Vitocal 333-G – компактна система для опалення й охолодження

 

Скористайтесь нашими перевагами

  • Компактні габарити підходять для невеликих приміщень
  • Вбудований 170-літровий ємнісний водонагрівач
  • Функція "natural cooling"
  • Керування вентиляційним приладом Vitovent 300-F (опція) через регулятор теплового насоса
  • Використання на власні потреби електроенергії, виробленої електрогенераторними модулями Vitovolt
  • Клас енергоефективності A++ *
*Клас енергоефективності згідно з європейською директивою № 811/2013
 


Опалює взимку, охолоджує влітку

Vitocal 333-G – це особливо компактна система, побудована на теплових насосах. Вона включає інтегрований водонагрівач об'ємом 170 літрів. Крім того, можна придбати пристрій з інтегрованою функцію охолодження "natural cooling". Тоді в гарячі літні дні тепло буде відбиратися з опалювального контуру й поглинатися ґрунтом.

Тепловий насос, що вимагає малу площу для встановлення і має потужність до 10,3 кВт, добре підходить для нових приватних будинків. Температура подавальної магістралі 65 °C достатньо висока для комфортного гарячого водопостачання. Ефективний холодильний контур і високоефективні підмішувальні насоси з низьким споживанням електроенергії дозволяють знизити експлуатаційні витрати.


Зручний в обслуговуванні й завжди доступний

Регулятор Vitotronic робить обслуговування теплового насоса особливо простим. У разі виникнення сумнівів натискайте на кнопку "Допомога". Крім того, Vitocal 333-G може обслуговуватись через застосунок Vitotrol App зі смартфона чи планшета.


Компактний тепловий насос Vitocal 333-G

Vitocal 333-G – це компактний, високоефективний тепловий насос для нових будівель. Завдяки встановленню великогабаритних теплообмінників досягається високе значення COP (COP = коефіцієнт ефективності) до 5 відповідно EN 14511 при температурі в робочій точці  розсіл 0 °С / вода 35 °С.

Річний COP вказує на кількість тепла (теплової енергії), що отримується від одиниці поданої на тепловий насос електроенергії. Інноваційна система RCD (система діагностики циклу холодоагента) забезпечує особливо точне та швидке управління контуром охолодження через електронний розширювальний вентиль, що відіграє важливу роль у збільшенні річного коефіцієнта ефективності. Система RCD забезпечує оптимальну роботу теплового насоса в кожній робочій точці. Крім того, високоефективні енергозберігаючі насоси для розсолу і опалювального контуру в усіх трьох типорозмірах забезпечують особливо низькі витрати та високу річну ефективність.

Компактний тепловий насос Vitocal 333-G

Vitocal 333-G – компактний, високоефективний тепловий насос для нових будівель.

„Natural cooling“

Компактний Vitocal 333-G з водонагрівачем об'ємом 170 л забезпечує постійну наявність гарячої води. Для додаткового комфорту в літній період тепловий насос Vitocal 333-G доступний у виконанні з функцією „natural cooling“.

Завдяки схемі холодоагенту з електронним розширенням клапана (EEV), системі RCD  (діагностика циклу холодоагенту), розробленою компанією Viessmann, та стандартному обладнанню з високоефективними енергозберігаючими насосами, компактні теплові насоси особливо економічні. Це відображається у високих річних показниках ефективності та низьких експлуатаційних витратах протягом усього терміну служби.

Компактність

Vitocal 333-G має невеликий розмір і підходить для приміщень з обмеженим простором. У компактному корпусі вже розміщений циркуляційний насос для розсолу, насос опалювального контуру та 3-канальний перемикач. Корпус блоку теплового насоса містить охолоджувальний модуль (гідравлічний відсік від навколишнього середовища) та вібропоглиначі, завдяки чому робочий шум знижується до мінімуму. Рівень звукової потужності лише 38 дБ (А) при температурі розсолу 0 °С / води 35 °С. Ці компактні теплові насоси є одними з найтихіших у своїй категорії.

Для спрощення установки загальна висота була зменшена, а корпус був поділений на секції. Змінне приєднувальне приладдя полегшує встановлення теплових насосів, які постачаються повністю зібраними із заводу.

Знак якості EHPA

Знак якості EHPA

Знак якості EHPA слугує підтвердженням коефіцієнта COP (Coefficient of Performance) для отримання державної субсидії (в Німеччині).

Німецька комісія європейської асоціації виробників теплових насосів (EHPA) підтверджує, що тепловий насос  Vitocal 333-G иробництва Viessmann задовольняє вимоги регламенту EHPA.

Регулятор Vitotronic 200

Регулятор Vitotronic 200 з можливістю керування з мобільного пристрою

Регулятор Vitotronic 200 має простий у використанні текстово-графічний дисплей. Налаштування менню можна швидко змінити. За бажанням керування можна здійснювати через Інтернет за допомогою програми ViCare (в Україні поки недоступна) на мобільному пристрої.

Передача даних за допомогою Vitoconnect 100 

Для обслуговування через додаток на смартфоні потрібен інтерфейс Vitoconnect 100. Можна дооснастити і теплові насоси Vitocal попередніх моделей (починаючи з 2010 року виробництва).

Vitoconnect 100
Системні компоненти: Оптимальна взаємодія

Системні компоненти: Оптимальна взаємодія

„Ціле є більшим за суму його складових“. Відповідно до цього принципу Viessmann пропонує не лише окремі опалювальні компоненти, які виконують високі стандарти компанії щодо якості, надійності та ефективності. Всі продукти поєднані в комплексну систему, всі компоненти якої точно допасовані один до одного. Оскільки лише комплексна робота компонентів, інтегрованих в одну систему, дозволяє цілком розкрити потенціал нашої сучасної техніки.

Наші системні компоненти включають усе, що робить опалення надійним та економним. Регулятори Vitotronic з дистанційним керуванням, а також потужні ємнісні водонагрівачі Vitocell, що надають комфорт гарячого водопостачання, і високоякісні сонячні системи для підтримки при опаленні, що дозволяють досягти додаткової економії.

Продукт у розрізі

Огляд

Потужність (кВт)
5,9 – 10,3 кВт
Коефіцієнт COP при роботі на нагрів
залежно від типорозміру, до 5,0
Застосування
icon-wohngebaeude.png
Одноквартирні будинки, новобудова
Обслуговування
icons-vitotrol-app.gif
Регулятор Vitotronic 200 з текстовим і графічним дисплеєм, можливе керування через Vitotrol App
Гаряче водопостачання
Інтегрований 170-літровий ємнісний водонагрівач
Інші ознаки
Функція "natural cooling" з модулем NC-Box (опція)

Марка ErP

Клас енергоефективності
energieeffizienklasse.png
A++ * за Директивою ЄС № 811/2013, усереднені кліматичні умови – низькотемпературне застосування (W35)
Vitocal_333-G_Schnitt.png

erklaervideo-waermepumpe.jpg

Тепловий насос – пояснення простими словами

Принцип дії теплового насоса, а також фізичні основи процесу пояснює наш експерт Карстен Кульманн (нім.мовою)

Youtube
erklaervideo-wp-umgebungswaerme.jpg

Звідки береться тепло довкілля?

Карстен Кульманн пояснює, звідки береться тепло довкілля і як різні типи теплових насосів його використовують (нім.мовою).

Youtube

Схожі продукти