Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Енергоменеджмент - Вимірювання та контроль енергетичних потоків

Відкрийте для себе всі можливості

Енергоменеджмент дає змогу бачити потоки енергії в будинку в режимі реального часу на смартфоні або планшеті. Сюди входять значення для фотоелектричної енергії, виробленої та спожитої на місці, наприклад, для роботи теплового насоса. Energy Management робить ці функції доступними для накопичувача енергії Vitocharge VX3, теплових насосів нової серії Vitocal 25x-A та теплових насосів в існуючих будівлях з Vitoconnect до 2016 року.

Перспективний та енергоефективний

Енергоменеджмент допомагає заощаджувати ресурси та зменшувати витрати завдяки енергоефективній, оптимізованій роботі всіх електричних та теплоелектричних систем у будинку. Функція енергоменеджменту опціонально інтегрована в нову електронну платформу і може бути доступна клієнту через додаток ViCare.

На додаток до управління компонентами, Energy Management також пов'язує пристрої, підключені в режимі онлайн, в єдину систему, включаючи теплові насоси Vitocal, накопичувач енергії Vitocharge VX3, баки для ГВП та енергоспоживаючі прилади. Користувачі можуть ефективно керувати системою для оптимальної роботи. Це дає можливість керувати кількома компонентами системи в будинку таким чином, щоб заощаджувати ресурси та бути енергоефективними.

Особливості енергоменеджменту

Додаток ViCare: Перегляд і моніторинг у реальному часі
Перегляд і моніторинг генерації, власного споживання, рівня заряду батареї в реальному часі
Огляд використання заряду акумулятора, подачі в мережу та енергії, отриманої з мережі, включаючи 2-річну історію
Оптимізована робота теплових насосів у поєднанні з фотоелектричними системами
Демонстрація самодостатності та самоспоживання
Відображення викидів CO₂ та економії CO₂, досягнутої системою
Відображення енергетичних потоків у додатках ViCare та ViGuide

Наші сумісні системи

  • Система накопичення енергії Vitocharge VX3
  • Акумулятор енергії Vitocharge VX3 з тепловим насосом після листопада 2017 року: тепловий насос можна підключити до Vitocharge VX3 через Vitoconnect, тип OPOT2 та EEBUS.
  • Сумісний з блоком керування Vitotronic 200, тип WO1C.

Введення в експлуатацію та моніторинг

Енергоменеджмент може бути легко введений в експлуатацію та активований торговим партнером за допомогою ViGuide. Моніторинг з боку партнера Viessmann здійснюється за допомогою ViGuide у звичайному режимі (вигляд може відрізнятися залежно від версії на об'єкті замовника та підрядника з опалення).