Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Проектування та консультування з Viessmann

(Фото: © djrandco / Shutterstock.com)

Законодавчі вимоги до енергетичних систем зростають, так само як і їхня складність. Тому комплексне планування має важливе значення для безперебійної реалізації проектів нового будівництва та модернізації. Компанія Viessmann створює оптимальні умови для інженерів-проектувальників та консультантів. На технічному рівні вони отримують переваги від інноваційних системних рішень, компоненти яких оптимально взаємодіють між собою. Крім того, вони завжди можуть розраховувати на кваліфіковану консультацію від компанії Viessmann. Ми надаємо підтримку протягом усього проекту - від самого початку планування до введення в експлуатацію обраного енергетичного рішення. На додаток до нашого широкого спектру послуг, ми також використовуємо інноваційні інструменти планування.

Одна платформа для всіх послуг та інструментів

Перед інженерами-проектувальниками та консультантами стоїть величезна кількість різноманітних завдань. Щоб підтримати їх у роботі, компанія Viessmann пропонує не менш широкий спектр послуг та додатків, які ми надаємо через наш Партнерський портал. Ця центральна інформаційна платформа забезпечує швидкий зв'язок з експертами Viessmann та надає доступ до спеціальних інструментів планування. Крім того, на партнерському порталі регулярно публікуються новини про продукти та послуги. Все, що вам потрібно для його використання - це обліковий запис Viessmann.

Як отримати доступ

Ви можете створити обліковий запис Viessmann на стартових сторінках наших цифрових інструментів, а також на загальній сторінці реєстрації. Процес складається лише з кількох кроків:

  1. Заповніть реєстраційну форму.
  2. Підтвердіть умови використання та надішліть форму.
  3. Встановіть власний пароль.
  4. Завершити реєстрацію, прийнявши електронний лист з підтвердженням.

Якщо ви вже створили обліковий запис для додатку ViGuide або навчального простору Viessmann, ви можете користуватися цими послугами з тим самим обліковим записом.

Інформація для архітекторів

Фото: © VOJTa Herout / Shutterstock.com

Незалежно від розміру проекту, архітектори є першою контактною особою для клієнтів. Вони також відповідають за дотримання дизайнерських, технічних та екологічних вимог. Це складна сфера діяльності, в якій компанія Viessmann надає підтримку. Окрім індивідуальних системних рішень для житлових, комерційних, промислових та муніципальних будівель, ми також пропонуємо архітекторам вичерпну інформацію. У нашому проектному розділі ми представляємо раніше реалізовані проекти з точки зору архітектора. Інші практичні приклади ви можете знайти в нашій базі даних.