Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Економимо енергію разом!

Зверніться за консультацією зараз
(Фото: © lovelyday12 / Shutterstock.com)

#StartDaheimGemeinsam - для нашого клімату та безпечної зими

На опалення припадає велика частка загального споживання енергії в приватних домогосподарствах. Згідно з урядовими даними, вона становить понад дві третини. Тому енергоефективність є особливо важливою у цій сфері. Вона допомагає заощаджувати ресурси, зменшувати викиди та витрати на енергію. Теми, які сьогодні актуальні як ніколи. Щоб допомогти вам заощаджувати енергію та змінити ситуацію на краще разом, ми запустили #StartDaheimGemeinsam - кампанію з безліччю корисних порад та рішень щодо енергозбереження.

Посібники для підвищення енергоефективності

У наших посібниках ви дізнаєтеся, як досягти більшої енергоефективності в опаленні за допомогою відповідних заходів - від простого налаштування термостатів опалення до гідравлічного балансування. Але навіть за межами цього ви отримаєте поради, як зробити повсякденне життя у власному домогосподарстві більш енергоефективним, зберегти цінні ресурси і водночас зменшити витрати.

Рішення та заходи для більшої ефективності - і для клімату

Зрозумійте, як ви впливаєте на клімат, і вживайте відповідних заходів для його позитивного впливу. Рішення Viessmann роблять це ще простіше. Інтелектуальне об'єднання технологій опалення та клімат-контролю не тільки підвищує комфорт, але й допомагає виявити та використати потенційну економію. Але є також способи допомогти клімату за межами вашого будинку. Дізнайтеся більше про конкретні кроки.