Тепловий насос для гарячого водопостачання Vitocal 262-A

Здійснюйте підігрів води незалежно від будь-якої іншої опалювальної установки, економічно та енергоефективно, використовуючи теплову енергію повітря зсередини будинку або зовні


Скористайтеся перевагами

 • Тепловий насос типу повітря/вода для гарячого водопостачання з емальованим водонагрівачем (ємність 300 літрів)
 • Підвищений комфорт користування гарячою водою з гігієнічно досконалою питною водою з температурою до 70 °C - тип T2E з електронагрівальною вставкою (1,5 кВт) або тип T2H з теплогенератором
 • Тип T2H: "розумний" гібридний регулятор для економічно або екологічно оптимізованого режиму роботи
 • Низькі експлуатаційні витрати завдяки високоефективному контуру охолодження
 • Низький рівень шуму завдяки спеціальному режиму Silent Mode "без звуку"
 • Нагрів питної води до макс. 70 °С (до 65 °С за допомогою модуля теплового насосу та до 70 °С за допомогою електронагрівальної вставки або теплогенератора)
 • Функція швидкого нагріву завдяки електронагрівальній вставці
 • Швидке і безпроблемне введення в експлуатацію завдяки високому ступеню попередньої збірки
 • Монтаж в низьких приміщеннях (до 2 м)
 • Можна використовувати в розумних мережах енергозабезпечення Smart-Grid (SG Ready)
 • Підходить для оптимізованого споживання електроенергії, що виробляється фотоелектричними системами – можливий двоступінчастий режим роботи (тепловий насос та електронагрівальна вставка)
 • Осушування підвальних приміщень (режим рециркуляції)
 • Клас енергоефективності по гарячому водопостачанню *: A
*Клас енергоефективності згідно з Директивою ЄС №811/2013  

Тепловий насос для нагріву води Vitocal 262-A

Незалежно від інших опалювальних приладів, тепловий насос для гарячого водопостачання Vitocal 262-A економно та енергоефективно підігріває воду за допомогою теплової енергії повітря зсередини будинку або зовні. Тепловий насос підходить для односімейного будинку чи невеликого підприємства. Зазвичай використовуються в пекарнях або серверних, там де виробляється багато надлишкового тепла. 

Гібридна версія для комбінації з існуючим котлом

Можна придбати тепловий насос без теплообмінника зі спіральної трубки (тип T2E) для моновалентного режиму. Як альтернатива, пропонується гібридна версія із вбудованим теплообмінником зі спіральної трубки (тип T2H). Вона рекомендується для удосконалення та модернізації існуючих систем. Тоді "розумний" регулятор обирає оптимальний режим роботи теплового насоса й теплогенератора, враховуючи ціни на енергію та інші параметри. Тепловий насос підігріває воду, а теплогенератор використовується за потреби для повторного нагріву або доведення води до належної температури. Таким чином, забезпечується максимальний комфорт для користувача.

Тепловий насос для ГВП Vitocal 262-A

Незалежно від інших опалювальних приладів, тепловий насос для гарячого водопостачання Vitocal 262-A економно та енергоефективно підігріває воду за допомогою теплової енергії повітря зсередини будинку або зовні.

Доступні виконання для роботи на повітрі з або поза меж будинку  

Vitocal 262-A може працювати на повітрі з приміщення, в якому він встановлений. З повітря отримують тепло, яке потім доводять до належного температурного рівня (до 65 °С, щоб забезпечити достатній рівень гігієни питної води). При цьому приміщення осушуються. Це захищає будівлю і підвищує комфорт житлових приміщень. Пристрій, що використовує зовнішнє повітря, працює в діапазоні температур від –8 до +40 °С, що дозволяє його застосовувати в різних кліматичних зонах.  

Суха електронагрівальна вставка

Електрична версія (тип T2E) на заводі оснащується сухою електронагрівальною вставкою. Гібридну версію з теплообмінником (тип T2H) також можна дооснастити нагрівальним елементом. Він захищений від кальцинації - не потрібно спускати воду з резервуара, коли необхідно замінити вставку.  


Характеристики

Огляд

Гаряче водопостачання
Підгрів питної води до макс. 70 °C (до 65 °C через модуль теплового насоса та до 70 ° C з електронагрівачем або теплогенератором)
Коефіцієнт COP згідно з EN 16147
Повітря з приміщень: 3,8 | Повітря з-поза будинку: 3,3
Клас енергоефективності по ГВП
energieeffizienklasse.png
A+ за Директивою № 811/2013
Сфера застосування
icon-wohngebaeude.png
Односімейний будинок, Новобудови
Інші характеристики
Підходить для оптимізованого споживання електроенергії, що виробляється фотоелектричними системами – можлива робота з двома ступенями (тепловий насос та електричний нагрівач)
Продукт у розрізі: тепловий насос Vitocal 262-A

erklaervideo-wp-umgebungswaerme.jpg

Звідки береться тепло довкілля?

Карстен Кульманн пояснює звідки береться тепло довкілля, і як різні типи теплових насосів його використовують.

Youtube (нім.мовою)