Vitocal 222-G – тепловий насос за вигідною базовою ціною


Скористайтесь нашими перевагами

  • Компактні габарити, щоб не вимагав багато місця
  • Вбудований 170-літровий ємнісний водонагрівач
  • Керування вентиляційним пристроєм Vitovent 300-F через регулятор теплового насоса
  • Використання на власні потреби електроенергії, виробленої електрогенераторними модулями Vitovolt
  • Вбудовані високоефективні насоси з низьким споживанням електроенергії
  • Клас енергоефективності A++ *
*Клас енергоефективності згідно з європейською директивою № 811/2013
 


Ефективний, компактний, недорогий

Vitocal 222-G – це вигідна ціною, компактна система на базі теплового насоса. Вбудований водонагрівач об'ємом 170 літрів пропонує достатній комфорт у гарячому водопостачанні. Пристрій вимагає малу площу для встановлення і дає потужність до 10 кВт – з цими параметрами він особливо зручний для нових приватних будинків. Температури 60°С цілком вистачає для комфортного гарячого водопостачання. Проточний водонагрівач поставляється серійно.


Зручний в обслуговуванні і завжди доступний

Регулятор Vitotronic робить обслуговування теплового насоса особливо простим. У разі сумнівів натискайте на кнопку "Допомога". Нарешті, за допомогою застосунку Vitotrol App тепловим насосом можна керувати через смартфон чи планшет.


Компактний тепловий насос Vitocal 222-G

Комплексний і дуже компактний – у корпус теплового насосу Vitocal 222-G вже вмонтовані всі компоненти, необхідні для опалення житлових приміщень та гарячого водопостачання. З потужністю від 6,1 до 10,0 кВт цей тепловий насос розрахований на використання в односімейних будинках. Температури подачі до 60°C дозволяють також роботу з радіаторами.

Vitocal 222-G – це бюджетна альтернатива компактним тепловим насосам серії 300. Завдяки ефективному спіральному компресору і розширювальному вентилю досягається високий коефіцієнт ефективності в роботі, СОР до 4,5 (згідно зі стандартом EN 14511 в робочій точці розсіл 0 °C/вода 35 °C). 

Обслуговування теплового насоса спрощується завдяки регуляторам Vitotronic.

Компактний тепловий насос Vitocal 222-G

Комплексний і дуже компактний – у корпус теплового насосу Vitocal 222-G вже вмонтовані всі компоненти, необхідні для опалення житлових приміщень та гарячого водопостачання.

Великий водонагрівач для гарячої води

Компактний тепловий насос Vitocal 222-G оснащений 170-літровим водонагрівачем для забезпечення комфорту гарячого водопостачання. Він нагрівається через внутрішній теплообмінник.

Надзвичайно простий у використанні

Як і всі компактні пристрої, Vitocal 222-G також оснащений зручним в обслуговуванні регулятором Vitotronic. Якщо ви сумніваєтесь, просто натисніть кнопку Довідка. Графічний інтерфейс користувача слугує для відображення характеристик опалення та налаштувань таймера.

Особливо тихий в роботі

Завдяки своїй спеціальній конструкції, компактні теплові насоси працюють особливо тихо та підходять для встановлення поблизу житлових кімнат.

Природне опалення та охолодження

Компактні теплові насоси навіть у спекотні дні літа забезпечують комфортний мікроклімат у низькоенергетичних будинках. Завдяки функції „natural cooling“ холод відбирається з ґрунту та направляється в будинок. Для цього як приладдя поставляється пристрій NC-Box від Viessmann.

Знак якості EHPA

Знак якості EHPA 

Знак якості EHPA слугує підтвердженням коефіцієнта COP (Coefficient of Performance) для отримання державної субсидії (в Німеччині).

Німецька комісія європейської асоціації виробників теплових насосів (EHPA) підтверджує, що тепловий насос Vitocal 222-G виробництва Viessmann задовольняє вимоги регламенту EHPA.

Регулятор Vitotronic 200

Комфорт в обслуговуванні

Доступний, зручний, розумний: функції регулятора Vitotronic підібрані для швидкого і точного управління кожною опалювальною системою.

Зв'язок

Регулятор Vitotronic 200 – доступний для налаштування через додаток у смартфоні в будь-який час.

Передача даних за допомогою Vitoconnect 100 

Для обслуговування через додаток на смартфоні потрібен інтерфейс Vitoconnect 100. Можна дооснастити і теплові насоси Vitocal попередніх моделей (починаючи з 2010 року виробництва).

Vitoconnect 100
fernbedienungen.jpg

Системні компоненти: оптимальна взаємодія

„Ціле є більшим за суму його складових“. Відповідно до цього принципу Viessmann пропонує не лише окремі опалювальні компоненти, які виконують високі стандарти компанії щодо якості, надійності та ефективності. Всі продукти поєднані в комплексну систему, всі компоненти якої точно допасовані один до одного. Оскільки лише комплексна робота компонентів, інтегрованих в одну систему, дозволяє цілком розкрити потенціал нашої сучасної техніки.

Наші системні компоненти включають усе, що робить опалення надійним та економним. Регулятори Vitotronic з дистанційним керуванням, а також потужні ємнісні водонагрівачі Vitocell, що надають комфорт гарячого водопостачання, і високоякісні сонячні системи для підтримки при опаленні, що дозволяють досягти додаткової економії.

Продукт у розрізі

Огляд

Потужність (кВт)
6,1 – 10 кВт
Коефіцієнт COP при роботі на нагрів
залежно від типорозміру, до 4,3
Застосування
icon-wohngebaeude.png
Одноквартирний будинок, новобудова
Обслуговування
Einfaches RGB
Регулятор Vitotronic 200 з текстовим і графічним дисплеєм, можливе керування через Vitotrol App
Гаряче водопостачання
Інтегрований 170-літровий ємнісний водонагрівач
Інші ознаки
Функція "natural cooling" з модулем NC-Box (опція)

Марка ErP

Клас енергоефективності
energieeffizienklasse.png
A++ * за Директивою ЄС № 811/2013, усереднені кліматичні умови – низькотемпературне застосування (W35)
Vitocal_222-G_Schnitt.png

erklaervideo-waermepumpe.jpg

Тепловий насос – пояснення простими словами

Принцип дії теплового насоса, а також фізичні основи процесу пояснює наш експерт Карстен Кульманн (нім.мовою)

Youtube
erklaervideo-wp-umgebungswaerme.jpg

Звідки береться тепло довкілля?

Карстен Кульманн пояснює, звідки береться тепло довкілля і як різні типи теплових насосів його використовують (нім.мовою).

Youtube

Схожі продукти