Технічне обслуговування опалювальної системи: переваги, періодичність, витрати, договір на ТО

Бездоганна робота системи опалення компанії Viessmann - це насамперед оптимальна взаємодія компонентів. Що в свою чергу підвищує ефективність системи і , як наслідок дозволяє економити. е також означає, що використовується менше ресурсів. Крім того, ви можете заощадити витрати на опалення таким чином. Але дуже часто технічне обслуговувіання не здійснюють. Ми розкажемо, для чого взагалі робити техобслуговування, скільки ТО коштує і що ви повинні знати, коли хочете провести технічне обслуговування обладнання Viessmann.

 


Для чого робити технічне обслуговування Вашого обладнаня Viessmann

Технічне обслуговування в цілому складається з двох етапів – огляду та власне технічного обслуговування. Обидва кроки виконуються одним з наших кваліфікованих партнерів. Спочатку визначається фактичний стан системи опалення. Потім здійснюються належні заходи з обслуговування. ТО забезпечує оптимальний робочий стан системи опалення Viessmann.

Після робіт з огляду та технічного обслуговування вам зроблять запис про технічне обслуговування нагрівача Viessmann, де будуть вказані надані послуги.

 


Що буде перевірятися при технічному обслуговуванні Вашого котла?

При проведенні технічного обслуговування, крім перевірки фактичного стану, мають здійснюватися такі дії:

●  Перевірка щільності підключення водопроводів
●  Вимірювання тиску подавальної та зворотної магістралі
●  Перевірка ущільнення і корпусу пальника 
●  Перевірка і регулювання запалювального і іонізаційного електрода
●  Очищення поверхонь нагріву
●  Перевірка зливу конденсату і очищення сифона
●  Перевірка нейтралізатора (якщо є)
●  Перевірка розширювального бака і тиску системи
●  Перевірка запобіжних клапанів  
●  Перевірка герметичності електричних з'єднань
●  Перевірка якості горіння (спалювання)
●  Перевірка системи відхідних газів (вільного проходу та герметичності)
●  Перевірка роботи гарячого водопостачання, включаючи налаштування температури, герметичність і загальну функціональність
●  Перевірка функціональності та за потреби – налаштування насосів контурів опалення, насоса резервуара для зберігання та циркуляційного насоса

Окремі фактори можуть змінюватися залежно від типу опалення. Для теплового насоса або паливного елемента важливу роль відіграють інші чинники, ніж для газових конденсаційних або класичних рідкопаливних котлів.
Регулярно здійснюйте технічне обслуговування опалювальних приладів

Від трьох до п'яти місяців на рік система опалення працює під повним навантаженням. Тому необхідно регулярно проводити технічне обслуговування опалення. Оптимальний час для обслуговування обладнання Viessmann, безумовно, літо. У будь-якому випадку слід встигнути його провести до початку наступного опалювального сезону.


В скільки обійдеться технічне обслуговування?

Технічне обслуговування передбачає певні витрати. Але визначеної ціни немає, оскільки сума витрат залежить від різних факторів, таких як

●  вид опалювального обладнання
●  обсяг робіт
●  особливості розташування
●  попит
●  за необхідності, запасні частини або заміна швидкозношуваних деталей  

Взагалі не можна чітко визначити, які послуги будуть надані та які деталі слід буде закупити. Витрати можуть бути визначені лише індивідуально.

 


Договір на технічне обслуговування: чому варто укласти

Договір на індивідуальне обслуговування опалення може заощадити ваші витрати. Наші фахівці дадуть вам найкращі умови для регулярного обслуговування. Щоб знайти сертифікованого сервісного партнера, перейдіть за посиланням знайти сервісного партнера.

Вам не потрібно щорічно порівнювати пропозиції або переглядати список потрібних послуг. Ще одна перевага для вас, коли ви підписуєте договір на обслуговування з одним із наших партнерів-спеціалістів – ви ніколи не забудете дату і не пропустите технічне обслуговування, що дозволить вам зберегти гарантію.

Ну і звичайно в такому контракті можна прописати під вас адаптовані послуги. Таким чином ви отримуєте пакет, який повністю відповідає вашим потребам.


Зміст договору на технічне обслуговування: на що звертати увагу

Якщо ви домовляєтеся про контракт на регулярне обслуговування системи опалення Viessmann, слід звернути увагу на наступні аспекти:

●  Послуги, які будуть виконуватися, їх опис
●  Має бути передбачена робота у святкові та вихідні дні, а також витрати на дорогу
●  Дати, коли має проводитись ТО, та періодичність
●  Термін дії договору, термін повідомлення про розірвання договору
●  Чітко сформульоване положення про відповідальність сторін  
●  Вартість та умови надання послуг в разі надзвичайних ситуацій та аварій
●  За бажанням можна разом з інсталятором встановити кінцевий термін для усунення дефектів.


Наші партнери потурбуються про обслуговування системи опалення Viessmann

Технічне обслуговування техніки Viessmann здійснюється нашими кваліфікованими та відповідно сертифікованими партнерами. Якщо Ви бажаєте замовити технічне обслуговування системи опалення Viessmann, зверніться до монтажника, який встановив систему опалення, або скористайтеся нашим партнера у Вашому місті для  зручного пошуку монтажника поблизу Вас.