Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Економічні енергетичні системи для готельно-ресторанного бізнесу

Номер 108 в готелі Sonne

Ви шукаєте високий рівень комфорту опалення для своїх гостей у поєднанні з мінімально можливими витратами на електроенергію? Скористайтеся технічними інноваціями провідного міжнародного виробника енергетичних систем. А також досвідом численних систем, встановлених у готелях.

Ми підберемо оптимальне опалення для вашого готелю

Ми перевіримо ваші енергетичні потреби і покажемо різні способи ефективного та раціонального використання енергії. Так, щоб ваші гості почувалися комфортно, а ви мали реальну економічну перевагу над конкурентами.

Оптимальне енергоспоживання у вашому готелі завдяки комплексним рішенням

Окрема система опалення не завжди є оптимальним рішенням. Вимоги в готельному бізнесі занадто різноманітні та складні для цього. Добре мати на своєму боці партнера, який є дійсно комплексним постачальником, коли мова йде про теплопостачання. Часто навіть кращого енергетичного балансу можна досягти за допомогою правильної комбінації.

Індивідуальні концепції дизайну знижують витрати на енергію

Тепло- та енергопостачання в готелях висуває особливі вимоги до технологій. Екстремальні пікові навантаження і високий попит на тепло та електроенергію протягом усього року призводять до однаково високих витрат на енергію. Правильно спроектовані та вміло скомбіновані, наші індивідуальні концепції зменшують ці витрати. Тому що наші сучасні системи опалення знають тільки два напрямки: зручність - вгору, витрати - вниз!

Гості очікують на надійне постачання тепла та гарячої води цілодобово. Тому оптимальне управління енергоспоживанням є необхідним, якщо ви хочете тримати витрати під контролем. Завдяки своєму інтегрованому асортименту рішень Viessmann пропонує унікальний вибір та комбінацію опцій для всіх джерел енергії та рівнів споживання. Це призводить до створення новаторських високоефективних енергетичних систем, які не тільки забезпечують оптимальне використання палива, але й максимально можливу надійність енергопостачання.

Системне мислення - так створюються цілісні, перспективні енергетичні концепції

Одночасне виробництво електроенергії та тепла, утилізація відпрацьованого тепла, опалення та охолодження за допомогою єдиної системи - компанія Viessmann завжди має уявлення про загальну енергетичну ситуацію на об'єкті. Так ми можемо запропонувати індивідуальні рішення, які є зразковими з точки зору енергетичного та екологічного балансу.

Опалювальними системами Viessmann можна зручно керувати за допомогою планшета або ПК

Ефективне управління енергоспоживанням передбачає також просте керування. Система керування Vitotronic з можливістю комунікації - це електронна система управління для економічної та надійної роботи системи опалення. Все під контролем, завдяки Viessmann.

Ваші переваги з індивідуальною системою опалення від Viessmann

Індивідуальна концепція для задоволення потреб вашого готелю в теплі: Когенераційна установка Vitobloc 200_EM-401
  • Висока експлуатаційна надійність: Всі компоненти оптимально підібрані один до одного для довготривалої та надійної роботи
  • Енергоефективність: зниження витрат завдяки кращому використанню витраченої енергії
  • Додаткова функція охолодження: природне охолодження за допомогою теплового насоса для ідеального клімату в приміщенні в будь-яку пору року
  • Самостійне електропостачання: для економічної оптимізації витрат на електроенергію
  • Покращена оцінка життєвого циклу: Скорочення викидів CO2 як конкурентна перевага

Наявність правильного партнера на вашому боці полегшує багато речей

Ми перевіримо ваші енергетичні потреби та покажемо вам різні способи ефективного, сталого та перспективного використання енергії - так, як це може зробити лише справді комплексний постачальник. Після цього ми порекомендуємо вам партнера, який ідеально вам підходить. Справжнього фахівця, який знає вимоги індустрії гостинності та має великий досвід у сфері теплопостачання, який вам потрібен.

Тож скористайтеся нашою   консультацією.

  1. Зв'яжіться з нами і домовтеся про зустріч з одним з наших фахівців.
  2. Ми приїдемо до вас і проаналізуємо вашу поточну ситуацію та вимоги до вашого попиту на тепло та енергію.
  3. Ми покажемо вам, де і як можна вдосконалити вашу систему, який потенціал економії ви маєте і як може виглядати перспективне рішення.
  4. Ми знайдемо для вас правильного партнера, який професійно виконає модернізацію і надасть вам надійну та економічно обґрунтовану підтримку.

Готель Parador, Алькала-де-Енарес, Іспанія: історичний шарм поєднується з сучасним готельним комфортом.

Іспанські готелі Parador - це стильні заклади, які не тільки зазвичай розташовані в історично значущих місцях, але й часто самі розміщені в історичних будівлях. Яскравим прикладом є готель Parador в місті Алькала-де-Енарес, Іспанія. Тут два газових конденсаційних котли Vitocrossal 300 забезпечують ефективне теплопостачання. Гарячу воду для побутових потреб забезпечують 80 вакуумних трубчастих колекторів Vitosol 200-TM, які в пікові години підтримуються низькотемпературним котлом Vitoplex 300.

Ідеальне місце для відпочинку та релаксації: Lagorai Alpine Resort & Spa, Італія.

Розташований у відокремленому місці, Lagorai Alpine Resort & Spa виходить на долину Ф'ємме поблизу Кавалезе. Тут неважко відчути себе як вдома і в гармонії з природою. Це також гарантує дров'яний котел Vitoflex 300-RF, який забезпечує приємне, затишне тепло в номерах і спа-центрі. Повністю автоматичний дров'яний котел з ротаційним спалюванням має потужність 400 кіловат і може працювати на пелетах, трісці або деревній стружці.

Готель Edelweiß, Tel у Південному Тіролі, Італія: увага до деталей і розкішний домашній затишок для спокійного відпочинку.

У сімейному готелі Alphotel Edelweiß низькотемпературний котел Vitoplex 300 забезпечує 54 номери преміум-класу та оздоровчий оазис з критим басейном тепловою енергією та гарячою водою.

Готель Pegasos, Кемер, Туреччина: чудові умови для плавання та оздоровлення на понад 700 номерів.

Яким би був готель для відпочинку без басейну, а турецький готель без хамаму? Низькотемпературний чавунний котел Vitorond 200 надійно забезпечує готельний комплекс необхідною тепловою енергією.

Готель Victor's Residenz-Hotel, Саарбрюкен, Німеччина: Французький шарм у поєднанні з німецьким затишком.

Загалом 45 потужних плоских колекторів Vitosol для гарячого водопостачання є ідеальним доповненням до системи опалення, що складається з двох газових конденсаційних котлів.