Тепловий насос Vitocal 300-G використовує регенеративне тепло землі або ґрунтових вод

Для високої тепловіддачі доступна двоступенева версія

Скористайтесь цими перевагами:

 • Тепловий насос розсіл/вода, одноступеневий, теплова потужність: від 21,2 до 42,8 кВт, двоступеневий: від 42,4 до 85,6 кВт, максимум 428 кВт (каскад)
 • Тепловий насос вода/вода, одноступеневий, теплова потужність: від 28,1 до 58,9 кВт, двоступеневий: від 56,2 до 117,8 кВт, максимум 589 кВт (каскад)
 • Низькі експлуатаційні витрати завдяки високим показникам продуктивності: значення COP відповідно до EN 14511 до 4,8 (розсіл 0 °C/вода 35 °C) (COP = коефіцієнт продуктивності)
 • Температура подачі до  60 °C
 • Можливий моновалентний режим роботи для опалення й приготування гарячої води
 • Низькі експлуатаційні витрати з максимальною ефективністю в кожній робочій точці завдяки інноваційній системі Refrigerant Cycle Diagnostic System (RCD) з електронним розширювальним вентилем
 • Низький рівень шуму та вібрації завдяки оптимізованій конструкції пристрою
 • Простий в обслуговуванні регулятор Vitotronic з текстовою й графічною індикацією для погодозалежного режиму роботи, а також „natural cooling“ або „active cooling“
 • Через Vitoconnect (приладдя) підключається до мережі Інтернет, для можливості обслуговування й сервісу через застосунки Viessmann
 • Готовий до SmartGrid і використання власної електроенергії, отриманої від фотовольтаїчної системи
 • Просте встановлення завдяки тому, що модулі невеликі розміром і легкі
 • Клас енергоефективності* A++ / A++
*Клас енергоефективності згідно з європейською директивою 811/2013 щодо опалення, застосування при низьких (35 °C) / високих температурах (55 °C)
 
Інформацію щодо холодильного контуру / холодильного агента ви можете знайти в технічному паспорті (PDF)

Тепловий насос Vitocal 300-G – розроблений для великих потужностей

Vitocal 300-G призначений для великих одно- й багатоквартирних будинків. Він використовує тепло, яке знаходиться прямо за порогом будинку. І він адаптований до потреб у теплі: як одноступінчастий тепловий насос розсіл/вода від 21,2 до 42,8 кВт і як тепловий насос вода/вода від 28,1 до 58,9 кВт.

Двоступінчастий Vitocal 300-G, заснований на принципі «Master/Slave», є правильним рішенням для багатоквартирних будинків або застосувань, які потребують високої потужності. Він досягає теплової потужності від 42,4 до 85,6 кВт (розсіл/вода) або від 56,2 до 117,8 кВт (вода/вода). Тут також є вибір між джерелом тепла: підземні води або земля.

Якщо вам недостатньо цієї потужності, ви можете з’єднати до 5 комбінацій Master/Slave за допомогою каскадної функції, вбудованої в контролер, і таким чином збільшити потужність до 589 кВт (вода/вода).

Тепловий насос Vitocal 300-G

Vitocal 300-G призначений для великих одно- й багатоквартирних будинків.

Потужний і надійний

Серцем Vitocal 300-G є потужний спіральний компресор Compliant Scroll. Він вражає високим рівнем безпеки та надійності в експлуатації. У поєднанні з великими теплообмінниками та інтегрованою системою розподілу холодоагенту Vitocal 300-G досягає високих COP і температур подачі до 60 °C.

Тихий у роботі й потужний: тут немає суперечності

Завдяки герметичному корпусу та особливо продуманій конструкції пристрою Vitocal 300-G досягає рівня зниження шуму, який значно перевищує очікування в цьому діапазоні потужностей.

Система RCD для найвищої ефективності

RCD означає Refrigerant Cycle Diagnostic System. У Vitocal 300-G ця система постійно контролює холодильний контур і в поєднанні з електронним розширювальним клапаном забезпечує максимальну ефективність у кожній робочій точці.

Ідеальний для великих потужностей

Vitocal 300-G найкращий вибір у випадках, коли є великі потреби в теплі. Для цього кілька теплових насосів можна з’єднати один з одним через подачу та зворотку опалення. Це не тільки забезпечує бажану високу теплову потужність, але й підвищує надійність роботи всієї системи. Модульна конструкція з окремими компресорними контурами також забезпечує особливо високу ефективність при роботі з частковим навантаженням і дозволяє одночасно працювати для опалення та приготування гарячої води.

