Бак запасу гарячої води для будь-яких потреб - продуктова лінійка Vitocell

У наших широтах гаряча вода належить до обов'язкових атрибутів домашнього господарства. Чи то для ранкового душу, чи прийняття ванни для відпочинку у вихідні дні: для більшості людей постійно наявна гаряча вода потрібної температури є не просто основною потребою, а показником високої якості життя. Гарячу воду можна готувати і зберігати різними способами. Розрізняють централізоване та децентралізоване приготування гарячої води.

Центральне та децентралізоване приготування гарячої води

При централізованому приготуванні гарячої води необхідним є теплогенератор. Він не тільки забезпечує тепло для обігріву приміщення, але і для підігріву необхідної гарячої води. Щоб в будь-який час з крана текла одразу гаряча вода витікала, такий обігрівач обладнаний баком для гарячої води. Водонагрівач виготовляють або з емальованої сталі, або з нержавіючої сталі. У будь-якому випадку ємності настільки теплоізольовані, що вони підтримують постійну температуру води протягом тривалого періоду часу.

Водонагрівач забезпечує децентралізований нагрів води

На відміну від централізованого приготування гарячої води, для децентралізованого варіанту підключення до генератора тепла не є необхідним. За допомогою водонагрівача гаряча вода нагрівається до потрібної температури лише тоді, коли це потрібно. За допомогою невеликого накопичувального резервуару або Untertischspeicher можна зберігати гарячу воду. Обидва, як правило, живляться електрикою і тому їх легко встановлювати.

Котел для приготування гарячої води - це або зовсім не термоізольована, або трохи термоізольована ємність, що нагріває та зберігає воду. Через погану або відсутню теплоізоляцію вода швидко охолоджується. Як результат, котел повинен знову і знову нагрівати воду. Такі котли майже не випускаються, оскільки технологія вважається застарілою.

Speicher-Wassererwaermer.jpg

Комфорт приготування гарячої води для будь-яких потреб

У програмі поставок Vitocell Ви обов'язково знайдете потрібний вам ємнісний водонагрівач. В залежності від об'єму споживання гарячої води і умов для монтажу, ми пропонуємо підлогові, приставні або підставні ємнісні водонагрівачі.

Універсальний бак запасу для питної води

Якщо є велика потреба в питній воді, ідеально підійде ємнісний водонагрівач Vitocell 100-V. Емальований водонагрівач від Viessmann випускається в двох кольорах і ємністю від 160 до 950 літрів. Якщо потрібно, кілька водонагрівачів можуть бути об'єднані для формування Speicherbatterien. Залежно від моделі, Vitocell 100-V підходить для підігріву гарячої води в ситемі разом з тепловими насосами або конденсаційними котлами. Це робить його майже універсальним.

Бак запасу гарячої води (водонагрівач) для будь-якого опалення

Ємнісні водонагрівачі Viessmann також можуть бути розширені окремим набором теплообмінників (Vitotrans 222). У цьому поєднанні вони утворюють накопичувальну систему зарядки для нагрівання питної води. Це особливо корисно, коли пікові показники, такі як високі показники відводу (як часто використовуються) і різні терміни після нагрівання, повинні бути покриті в короткий термін. Навіть опалювальні системи з необхідними низькими температурами зворотного ходу, такі як конденсаційні котли, переважно, працюють із системою завантаження накопичувачів. Для цих та інших застосувань Viessmann пропонує правильний бак для гарячої води з Vitocell 100-L. Це вражає, крім усього іншого, своєю мірою точним завантаженням навіть при низькій температурі подачі та простому монтажі завдяки знімній теплоізоляції (від 500 літрів).

Viessmann Warmwasserspeicher für die Heizung lassen sich auch um ein separates Wärmetauscher-Set (Vitotrans 222) erweitern. In dieser Kombination bilden sie ein Speicherladesystem zur Erwärmung von Trinkwasser. Das ist vor allem dann sinnvoll, wenn Spitzenleistungen wie hohe Zapfraten (wie häufig gezapft wird) und unterschiedliche Nachheizzeiten kurzfristig gedeckt werden müssen. Auch Heizsysteme mit erforderlichen niedrigen Rücklauftemperaturen wie Brennwertkessel werden bevorzugt mit Speicherladesystem betrieben. Für diese und weitere Einsatzbereiche bietet Viessmann mit dem Vitocell 100-L den passenden Warmwasserspeicher. Dieser überzeugt unter anderem durch seine gradgenaue Speicherbeladung auch bei gleitender Vorlauftemperatur und leichte Anbringung dank abnehmbarer Wärmedämmung (ab 500 Litern).

Das Bild zeigt einen Edelstahl Warmwasserspeicher in Kombination mit einem Ölkessel

Водонагрівач з нержавіючої сталі

Insbesondere bei der Speicherung von Trinkwasser ist es wichtig, dass die hygienischen Standards eingehalten werden. Neben der qualitativ hochwertigen Ceraprotect-Emaillierung bietet Viessmann deshalb auch Warmwasserspeicher aus rostfreiem Edelstahl. Diese kommen ohne eine Beschichtung aus und gewährleisten dank ihrer chemischen Eigenschaft einen jahrelangen Schutz vor Korrosion. Zu den Warmwasserspeichern aus Edelstahl zählen der Vitocell 300-H und der Vitocell 300-V. Die Geräte sind in nebenstehender und liegender Ausführung erhältlich.

Консультація фахівця при купівлі водонагрівача

Für den langfristig komfortablen, sicheren und wirtschaftlichen Betrieb sollten Heizsystem und Warmwasserspeicher von Beginn an optimal zueinander passen. Dabei spielt es keine Rolle, ob Wärmepumpe, Festbrennstoffkessel, Öl- oder Gasheizung mit einem Warmwasserspeicher kombiniert werden sollen oder eine andere bivalente Lösung angestrebt wird. Unabdingbar ist die Beratung durch einen Fachpartner. Dieser hilft nicht nur bei der Gerätewahl. Er kümmert sich auch um die Auslegung, den Anschluss sowie optional um die Wartung des Warmwasserspeichers. Mit unserer Fachpartner-vor Ort-Suche finden Sie in wenigen Schritten den für Sie passenden Ansprechpartner in Ihrer Umgebung.

Ємнісні водонагрівачі

Потреба в гарячій воді відрізняється для кожного будинку. Вона варіюється залежно від кількості мешканців та кількості точок водорозбору. Наприклад, якщо вранці троє членів сім'ї, в один і той же час збираються на роботу або до школи, то є потреба водночас, безперервно, у великій кількості гарячої води. Для тих, хто часто приймає ванну, також потрібно досить велика кількість гарячої води для наповнення ванної. Нарешті, водонагрівач має також забезпечити достатнє водопостачання, коли в багатоквартирних будинках в різних частинах будинку в той же час використовується гаряча вода. Водонагрівачі Vitocell мають виконувати всі ці вимоги і також найвищі вимоги до якості обладнання.