Vitocal 200-S – вигідна альтернатива для новобудов і модернізації

Теплові насоси типу "спліт-система" характерні тим, що складаються з двох блоків: внутрішнього і зовнішнього.

Скористайтесь нашими перевагами 

 • Теплові насоси типу спліт-система, від 3,8 до 11,6 кВт (при режимі А–7/W35, тобто температура повітря –7 і води +35°С)
 • Низькі експлуатаційні витрати завдяки високому коефіцієнту COP (Coefficient of Performance) згідно з EN 14511: до 5,0 (А7/W35), до 4,1 (A2/W35)
 • Особливо тихий у роботі завдяки Advanced Acoustic Design (AAD), ідеальний також для застосування в котеджних містечках із серійними будинками
 • Висока якість продукту і сучасний продуманий дизайн – Made in Germany
 • Максимальна температура подачі до 60°С 
 • Внутрішній модуль з високоефективним підмішувальним насосом, компресором, 3-ходовим вентилем і регулятором. При варіанті опалення/охолодження – також із вбудованим проточним водонагрівачем
 • Простий в обслуговуванні регулятор Vitotronic із текстово-графічним дисплеєм
 • Опалення й охолодження в одному корпусі, завдяки реверсивному режиму роботи
 • Можливе керування вентиляційними пристроями Viessmann
 • Пристосований для використання електроенергії власного виробництва, отриманої, наприклад, від фотоелектричного модуля
 • Робота до п'яти теплових насосів у каскаді, з оптимізацією по коефіцієнту COP
 • Підключення до Інтернету через Vitoconnect (опція)
 • Клас енергоефективності*: A++
   
*згідно з європейською директивою № 811/2013 
Тепловий насос повітря/вода Vitocal 200-S, спліт-система

Тепловий насос повітря/вода Vitocal 200-S, спліт-система

Тепловий насос повітря/вода Vitocal 200-S, виконаний як спліт-система, екологічно й економно використовує тепло, що міститься у повітрі надворі. Доступний у виконанні тільки для опалення, або для опалення та охолодження.

Надзвичайно тихі зовнішні модулі від Viessmann

Нові зовнішні модулі мають ефектний зовнішній вигляд і завжди приємні для ока. Наша компанія самостійно розробила і виготовляє пристрої з одним чи двома вентиляторами. Окрім того, що вони надзвичай тихі в роботі, модулі мають дуже високі показники продуктивності та зроблені з якісного матеріалу. Made in Germany – зроблено в Німеччині.

Завдяки цьому теплові насоси підходять для застосування у кварталах з густою забудовою, наприклад у котеджних містечках із типовими будинками.

Дуже тихі зовнішні блоки від Viessmann

Зовнішні блоки у новому дизайні мають привабливий вигляд. Окрім надзвичайно тихої роботи, вони мають дуже високі показники продуктивності та чудову обробку та якість продукту - Виготовлений у Німеччині.

Це робить Vitocal 200-S особливо придатним для використання в густонаселених районах житлових масивів.

35 дБ (A) на відстані 3 метрів

У нічному режимі роботи потужність вентилятора зменшується (для моделей 04 - 08). Згідно законодавства рівень шуму не має перевищувати( 35 дБ(A)) тому дана функція є важливою. Зокрема, в районах з щільною забудовою.

Подвійний підшипник зменшує звук 

Подвійний, еластичний підшибник та акустично оптимізоване розташування компонентів контурів холодоагенту ефективно запобігають утворенню шуму. Це практично усуває передачу вібрацій від зовнішнього блоку до будівлі або в будівлю.

Ефективність – COP: до 5,0 при A7/W35

Основні компоненти теплового насосу сприяють високій ефективності. До них відносяться швидкісні спіральні компресори, асиметричний пластинчатий теплообмінник, повітряний випарник з гафрованою пластиною.

IQ energy

Програма IQ energy це Фінансовий Інструмент для сприяння удосконаленням у сфері енергоефективності в житловому секторі України у відповідності до європейських стандартів. Програму було розроблено Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) за підтримки донорів.

Проекти енергоефективності, яким надаватиметься підтримка, складатимуться з інвестицій у високопродуктивні енергоефективні технології, стосовно яких можна очікувати досягнення енергоефективності на рівні, щонайменше на 20% вище ніж у порівнянні з середньо ринковими показниками.

Каталог теплових насосів Viessmann, які відповідають критеріям такого фінансування – Каталог   

Технології та матеріали, які включені до Каталогу Технологій, відповідають високим стандартам, встановленим ЄБРР на основі доведеної методології, яка використовується в багатьох країнах.В рамках цієї програми ЄБРР співпрацює з фінансовими установами в Україні які надають кредити на фінансування зазначених заходів у сфері енергоефективності.

