Багатогранна програма поставок Viessmann в області сервісного обслуговування

Клієнти компанії Viessmann знають, що вони можуть розраховувати на нашу інновативну програму поставок продуктів і систем для опалення, охолодження, вентиляції та децентралізованого постачання електроенергії. Важливою частиною програми поставок є також наші послуги – надійна опора для Вашого професійного успіху.

Продукти, розраховані на взаємодію між собою, і відповідні послуги від одного постачальника. Це наш обов'язок перед своїми партнерами. Ми полегшуємо щоденну професійну роботу для Вас і намагаємось бути Вашим надійним партнером. В Німеччині нас утринадцяте (!) поспіль обрали Фаховим партнером №1. Цей доказ довіри є для нас імпульсом для подальшої праці.

Основні напрямки сфери послуг, які надає ТОВ "ВІССМАНН" в Україні: дивіться в нашій новій брошурі Viessmann Сервіс Плюс


Спектр послуг

Підтримка у продажах

Підтримка у продажах

Наші галузеві партнери стоять для нас на першому місці. До Ваших послуг – чотири регіональні представництва і понад десять менеджерів з продажу, що відповідають за всі регіони України. Крім того, ми прагнемо полегшити Вашу щоденну роботу: це підтримка при проектуванні та в боротьбі на тендерах, створення комерційних пропозицій, система онлайн-замовлень, консультації по телефону.

Логістика

Логістика

Важливою складовою Вашого успіху є швидка доставка продуктів та запчастин Viessmann по всій країні. Наша концепція виконання замовлень і поставок враховує Ваші запити й потреби. Базою для цього є широка мережа торговельних партнерів і надійні партнери в області логістики.

Обслуговування й сервіс

Обслуговування й сервіс

Як при вводі в експлуатацію, так при обслуговуванні та вирішенні проблем – компанія Viessmann надасть Вам компетентну допомогу. Наша технічна служба допоможе порадою і дією. Знання і досвід наших фахівців є основою для компетентних консультацій у різних ситуаціях, що можуть виникнути. До Ваших послуг також база даних інструкцій з монтажу та сервісу на весь спектр обладнання.

Програмне забезпечення та Інтернет

Програмне забезпечення та Інтернет

Для підтримки партнерів завжди доступний клієнтський портал на нашому веб-сайті. Скористайтесь нашою онлайн-системою замовлень, а також браузером CAD-креслень та матеріалами для підтримки при проектуванні.


Service-Plus_Partner.jpg

Широкий спектр робіт від фахівців компанії Viessmann

Зробіть запит просто зараз, і наш фахівець з Вами зв'яжеться, щоб поставити уточнюючі питання та сформувати комерційну пропозицію. Пропонуємо послуги з введення в експлуатацію, діагностики, навчання персоналу, технічного обслуговування, консультативної допомоги в модернізації тощо. Техніка – з усієї програми поставок Viessmann: це можуть бути котли на газі чи твердому паливі, теплові насоси, автоматика, сонячні колектори чи водонагрівачі.


Програма поставок

Широка програма поставок Viessmann пропонує індивідуальні рішення потужністю від 1,5 до 120 000 кіловат, для всіх областей застосування і різних енергоносіїв.

Для житлових будинків

Індивідуальні системні рішення для всіх енергоносіїв

детальніше про продукти

Для невеликої промисловості

Ефективні енергосистеми

детальніше про продукти

Для індустріальних підприємств

Економне постачання пари, електроенергії, тепла чи холоду

детальніше про продукти
Програма поставок для комунальних господарств

Для комунальних господарств

Наша пропозиція для комунальних господарств і локальних тепломереж


parnter_nr1_882x496.jpg

2019 | Фаховий партнер № 1

Нагорода "Фаховий партнер №1" вже в п'ятнадцятий раз поспіль дісталася компанії Viessmann.

Німецьке галузеве видавництво „markt intern“ кожні два роки, напередодні виставки ISH, проводить опитування, в якому за ці роки взяли участь кілька тисяч фірм з опалювальної галузі Німеччини. Вони оцінюють виробників у різних категоріях, розбитих по продуктах і послугах, що надаються. Завдяки перемозі у трьох категоріях і другому місцю в ще одній, Viessmann знову переміг у загальному заліку.