Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Індивідуальні системні рішення для промисловості

Фото: © Торстен Арендт

Поправкою до Закону про захист клімату в серпні 2021 року Федеральний уряд Німеччини посилив цільові показники захисту клімату та підтвердив мету досягнення нейтрального рівня викидів парникових газів до 2045 року. До 2030 року викиди мають бути скорочені на 65% порівняно з 1990 роком. Для досягнення цих цілей у Німеччині необхідно підвищити енергоефективність, збільшити використання відновлюваних джерел енергії та рішень з нейтральним рівнем викидів CO2. У комерційному та промисловому секторі CO2-нейтральність означає не лише кліматично нейтральне виробництво та процеси. Це також стосується всього ланцюга постачання та подальшого використання продукції.

Комплексна підтримка багатовалентних енергетичних центрів у торгівлі та промисловості

Сьогодні до комплексних багатовалентних енергетичних центрів висуваються численні вимоги. Важливим є не лише забезпечення чистої та ефективної енергії, але й висока експлуатаційна надійність та доступність системи. Завдяки індивідуально розробленим децентралізованим системам опалення та енергопостачання на основі відновлюваних джерел енергії компанія Viessmann пропонує правильне системне рішення для будь-яких вимог.

Рішення для комерційного та промислового застосування

Низькотемпературний котел Vitoplex 300

Надання правильних рішень, що відповідають суворим вимогам і запитам до енергетичних центрів для торгівлі та промисловості, включає в себе оптимально підібрані компоненти та системи. Крім того, компанія Viessmann пропонує широкий спектр послуг - від планування та підтримки проекту до сервісного обслуговування після встановлення системи. Асортимент продукції включає різні джерела енергії та ступені потужності, а також адаптації до конкретних проектів.

Детальну інформацію Ви знайдете в розділі "Ефективні енергетичні системи для промисловості та торгівлі".

Рішення для готельно-ресторанного бізнесу

Номер 108 у готелі Sonne у Франкенберзі

Тепло- та енергопостачання в готельно-ресторанному бізнесі висуває особливі вимоги до технологій. Екстремальні пікові навантаження і високі потреби в теплі та енергії протягом року мають значний вплив на витрати на енергію. Тому оптимізоване управління енергоспоживанням має вирішальне значення. Завдяки комплексним рішенням Viessmann тепло- та енергопостачання планується та реалізується так само комплексно.

Детальна інформація про економічно ефективну реалізацію проектів з компанією Viessmann на сторінці " Енергетичні системи для готельно-ресторанної індустрії".

База даних референтних проектів - компанія Viessmann як партнер проекту

Щоб отримати перше враження про різні проекти, які супроводжувала та підтримувала компанія Viessmann, найкраще скористатися нашою базою даних референтних проектів. Вона надасть вам детальну інформацію про планування та реалізацію проектів, а також технічні деталі систем. Серед іншого, ви можете фільтрувати за сферою застосування та джерелами енергії систем, щоб зібрати початкові ідеї для вашого власного проекту.