оснащені теплообмінниками Inox-Radial з високоякісної нержавіючої сталі. Ці теплообмінники настільки охолоджують димові гази, що водяна пара, яка в них міститься, конденсується, і вивільнене тепло додатково подається в систему опалення Це підвищує ефективність, а знижує ваші витрати на опалення та навантаження на довкілля.