Багатогранна програма поставок Viessmann в області сервісного обслуговування

Клієнти компанії Viessmann знають, що вони можуть розраховувати на нашу інновативну програму поставок продуктів і систем для опалення, охолодження, вентиляції та децентралізованого постачання електроенергії. Важливою частиною програми поставок є також наші послуги – надійна опора для Вашого професійного успіху.

Продукти, розраховані на взаємодію між собою, і відповідні послуги від одного постачальника. Це наш обов'язок перед своїми партнерами. Ми полегшуємо щоденну професійну роботу для Вас і намагаємось бути Вашим надійним партнером. В Німеччині нас утринадцяте (!) поспіль обрали Фаховим партнером №1. Цей доказ довіри є для нас імпульсом для подальшої праці.

Основні напрямки сфери послуг, які надає ТОВ "ВІССМАНН" в Україні: дивіться в нашій новій брошурі Viessmann Сервіс Плюс


Спектр послуг

Підтримка у продажах

Підтримка у продажах

Наші галузеві партнери стоять для нас на першому місці. До Ваших послуг – чотири регіональні представництва і понад десять менеджерів з продажу, що відповідають за всі регіони України. Крім того, ми прагнемо полегшити Вашу щоденну роботу: це підтримка при проектуванні та в боротьбі на тендерах, створення комерційних пропозицій, система онлайн-замовлень, консультації по телефону.

Логістика

Логістика

Важливою складовою Вашого успіху є швидка доставка продуктів та запчастин Viessmann по всій країні. Наша концепція виконання замовлень і поставок враховує Ваші запити й потреби. Базою для цього є широка мережа торговельних партнерів і надійні партнери в області логістики.

Обслуговування й сервіс

Обслуговування й сервіс

Як при вводі в експлуатацію, так при обслуговуванні та вирішенні проблем – компанія Viessmann надасть Вам компетентну допомогу. Наша технічна служба допоможе порадою і дією. Знання і досвід наших фахівців є основою для компетентних консультацій у різних ситуаціях, що можуть виникнути. До Ваших послуг також база даних інструкцій з монтажу та сервісу на весь спектр обладнання.

Програмне забезпечення та Інтернет

Програмне забезпечення та Інтернет

Для підтримки партнерів завжди доступний клієнтський портал на нашому веб-сайті. Скористайтесь нашою онлайн-системою замовлень, а також браузером CAD-креслень та матеріалами для підтримки при проектуванні.


Програма навчань

Програма навчань

Академія Viessmann запрошує Вас на навчання та семінари. У навчаннях, присвячених різним видам продукції, на першому плані стоїть наше обладнання та енергоносії. Презентації по різних продуктах розкривають основні прийоми при роботі з ними, правильний порядок роботи при введенні в експлуатацію, обслуговуванні, сервісних роботах. Крім того, Ви дізнаєтеся, які проектні рішення мають сенс при яких обставинах і вимогах, які умови мають бути при цьому дотримані.

Marketingunterstützung

Marketingunterstützung

Zeigen Sie, was Sie können und was Sie zu bieten haben. Machen Sie die Kunden und Interessenten in Ihrer Region auf Ihren Betrieb und auf moderne Heiztechnik von Viessmann aufmerksam. Ob Dachgepäckträger, Leuchttransparent, Zeitungs- oder Direktwerbung sowie Online-Marketing: Viessmann unterstützt Sie bei Ihrer Außendarstellung. Warten Sie nicht, bis neue Kunden auf Sie zukommen. Kurbeln Sie Ihr Neugeschäft aktiv an und sprechen Sie potenzielle Kunden direkt an. Viessmann hat dafür genau die richtigen Maßnahmen für Sie vorbereitet. Professionell gemacht, originell und überzeugend.

Beratung

Beratung

Unabhängige Spezialisten stehen Ihnen auch zur betrieblichen Analyse und Beratung zur Verfügung, z.B. zur Messung der Kundenzufriedenheit – nur wer die Wünsche seiner Kunden kennt, kann sie auch zufriedenstellen.


Програма поставок

Широка програма поставок Viessmann пропонує індивідуальні рішення потужністю від 1,5 до 120 000 кіловат, для всіх областей застосування і різних енергоносіїв.

Програа поставок для житлових будинків

Для житлових будинків

Індивідуальні системні рішення для всіх енергоносіїв

детальніше про продукти
Програма поставок для невеликої промисловості

Для невеликої промисловості

Ефективні енергосистеми

детальніше про продукти
Програма поставок для індустріальних підприємств

Для індустріальних підприємств

Економне постачання пари, електроенергії, тепла чи холоду

zu den Produktinfos
Програма поставок для комунальних господарств

Для комунальних господарств

Наша пропозиція для комунальних господарств і локальних тепломереж

детальніше про продукти

Service-Plus_Partner.jpg

Ви ще не стали партнером компанії Viessmann?

Ми надамо Вам обширну інформацію по спектру наших продуктів
і послуг. Просто надішліть свої контактні дані, і колеги
з відповідного регіонального офісу зв'яжуться з Вами.
Розраховуємо на продуктивну партнерську співпрацю.

Ви вже є нашим партнером?

Тоді Ви можете скористатися нашим клієнтським порталом.

Auszeichnung_2015_Fachhandwerkspartner_Nr_1.jpg

2015 | Фаховий партнер № 1

Нагорода "Фаховий партнер №1" і в цьому році, вже в тринадцятий раз поспіль, дісталася компанії Viessmann.

Німецьке галузеве видавництво „markt intern“ кожні два роки, напередодні виставки ISH, проводить опитування, в якому за ці роки взяли участь кілька тисяч фірм з опалювальної галузі Німеччини. Вони оцінюють виробників у різних категоріях, розбитих по продуктах і послугах, що надаються. Завдяки перемозі у трьох категоріях і другому місцю в ще одній, Viessmann знову переміг у загальному заліку.
 Solarthermie

Solarthermie

Planungshandbuch Solarthermie

Dampfkessel

Dampfkessel

Planungshandbuch Dampfkessel

Download (PDF 13 MB)
Wärmepumpen

Wärmepumpen

Planungshandbuch Wärmepumpen

Download (PDF 5 MB)

Bedienungsanleitungen.jpg

Bedienungsanleitungen

Bedienungsanleitungen im PDF-Format

weiter
Download.jpg

Prospekt-Download

Prospekte im PDF-Format

weiter
Маркування енергоефективності

Маркування енергоефективності

Європейський стандарт маркування опалювальних приладів

перейти