Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Надійне партнерство на майбутнє

Фото: © A._and_I._Kruk / Shutterstock.com

Компанія Viessmann пройшла шлях від спеціаліста з опалювальної техніки до постачальника інноваційних системних рішень. Це свідчить про те, наскільки важливий для нас прогрес. Тим не менш, ми пишаємося своїм корінням. Це стосується і нашого успішного партнерства з інсталяторами опалювальних систем, яке триває вже багато поколінь. Тому нам тим більше приємно, що у 2021 році компанія Viessmann 16-й раз поспіль отримала Золотий сертифікат партнерства (лише німецькою мовою ) як торговий партнер №1 від галузевого видання "markt intern". І разом з нашими партнерами ми хотіли б і надалі розширювати це партнерство. При цьому ми поєднуємо перевірене і випробуване з новим та оригінальним. Перевірена якість, надійність та взаємна довіра разом з інноваційними рішеннями та послугами, які полегшують повсякденне життя як для наших партнерів, так і для їхніх клієнтів, водночас сприяючи просуванню вперед енергетичного переходу.

Вентиляційна система Vitovent 300-W, тепловий насос Vitocal 300-G, бак для ГВП та акумуляторна батарея Vitocharge VX3

Створюємо інноваційні системні рішення разом

Ми мислимо системно. Саме тому окремі компоненти опалювальної та кліматичної техніки Viessmann оптимально узгоджуються між собою ще на заводі. Це означає, що вони надійно та ефективно працюють не тільки самі по собі, але і як система. В результаті полегшується робота монтажників, оскільки окремі компоненти системи можна легко дооснащувати та розширювати. Незалежно від того, чи встановлюєте ви нову систему опалення для свого клієнта, чи модернізуєте існуючу, чи обслуговуєте систему - інструменти та послуги для партнерів від Viessmann допоможуть вам.

Переваги для вас і ваших клієнтів

У тісній співпраці з нашими партнерами ми працюємо над послугами та інструментами, які пропонують монтажникам та їхнім клієнтам реальну додаткову цінність - від формування комерційних пропозицій та замовлення компонентів і запасних частин до введення в експлуатацію та технічного обслуговування. Компанії-партнери Viessmann можуть скористатися перевагами в таких сферах, як

  • Надання інформації та консультацій для клієнтів та монтажників
  • Планування та придбання комплексних систем, а також запасних частин
  • Монтаж та сервісне обслуговування для партнерів та їхніх клієнтів

Інформуємо та консультуємо

Як наш партнер, ви маєте онлайн-доступ у будь-який час до більш ніж 30 000 документів у форматі PDF з технічною інформацією про продукцію, а також актуальними прейскурантами. Крім того, технічна служба Viessmann та інноваційні інструменти допоможуть вам у консультуванні клієнтів. Наприклад, калькулятор систем опалення Viessmann інтегрований безпосередньо на Вашому сайті і автоматично генерує комерційні пропозиції для потенційних клієнтів, використовуючи попередньо введені Вами дані. Під час наступної зустрічі з клієнтом на місці ви просто налаштовуєте його за необхідності. За допомогою перевірки енергоефективності будівлі ви розраховуєте потенційну економію енергії та витрат, яку може принести нова система опалення, що дає вам оптимальну основу для консультування конкретного клієнта.

Планування та купівля

Як партнер компанії Viessmann, ви маєте доступ до численних інструментів для планування як окремих компонентів, так і цілих систем опалення та вентиляції. Сюди входять, наприклад, спеціальні програми для визначення розмірів теплових насосів або розрахунок необхідної відстані до сусіднього будинку на основі рівня шуму. Партнерський магазин Viessmann працює цілодобово, щоб забезпечити швидку реалізацію ваших планів. Знайдіть відповідні компоненти, перевірте їх наявність та зробіть замовлення онлайн - на комп'ютері, в офісі або в дорозі. 

Встановлення та обслуговування

Успішне обслуговування клієнтів характеризується швидкою доступністю в будь-який час. Viessmann ViGuide не тільки полегшує Вам, як монтажнику, розширення Ваших послуг в цьому відношенні, але й економить дорогоцінний час. Якщо система опалення має шлюз і клієнт користується додатком ViCare, ви можете використовувати інструмент центрального управління для дистанційного моніторингу всіх установок і в деяких випадках усувати потенційні проблеми ще до того, як вони стануть очевидними. За допомогою програми для запасних частин ви можете легко реєструвати встановлені продукти онлайн. Ваші клієнти отримують вигоду від продовження гарантії, яка починається одночасно з введенням в експлуатацію.

(Фото: © SpeedKingz / Shutterstock.com)

Інформаційний центр для партнерів Viessmann

Як партнери Viessmann, інсталятори мають доступ до нашого партнерського порталу. Тут можна ознайомитися з інноваціями та новими розробками, а також отримати доступ до всіх сервісів і додатків у комплексному вигляді за допомогою одного входу в систему. Тут також можна відстежувати статус замовлень і викликати інформацію про онлайн-системи клієнтів в рамках функції моніторингу. У наступному відео Томас Хайм розповідає про хаб, який доступний для партнерів Viessmann.

Як стати партнером Viessmann

Якщо ви є монтажником і бажаєте стати партнером Viessmann, ви можете зробити це в режимі онлайн за кілька кроків:

  1. Надішліть заповнену форму онлайн.
  2. Наш місцевий відділ продажів зв'яжеться з вами.
  3. Ви отримаєте дані доступу до нашого партнерського порталу.