Більш детальну інформацію про умови кредитування можна прочитати на сайтах банків-партнерів ОТП Банк, Укрсиббанк, Райффайзен Банк Аваль та Креді Агріколь Банк. Крім фінансування, проект надає своїм учасникам консультаційні послуги з питань, що стосуються енергозберігаючого обладнання та технологій.Інвестиції в прийнятні технології та матеріали можуть відповідати вимогам на заохочувальні платежі-компенсації (гранти) у розмірі 35% суми інвестицій для фізичних осіб.

Програма підтримується механізмом заохочення за рахунок грантових коштів на загальну суму 15 мільйонів євро, наданих Східноєвропейським Партнерством в сфері енергоефективності та екології (“E5P”), та грантом технічної допомоги для реалізації програми, що надається у рівній частці від E5P та Швеції. 

Індивідуальний позичальник може отримати компенсацію (грант) до 3 000 євро. Компенсація (грант) складає 35% від суми кредиту або інвестицій у енергоефективні технології (включаючи монтажні роботи та доставку). Грантовий відсоток — 35% незалежно від кількості категорій продуктів з Каталогу Технологій.

Котеджне містечко

Надзвичайно тихий у роботі завдяки Advanced Acoustic Design

Новий дизайн – так званий Advanced Acoustic Design (AAD) – забезпечує невисокий рівень шуму при роботі теплових насосів. Таким чином, Vitocal 200-S придатний до використання в районах із щільною забудовою, таких як котеджні містечка.

Знак якості EHPA

Знак якості EHPA

Знак якості EHPA слугує підтвердженням коефіцієнта COP (Coefficient of Performance) для отримання державної субсидії (в Німеччині).

Німецька комісія європейської асоціації виробників теплових насосів (EHPA) підтверджує, що тепловий насос Vitocal 200-S виробництва Viessmann задовольняє вимоги регламенту EHPA.


Регулятор Vitotronic 200

Vitotronic 200 з підключенням до Wi-Fi

За допомогою регулятора Vitotronic 200 тепловими насосами можна управляти дистанційно, через Vitoconnect – інтерфейс для підключення до Інтернету (поставляється як приладдя) і безкоштовний додаток до смартфона ViCare. Крім того, можлива робота у сполученні з пристроєм централізованої вентиляції Vitovent.

Vitoconnect під'єднує до мережі

Для обслуговування через додаток на смартфоні потрібен інтерфейс Vitoconnect. Можна дооснастити і теплові насоси Vitocal попередніх моделей (починаючи з 2010 року виробництва).

Vitoconnect, інтерфейс для підключення до мережі

Технічні дані

Огляд

Потужність (кВт)
4 – 12 кВт
Коефіцієнт COP при роботі на нагрів
до 5,0 (повітря 7 °C/вода 35 °C) і до 4,2 (повітря 2 °C/вода 35 °C)
Energieeffizienzklasse Trinkwasserbereitung
Застосування
icon-wohngebaeude.png
Одноквартирний будинок, новобудова і модернізація, бівалентні системи
Обслуговування
Einfaches RGB
Регулятор Vitotronic 200 з текстовим і графічним дисплеєм, можливе керування через Vitotrol App
Гаряче водопостачання
Потрібен додатковий ємнісний водонагрівач, щоб досягти високого комфорту приготування гарячої води
Інші характеристики
Гнучкий монтаж зовнішнього елемента (на землі або підвішений на стіну). Зручний у використанні завдяки реверсивному виконанню, яке дозволяє роботу на нагрів та на охолодження.

Марка ErP

Клас енергоефективності
energieeffizienklasse.png
A++ / A++
Vitocal-200-S-Schnitt.png


fernbedienungen.jpg

Системні компоненти: оптимальна взаємодія

„Ціле є більшим за суму його складових“. Відповідно до цього принципу Viessmann пропонує не лише окремі опалювальні компоненти, які виконують високі стандарти компанії щодо якості, надійності та ефективності. Всі продукти поєднані в комплексну систему, всі компоненти якої точно допасовані один до одного. Оскільки лише комплексна робота компонентів, інтегрованих в одну систему, дозволяє цілком розкрити потенціал нашої сучасної техніки.

Наші системні компоненти включають усе, що робить опалення надійним та економним. Регулятори Vitotronic з дистанційним керуванням, а також потужні ємнісні водонагрівачі Vitocell, що надають комфорт гарячого водопостачання, і високоякісні сонячні системи для підтримки при опаленні, що дозволяють досягти додаткової економії.

erklaervideo-waermepumpe.jpg

Тепловий насос – пояснення простими словами

Принцип дії теплового насоса, а також фізичні основи процесу пояснює наш експерт Карстен Кюльманн (нім.мовою)

Youtube
erklaervideo-wp-umgebungswaerme.jpg

Звідки береться тепло довкілля?

Карстен Кюльманн пояснює, звідки береться тепло довкілля і як різні типи теплових насосів його використовують (нім.мовою).

Youtube