Vitocal 242-G: Компактний, тихий тепловий насос -  підходить для установки в безпосередній близькості до житлового будинку


Скористайтеся нашими перевагами

 • Підготовлено для підключення сонячної системи
 • Низькі експлуатаційні витрати пов'язані з високими показниками ефективності: значення СОР до 4,5 відповідно до стандартів EN 14511  (розсіл 0 ° C / вода 35 ° C), (COP = коефіцієнт ефективності)
 • Максимальна температура подачі: 60 °С
 • Висока температура гарячої води завдяки вбудованому водонагрівачу об'ємом 220 літрів
 • Рівень звукової потужності лише 43 дБ (А) при температурі в робочій точці розсіл 0 ° С / вода 35 ° С
 • Зручний у використанні регулятор Vitotronic з текстово-графічним дисплеєм. 
 • Для легкої установки загальна висота була зменшена, а корпус був поділений на секції.
 • Vorbereitet für SmartGrid und Eigenstromnutzung aus Photovoltaik-Anlagen
 • Вбудований водонагрівач
 • Оптимізоване використання власної електроенергії з фотоелектричних систем
 • Клас енергоефективності* A++ / A++
 • Клас енергоефективності ГВС: A
* Клас енергоефективності відповідно до Постанови ЄС № 811/2013 Опалення, середні кліматичні умови– мінімальна- (35 °C) / середня температура (55 °C)
 
Для отримання інформації про контур хладагента зверніться до Datenblatt (PDF).

Компактний тепловий насос Vitocal 242-G

Компактний та простий у використанні тепловий насос Vitocal 242-G має всі необхідні компоненти для опалення та підігріву гарячої води. Потужність теплового насосу від 6,1 до 10,0 кВт. Тепловий насос розрахований на використання в односімейних будинку. Температури подачі до 60 ° C дозволяють дозволяє використвувати радіатори.

Vitocal 242-G - це альтернатива компактному тепловому насосу серії 300. Завдяки ефективному спіральному компресору і термо-регулюючому вентилю досягається високий коефіцієнт ефективності в роботі, СОР до 4,5 згідно ( EN 14511 в робочій точці розсіл 0 °C/вода 35 °C). 

Vitocal 242-G пристосований для роботи разом із сонячними колекторами. Робота теплового насосу спрощується завдяки регулятору Vitotronic.

grundgruener-waermestrom-nio.jpg
Для клієнтів Viessmann

Додатковий бонус

Компактний тепловий насос Vitocal 242-G

Комплексний і дуже просторий - компактний блок теплового насосу Vitocal 242-G вже має всі компоненти, необхідні для внутрішнього опалення та підігріву гарячої води. Vitocal 242-G пристосований для роботи з сонячними колекторами.

Підготовлений до роботи з сонячними колекторами

В тепловому насосі Vitocal 242-G наявне підключення до системи сонячних колекторів. Необхідні гідравлічні підключення та система управління інтегровані.  220 літровий сонячний накопичувач та контролер дозволяє отримати високий вихід теплоти.

Високопродуктивні колектори та узгоджені компоненти системи Viessmann підтримують тепловий насос - це означає, що можна зберегти від 50 до 60 відсотків середньорічного споживання енергії для опалення гарячої води.

Надзвичайно простий у використанні

Як і всі компактні блоки, Vitocal 222-G також має зручний регулятор Vitotronic. Якщо ви сумніваєтесь, просто натисніть кнопку Довідка. Графічний інтерфейс користувача служить для відображення характеристик опалення та зміни режиму.

Особливо тихий в роботі

Завдяки спеціальній конструкції теплового насоса, вони працюють особливо тихо та підходять для встановлення поблизу житлового будинку.

Природне опалення та охолодження

Компактні блоки теплового насосу пропонують комфорт у будинку з низьким енергоспоживанням навіть у літній період. Завдяки функції  „natural cooling“ холод із грунту відбирається та направляється св будинок. Для цього необхідно приладдя Viessmann NC-Box.

Консультація безкоштовна та не обов'язкова

Місцевий партнер

Ви отримаєте індивідуальні поради від свого місцевого спеціаліста Viessmann. Будь-ласка, введіть свій поштовий індекс для пошуку, для більш детальної інформації введіть повну адресу.

Знак якості EHPA

Знак якості EHPA 

Знак якості EHPA слугує підтвердженням коефіцієнта COP (Coefficient of Performance) для отримання державної субсидії (в Німеччині).

Німецька комісія європейської асоціації виробників теплових насосів (EHPA) підтверджує, що тепловий насос Vitocal 343-G виробництва Viessmann задовольняє вимоги регламенту EHPA.

Регулятор Vitotronic 200

Простота у використанні

Доступний, зручний, розумний: Vitotronic пропонує відмінні функції для швидкого і точного управління кожної опалювальної системи.

Зв'язок

Регулятор Vitotronic 200 – можне керувати установкою будь-коли через додаток у смартфоні.

Передача даних за допомогою Vitoconnect 100 

Для обслуговування через додаток на смартфоні потрібен інтерфейс Vitoconnect 100. Можна дооснастити і теплові насоси Vitocal попередніх моделей (починаючи з 2010 року виробництва).

Vitoconnect 100
Додаток ViCare

Додаток ViCare 

Програма ViCare дозволяє власнику керувати своєю системою опалення через смартфон. Робочий статус можна переглянути в будь-який час, а у випадку несправності ви можете швидко та легко зв'язатися з спеціалізованою компанією, контакти якої збережені в програмі.

fernbedienungen.jpg

Системні компоненти: оптимальна взаємодія

„Ціле є більшим за суму його складових“. Відповідно до цього принципу Viessmann пропонує не лише окремі опалювальні компоненти, які виконують високі стандарти компанії щодо якості, надійності та ефективності. Всі продукти поєднані в комплексну систему, всі компоненти якої точно допасовані один до одного. Оскільки лише комплексна робота компонентів, інтегрованих в одну систему, дозволяє цілком розкрити потенціал нашої сучасної техніки.

Наші системні компоненти включають усе, що робить опалення надійним та економним. Регулятори Vitotronic з дистанційним керуванням, а також потужні ємнісні водонагрівачі Vitocell, що надають комфорт гарячого водопостачання, і високоякісні сонячні системи для підтримки при опаленні, що дозволяють досягти додаткової економії.

Продукт у розрізі

Огляд

Потужність (кВт)
5,9 – 10 кВт
Коефіцієнт COP при роботі на нагрів
залежно від типорозміру, до 4,3
Застосування
icon-wohngebaeude.png
Одноквартирний будинок, новобудова
Обслуговування
Einfaches RGB
Регулятор Vitotronic 200 з текстовим і графічним дисплеєм, можливе керування через Vitotrol App
Гаряче водопостачання
Інтегрований 220-літровий водонагрівач для використання енергії Сонця
Інші ознаки
Функція "natural cooling" з модулем NC-Box (опція)

Марка ErP

Клас енергоефективності
energieeffizienklasse.png
A++ * за Директивою ЄС № 811/2013, усереднені кліматичні умови – низькотемпературне застосування (W35)
Vitocal_242-G_Schnitt.png

erklaervideo-waermepumpe.jpg

Тепловий насос – пояснення простими словами

Принцип дії теплового насоса, а також фізичні основи процесу пояснює наш експерт Карстен Кульманн (нім.мовою).

Youtube
erklaervideo-wp-umgebungswaerme.jpg

Звідки береться тепло довкілля?

Карстен Кульманн пояснює, звідки береться тепло довкілля і як різні типи теплових насосів його використовують (нім.мовою).

Youtube

Схожі продукти