Модульне рішення, режим Master/Slave

Маючи три типорозміри потужності у варіантах Master і Master/Slave, Vitocal 300-G пропонує широкий спектр комбінацій, які можна точно налаштувати відповідно до необхідної потреби в теплі. Для більш високих потреб у теплі Vitocal 300-G може працювати в режимі Master/Slave з іншим тепловим насосом того ж типу або з Vitocal 350-G. Наприклад, комбінована система Master/Slave, що складається з Vitocal 300-G для покриття базових навантажень та Vitocal 350-G для високих температур лінії подачі для нагріву гарячої води, дозволяє оптимально підібрати теплові насоси до об’єкта прямо з моменту планування.

Цей високий рівень варіативності та конструкція на основі потреб оптимізують час роботи та забезпечують економічну роботу. Підлеглий модуль управляється головним модулем. Завдяки поєднанню різних розмірів потужності системний оператор має можливість максимально ефективно адаптувати екологічно чисту систему опалення з різними модулями до своїх потреб у теплі.

Знак якості EHPA

Знак якості EHPA

Знак якості EHPA служить доказом COP (коефіцієнт ефективності) для фінансування в рамках програми стимулювання ринку.

Німецька комісія із знаків якості EHPA засвідчує, що тепловий насос Viessmann Vitocal 300-G відповідає вимогам правил щодо знаків якості EHPA.

Регулятор Vitotronic 200

Vitotronic 200 з функцією визначення енергетичного балансу

Управління регулятором Vitotronic 200 просте й інтуїтивно зрозуміле завдяки навігації в текстовому меню та графічному дисплеї. Крім усього іншого, це забезпечує інтегрований диференційований енергетичний баланс, який визнають установи, що надають фінансову підтримку (для Європейського Союзу).

Підключення

Регулятор Vitotronic 200 – завжди доступний через застосунок на смартфоні.

Vitoconnect 100 забезпечує під'єднання до мережі

Для роботи через застосунок потрібен інтерфейс Vitoconnect 100. Попередні теплові насоси серії Vitocal (починаючи з 2010 року випуску) можуть бути модернізовані в будь-який час.

Vitoconnect 100
ViCare App

ViCare App

Додаток ViCare дозволяє системному оператору керувати системою опалення за допомогою смартфона. Робочий стан можна переглянути в будь-який час, а в разі несправності можна швидко та легко зв’язатися зі спеціалізованою компанією, попередньо збереженою в додатку.

fernbedienungen.jpg

Узгодження між усіма компонентами: системна техніка

«Ціле більше, ніж сума його частин». Відповідно до цього принципу Viessmann пропонує не лише окремі компоненти опалення, які відповідають високим стандартам Viessmann щодо якості, надійності та ефективності. Натомість, усі продукти інтегровані в узгоджену цілісну систему, в якій усі компоненти точно підходять один одному. Тому що лише ідеальна взаємодія компонентів, інтегрованих у систему, використовує весь потенціал продуктивності інноваційної передової технології.

Системна техніка Viessmann включає все, що робить систему опалення надійною та економічною. Регулятор Vitotronic з дистанційним радіокеруванням, а також потужні водонагрівачі Vitocell для найвищого комфорту приготування гарячої води та високоякісні геліосистеми для економного резервного опалення.

Особливості продукту

Огляд

Номінальна теплова потужність (кВт)
одноступінчастий: 21,2 – 42,8 кВт, двоступінчастий: 42,4 – 85,6 кВт
COP при роботі на опалення
залежно від степеню потужності, до 4,8
Клас енергоефективності згідно з Директивою ЄС 811/2013, усереднені умови застосування на низьких (35 °C) / середніх (55 °C) температурах
energieeffizienklasse.png
A++ / A++
Клас енергоефективності, приготування гарячої води
Область застосування
icon-wohngebaeude.png icon-gewerbe.png icon-kommunen.png
Одно-, двох- і багатоквартирні будинки, промисловість, комунальні об'єкти. Для новобудови і модернізації
Обслуговування
Einfaches RGB
Регулятор Vitotronic 200 з текстовим і графічним дисплеєм. Можливе дистанційне обслуговування через застосунки Viessmann
Приготування гарячої води
Потрібен додатковий ємнісний водонагрівач, для високого комфорту приготування гарячої води
Інші особливості
Функція "natural cooling" з додатковим NC-Box, функція "active cooling" з додатковим AC-Box
Тепловий насос розсіл/вода Vitocal 300-G у розрізі

erklaervideo-wp-umgebungswaerme.jpg

Звідки береться тепло середовища?

Наш експерт Карстен Кульманн розповідає, звідки береться тепло середовища, і як різні типи теплових насосів його використовують (німецькою мовою)

Youtube