Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Енергетичні системи для будь-якої галузі

У Viessmann є відповідна енергетична система для будь-якого застосування - чи то для приватного будинку, чи то для медичного закладу, чи то для цілого житлового комплексу.

Енергетичні системи та рішення для кожної спеціалізованої галузі

Понад 100 років компанія Viessmann пропонує опалювальні рішення практично для будь-яких потреб. Цифровізація та енергетичний перехід призвели до того, що ми перетворилися з виробника чистої опалювальної техніки на постачальника рішень для всього житлового простору - як всередині, так і зовні. Інтегрований комплекс рішень, який ми пропонуємо, демонструє інноваційні та ефективні технології в найкращому вигляді. Від консультацій до інжинірингу, від технічного обслуговування до моделей розрахунків - ми є надійним партнером, коли справа доходить до пошуку правильного рішення для вас.

Будь то приватний будинок, медичний заклад або цілий житловий комплекс. Вимоги та специфікації стають дедалі більшими та жорсткішими. Щоб відповідати їм, необхідно постійно обмінюватися знаннями, оновлювати необхідний досвід і застосовувати підхід, орієнтований на рішення, і компанія Viessmann робить все це і навіть більше. Нижче наведено огляд різних сфер, в яких ми є надійним партнером протягом багатьох років.

Системні рішення для різних застосувань

Наші послуги 

Сьогодні комплексні енергетичні центри повинні відповідати багатьом вимогам. Особливо це стосується модернізації енергетичної системи. Успішна реалізація проекту залежить не лише від забезпечення чистої та ефективної енергії, але й від високої експлуатаційної надійності та доступності системи. Компанія Viessmann відповідає цим вимогам, пропонуючи індивідуальні рішення. Сюди входять консультації експертів, широкий спектр послуг, а також надійні та довговічні продукти, які забезпечують економічне та перспективне енергопостачання.

Індивідуальне проектування та реалізація

Інвестиції в енергосистему або опалювальну установку зазвичай пов'язані з подальшими проектами. Точне, детальне проектування необхідне для запобігання неприємних сюрпризів. Багатий досвід інженерно-технічного відділу та відділу продажів компанії Viessmann гарантує, що необхідні заходи будуть визначені, а система спроектована таким чином, щоб відповідати потребам замовника.

Компанія Viessmann розглядає всі проекти індивідуально, при цьому кожен аспект проектної концепції спрямований на підвищення ефективності. Координація з усіма технічними відділами під час будівництва системи забезпечує своєчасну доставку та монтаж. Як постачальник енергетичних систем для всіх стандартних видів палива, компанія Viessmann пропонує користувачеві значні переваги:

  • Повна система від одного виробника
  • Функціональна гарантія високої надійності
  • Компоненти системи узгоджені між собою
  • Єдина контактна особа для проекту

Технічне обслуговування, цифрові послуги та навчання

Сьогодні Viessmann використовує всі джерела енергії та технології для зручного та енергоефективного теплопостачання. Від класичної технології спалювання до комбінованого виробництва теплової та електричної енергії, а також використання сонячної енергії. Надійна робота забезпечується завдяки сервісним концепціям, орієнтованим на клієнта, з гарантованим постачанням запасних частин, регулярним технічним обслуговуванням та перевірками котлів. Цифрові послуги доповнюють сервісний портфель. Вони підтримують користувачів під час експлуатації, а торгових партнерів - при введенні в експлуатацію та обслуговуванні систем.

Всі прилади Viessmann стануть модернізованими

Об'єднання продуктів та систем у мережі в найближчі роки суттєво змінить спосіб їх використання та розвитку. Всі прилади Viessmann можна буде відповідно модернізувати. Це означає, що енергетичні системи можуть бути все більше адаптовані протягом усього терміну служби до потреб користувачів. Вони також встановлюють нові стандарти зручності та захисту клімату.

Рука об руку: продукт і послуга

Зрештою, продукт настільки хороший, наскільки хороший сервіс, який його супроводжує. Для інвестора прибутковість проекту залежить від підтримки, яку надає постачальник. Компанія Viessmann надає підтримку на стадії розробки концепції та проектування з усіх важливих питань (наприклад, розрахунок терміну служби, періоду окупності тощо).