Vitocell 160-E – буферна ємність для гарячої води

Для акумулювання тепла в системах опалення в поєднанні із геліосистемами, тепловими насосами та котлами для твердого палива. Оснащений вбудованою нагрівальною спіраллю для підключення до сонячних колекторів, а також системою пошарового завантаження. Виконання згідно з німецьким нормативом DIN 4753.

Скористайтеся цими перевагами

  • Пристосований для опалювальних систем, що складаються з декількох теплогенераторів і споживачів тепла, завдяки декільком підключенням для подавальної та зворотної магістралей і додактовим підключенням для вимірювальних приладів. Добре підходить для роботи з геліосистемами, тепловими насосами та котлами на твердому паливі.
  • Низькі тепловтрати завдяки якісній теплоізоляції, що охоплює водонагрівач з усіх боків.
  • Модуль приготування гарячої води Vitotrans 353 для гігієнічного режиму ГВП за принципом нагріву з використанням проточного теплообмінника, поставляється як приладдя.
  • Насосна станція для контуру сонячних колекторів (Solar-Divicon з комплектом підключень) поставляється як приладдя, для простого монтажу на водонагрівачі.
Beratung - kostenlos & unverbindlich

Partner vor Ort

Eine individuelle Beratung erhalten Sie bei Ihrem Viessmann Fachpartner vor Ort. Bitte geben Sie für die Suche Ihre Postleitzahl, für genauere Treffer Ihre komplette Anschrift ein.