Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Широкий асортимент для державних установ та тепломереж

(Фото: © Енно Фрідріх)

Широкий асортимент продукції та послуг від Viessmann пропонує індивідуальні рішення з ефективними системами для всіх сфер застосування та джерел енергії. Протягом десятиліть компанія постачає високоефективні системи опалення з низьким рівнем викидів для нафти та газу, а також сонячні та фотоелектричні системи, теплогенератори на регенеративній сировині та теплові насоси. Когенераційні установки та системи охолодження доповнюють комплексний асортимент продукції та послуг.

Як комплексний постачальник енергетичних систем, компанія Viessmann пропонує всі необхідні компоненти для розробки концепції, впровадження та експлуатації муніципальних локальних тепломереж, житлових будинків або біоенергетичних селищ. Viessmann не лише постачає відповідні опалювальні системи для викопних видів палива або відновлюваних джерел енергії, але й підтримує місцеві органи влади на всьому шляху від початкового техніко-економічного обґрунтування до будівництва та введення в експлуатацію системи.

Все з одного джерела

Viessmann пропонує відповідну систему сталого енергопостачання для будь-яких потреб - для державних установ, житлових комплексів та біоенергетичних сіл. Високоізольовані труби, а також теплообмінні станції доступні для побудови локальної тепломережі. Звісно, вони однаково підходять як для нового будівництва, так і для проектів модернізації.

У той час як у сільській місцевості основна увага приділяється створенню біоенергетичних сіл, у містах, як правило, немає достатньої кількості біомаси для опалення більшості будівель. Тут життєздатною альтернативою є часткові рішення для окремих багатоквартирних будинків, а також інтеграція викопних видів палива та утилізація тепла навколишнього середовища і відходів.

Комплексні послуги, що охоплюють управління сировиною та операційний менеджмент, доповнюють цей спектр.

Приклад: Село сонячної та біоенергетики Менгсберг

Широкий спектр послуг для всіх аспектів вашої системи опалення

Рішення для конкретних систем та відповідні послуги з одних рук гарантують вам надійну та ефективну роботу.

Широкий асортимент продукції Viessmann - це інноваційні та ефективні технології в найкращому вигляді. Від консультації та проектної концепції до технічного обслуговування - увага приділяється повному життєвому циклу енергетичної системи.

На основі Ваших вимог та планування наші фахівці розробляють індивідуальне, економічне та перспективне рішення. Під час реалізації враховуються вимоги та правила безпеки для всіх компонентів обладнання - від подачі палива до димоходу - з усією необхідною інфраструктурою. Детальніше про послуги:

Компанія Viessmann розглядає всі проекти індивідуально, при цьому кожен аспект проектної концепції спрямований на високу ефективність:

 • Об'єктивна консультація щодо технології та виду палива
 • Найкраще рішення, рекомендоване з екологічної та економічної точки зору
 • Інформація про національне та міжнародне законодавство
 • Системний аналіз
Vitomax в ізометричному вигляді

Координація з усіма технічними відділами під час будівництва системи для забезпечення своєчасної доставки та монтажу.

 • Виробництво з високим рівнем попередньої збірки для мінімізації часу на місці
 • Безпроблемне введення в експлуатацію
 • Всебічні випробування продуктивності
 • Технічна документація

Надійна робота забезпечується завдяки концепції обслуговування, орієнтованій на клієнта, з гарантованим постачанням запасних частин, регулярним технічним обслуговуванням і перевірками котлів:

 • Обслуговування клієнтів 24/7
 • Дистанційний моніторинг та діагностика
 • Переобладнання та модернізація
 • Оренда котлів
 • Навчання в Академії Viessmann
Обслуговування Vitomax

Контейнерні системи "під ключ" - це ефективна та економічна альтернатива теплопунктам. Контейнери індивідуально адаптуються до будь-яких вимог - вони можуть бути обладнані газовими котлами або котлами на біомасі, когенераційною установкою або комбінацією різних теплогенераторів.

Контейнерна система Муніципальна лікарня Pirmasens Vitobloc 200, 140 і 207 кВт

Асортимент продукції

Опалення на мазуті - технологія з ефективністю до 98 відсотків

Водогрійні котли до 22 МВт.

Маючи більш ніж 25-річний досвід у цій галузі, Viessmann пропонує ефективні газові установки для комбінованого виробництва тепла та електроенергії. Окрім стандартної продукції, компанія також виробляє когенераційні установки, розроблені спеціально для індивідуальних потреб клієнтів.

Завдяки широкому асортименту плоских і вакуумних трубчастих колекторів Viessmann пропонує гнучкі та індивідуальні рішення для будь-якого застосування.

Якість внутрішньої поверхні водонагрівача має вирішальне значення для забезпечення гігієнічності ГВП. Тому компанія Viessmann робить ставку на два високоякісні матеріали: Емалеве покриття Ceraprotect для надійного та довготривалого захисту від корозії - застосовується для серії Vitocell 100. Нержавіюча сталь - використовується для серії Vitocell 300 - задовольняє найвищі гігієнічні вимоги.

Фотоелектричні модулі з високою вихідною потужністю, безкомпромісною якістю та гарантованою безпекою.