Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Інформація для архітекторів

Посилання

Технології та архітектура - діалог

Гарний дизайн - це лише перший крок до гарної архітектури. Як фахівці широкого профілю, архітектори також повинні знати, як розумно використовувати енергетичні технології. Сьогодні клієнти очікують від архітекторів кваліфікованих порад у цій сфері, а оскільки ціни на енергоносії продовжують зростати і з'являються нові енергетичні концепції, важливість цієї послуги може тільки зростати.

Як архітектор, ви виступаєте в ролі незалежного радника. Компанія Viessmann - ваш експертний партнер у цій роботі. Наша інформація для архітекторів точно відповідає вашим потребам та ідеально поєднує архітектуру з технологіями.

В основі інформації, яку ми надаємо, лежать наші тематичні дослідження, кожне з яких присвячене конкретній будівлі та детально розглядає кожен її аспект. Будівля детально описується з точки зору архітектора. Вимоги до проекту та обрані енерготехнологічні рішення пояснюються чітко і захоплююче. Все це підкріплено широким асортиментом продукції та послуг Viessmann, який встановлює високі стандарти якості та ефективності: Широкий асортимент від Viessmann пропонує індивідуальні рішення з ефективними системами для всіх сфер застосування та всіх джерел енергії. Висока ефективність наших інноваційних енергетичних систем допомагає вам заощаджувати витрати та бути екологічно відповідальними.

Широкий асортимент від Viessmann

Технічні рішення стають дедалі складнішими, а їхній взаємний вплив на архітектуру та планування будівництва дедалі більше зростає. Тому архітектори та інженери можуть отримати нові перспективи проектування, тісно співпрацюючи з виробником. Широкий асортимент Viessmann включає інноваційні системні рішення для житлових, комерційних, промислових та муніципальних будівель. Наші системи в усіх відношеннях відповідають вимогам німецького закону про енергозбереження (EnEV).

Viessmann пропонує індивідуальні системні рішення для всіх сфер застосування та всіх джерел енергії. Широкий асортимент включає в себе конденсаційні котли на нафті або газі, когенераційні установки з паливними елементами, а також когенераційні установки для виробництва тепла та електроенергії.

Асортимент продукції, що використовує відновлювані джерела енергії, включає сонячні теплові системи для підігріву гарячої води та резервного центрального опалення, а також фотоелектричні системи та системи зберігання енергії для ефективного власного споживання. До нього також входять спеціальні котли на дровах, трісці та пелетах. Крім того, у нас є гібридні установки, теплові насоси та системи зберігання льоду, які використовують тепло землі, ґрунтових вод або навколишнього повітря, а також системи механічної вентиляції.