Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Співпраця з партнерами ТОВ "ВІССМАНН"

Фото: © Phonix_a Pk.sarote / Shutterstock.com

Компанія Viessmann тісно співпрацює зі своїми торговими партнерами протягом багатьох поколінь. Протягом десятиліть ці партнерські відносини зростали, і ми хотіли б розширювати їх і надалі. Адже тільки разом з монтажниками, електриками та спеціалістами з геліотехніки ми можемо впоратися з викликами, пов'язаними з переходом на теплову та електричну енергію. Торгові партнери - це сполучна ланка між компанією Viessmann та кінцевими споживачами. Тому нам дуже приємно, що у 2021 році галузеве видання "markt intern" в 16-й раз поспіль назвало компанію Viessmann торговельним партнером № 1.

Партнерство на рівних умовах

Для нас важливий постійний обмін ідеями з нашими партнерами. Це створює основу для успішної співпраці та дозволяє нам розробляти інструменти та сервіси для створення оптимальних умов для роботи з дедалі складнішими системними та енергетичними рішеннями. Все це доступно в одному місці - на партнерському порталі Viessmann PartnerPortal. На цій центральній інформаційній платформі для наших партнерів ми інформуємо  про нові продукти та інновації, а також надаємо численні послуги та додатки.

Як партнер компанії Viessmann, ви також можете скористатися цими перевагами:

  • Персональна консультація
  • Швидке обслуговування 
  • Всебічна підтримка продажів
  • Підтримка технічному обслуговуванні
  • Маркетингова підтримка
  • Широкий спектр можливостей для подальшого навчання
  • Ексклюзивні екскурсії на завод

Бажаєте стати партнером Viessmann? Перейдіть за посиланням, щоб дізнатися, наскільки це просто.

Наша співпраця з інсталяторами

Фото: © А. та І. Крук / Shutterstock.com

Коріння компанії Viessmann лежить в опалювальній техніці. Однак сьогодні асортимент продукції включає набагато більше, ніж класичні теплогенератори. Основна увага приділяється системним рішенням для опалення, охолодження та вентиляції. Ми пропонуємо кінцевим користувачам рішення на основі різних джерел енергії. Як ваш партнер, ми готові підтримати вас. Наприклад, ми пропонуємо різні послуги та інструменти для інсталяторів, щоб полегшити прорахунок, планування, встановлення та обслуговування систем опалення. 

Наша співпраця з електриками

Фото: © Krasula / Shutterstock.com

Тепло та електроенергія все більше зростаються разом. У цьому відношенні асортимент продукції Viessmann також змінився. Окрім теплогенераторів, що працюють на електриці, він також включає фотоелектричні системи та відповідні системи зберігання. Це дозволяє вашим клієнтам генерувати власну електроенергію і споживати її тоді, коли це необхідно - наприклад, для роботи теплового насоса або зарядки електромобіля. Як партнер компанії Viessmann, ви отримуєте вигоду від наших інструментів та послуг для електриків. Калькулятор незалежності, наприклад, показує ступінь самозабезпеченості та покращення власного споживання електроенергії, коли різні електрогенератори об'єднані з системою акумуляторних батарей.

Наше партнерство з технічними спеціалістами з сонячної енергетики

Фото: © anatoliy gleb / Shutterstock.com

Сучасні сонячні технології є ресурсозберігаючим доповненням до системи опалення. Тому ця технологія також представлена в асортименті продукції Viessmann. Таким чином, ви можете запропонувати своїм клієнтам систему для сталого виробництва енергії з одного джерела. А ви отримаєте вигоду від наших послуг та інструментів для спеціалістів з сонячної енергетики. Вони допоможуть вам, наприклад, спроектувати та розрахувати фотоелектричну систему або швидко та легко скласти комерційну пропозицію. Як ваш партнер, ми також допоможемо вам подолати бюрократичну тяганину, наприклад, зареєструвати тепло- та електрогенеруючі системи в електромережі.