Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Станьте партнером Viessmann

Станьте партнером зараз!
Фото: © fizkes / Shutterstock.com

Партнери для наступних поколінь. Ми тісно співпрацюємо з торгівлею протягом багатьох поколінь. Таким чином, ми беремо на себе відповідальність за майбутні покоління разом з нашими партнерами. Це партнерство близьке нам по духу. Тому нам ще більше приємно, що у 2021 році компанія Viessmann в 16-й раз поспіль була нагороджена "Золотим сертифікатом партнерства (тільки німецькою мовою)" від галузевого видання "markt intern". Ми хотіли б розвивати це особливе партнерство у співпраці з вами. Адже тільки разом ми можемо впоратися з викликами майбутнього. Ми також хотіли б зосередитися на розширенні нашого партнерства з електриками та спеціалістами з сонячної енергетики, адже кліматичні системи, сонячні технології та електроенергетика стають дедалі ближчими один до одного.

Будьте в курсі подій на viessmann.live. Дізнавайтеся про майбутні заходи для наших партнерів, нові продукти та акції.

Як стати партнером Viessmann

Заповніть форму та надішліть її. Ми негайно зв'яжемося з вами.

Я хочу стати партнером компанії Viessmann. Будь ласка, зв'яжіться зі мною.

Політика щодо захисту особистих даних
Ваші особисті дані використовуються тільки відповідно до нашої Політики щодо захисту особистих даних.

Я погоджуюся з умовами

Помилка.

Наразі ми не можемо обробити ваш запит. Будь ласка, спробуйте пізніше

Послуги для партнерів Viessmann

Як надійний партнер, компанія Viessmann пропонує монтажникам систем опалення, геліотехнікам та електрикам численні переваги. Скористайтеся ними та отримайте вирішальну конкурентну перевагу в усіх сферах вашого бізнесу!

Особиста консультація
Швидке обслуговування компонентів та окремих деталей
Комплексна підтримка продажів
Підтримка в технічному обслуговуванні та ремонті
Портал цифрових послуг та торгових партнерів
Маркетингова підтримка
Широкий вибір навчальних курсів
Ексклюзивні екскурсії по заводу

Особиста консультація

Окрім технічних питань, ми також консультуємо вас через незалежних спеціалістів з таких питань, як операційний аналіз, управління бізнесом та оптимізація веб-сайтів.

Швидке обслуговування компонентів та окремих деталей

Наша надійна логістична система дозволяє нам обробляти ваші замовлення якнайшвидше. За замовленнями, зробленими до 18:00, ви отримаєте запасні частини та компоненти за обраною вами адресою вже наступного дня - за бажанням до 8-ї, 10-ї або 12-ї години ранку.

Всебічна підтримка продажів

На додаток до внутрішнього та зовнішнього торгового персоналу Viessmann, ми підтримуємо вас за допомогою численних інструментів, таких як система онлайн-замовлень, електронні прайс-листи та фінансування продажів.

Підтримка в технічному та сервісному обслуговуванні

Наша технічна служба завжди поруч, коли йдеться про введення в експлуатацію, технічне обслуговування або усунення несправностей. Наша пропозиція включає в себе 24-годинну аварійну службу, технічне обслуговування на місці, а також надання інструкцій з монтажу та обслуговування.

Доступ до цифрових послуг та порталу торгових партнерів

Будь то браузери схем CAD, бази даних, послуги онлайн-замовлення або комплексні рішення для проектування будівель - на порталі для торгових партнерів ви знайдете всю корисну інформацію, яка допоможе вам у консультуванні та відповідях на запити клієнтів.

Маркетингова підтримка

Привертайте увагу клієнтів та зацікавлених осіб у вашому регіоні до вашого бізнесу та передової опалювальної техніки Viessmann. Будь то стійки на даху, пряма поштова розсилка або інтернет-маркетинг: ми підтримаємо вас у поширенні інформації про ваш бізнес.

Широкий вибір навчальних курсів

Компанія Viessmann регулярно пропонує семінари, навчальні курси та можливості електронного навчання, пов'язані з продукцією. Сюди входять презентації продукції та навчання важливим процедурам введення в експлуатацію або технічного обслуговування.

Ексклюзивні екскурсії по заводу

На додаток до семінарів, які пропонує Академія Viessmann, ви також маєте можливість ознайомитися з нашими заводами та наживо побачити процес складання котла в головному офісі компанії в Аллендорфі (Едер), Німеччина.

Комплексний пакет підтримки для наших партнерів

Компанія Viessmann фокусується на всебічній підтримці своїх партнерів. У відео показано, що для цього потрібно використовувати вигаданого підрядника з опалення.

Партнерство для ефективних системних рішень

Ми пропонуємо ефективні системні рішення для оптимального енергозабезпечення. Окрім технологій опалення та охолодження, вони також включають сонячні та фотоелектричні системи. Окремі компоненти розроблені таким чином, щоб бездоганно працювати разом. Наші цифрові послуги та послуги з доданою вартістю також узгоджуються з нашими рішеннями. Вони пропонують вам і вашим клієнтам нові можливості та додаткову зручність.

Інноваційні рішення для численних сфер застосування

Широкий асортимент Viessmann пропонує індивідуальні рішення з ефективними системами та потужністю від 1 до 120 000 кВт для всіх сфер застосування та всіх джерел енергії. Дізнайтеся більше про системні рішення для ваших клієнтів.