Vitocal 343-G: Компактний, тихий тепловий насос – підходить для установки в безпосередній близькості до житлового будинку

Скористайтеся нашими перевагами

 • Підготовлено для підключення сонячної системи
 • Низькі експлуатаційні витрати завдяки високим показникам ефективності: значення СОР (коефіцієнт ефективності) до 5.0 відповідно до стандартів EN 14511  (розсіл 0 ° C / вода 35 ° C)
 • Висока температура гарячої води завдяки вбудованому водонагрівачу об'ємом 220 літрів
 • Максимальна температура подачі 65 °C для високого комфорту ГВП
 • Енергозберігаючі високоефективні насоси
 • Рівень звукової потужності лише 38 дБ (А) при температурі в робочій точці розсіл 0 °С / вода 35 °С. Ці компактні теплові насоси є одними з найтихіших у своїй категорії.
 • Зручний у використанні регулятор Vitotronic з текстово-графічним дисплеєм. 
 • Для легкої установки загальна висота була зменшена, а корпус поділений на секції.
 • Управління внутрішньою вентиляцією за допомогою пристрою Vitovent 300-F
 • Вбудований водонагрівач
 • Оптимізоване використання електроенергії власного виробництва з фотоелектричних систем
 • Інтернет-підключення через Vitoconnect (приладдя) для роботи та обслуговування через програму Viessmann
 • Клас енергоефективності* A++ / A++
 • Клас енергоефективності ГВП: A
* Клас енергоефективності відповідно до Постанови ЄС № 811/2013 Опалення, середні кліматичні умови – замтосування при низькій (35 °C) / середній температурі (55 °C)

Для отримання інформації про контур холодоагента дивіться інструкцію з проектування (посилання нижче, в розділі Продукт у розрізі).

Компактний тепловий насос Vitocal 343-G

Vitocal 343-G – це компактний, високоефективний тепловий насос для нових будівель. Завдяки встановленню точно підібраних теплообмінників досягається високе значення COP (coefficient of performance = коефіцієнт ефективності) до 5,0, відповідно до EN 14511 при температурі в робочій точці  розсіл 0°С / вода 35°С.

Річний COP вказує на кількість тепла (теплової енергії), що була отримана в переліку на одиницю електроенергії, поданої на тепловий насос. Інноваційна система RCD (система діагностики циклу холодоагента) забезпечує особливо точне та швидке управління контуром охолодження через електронний розширювальний вентиль, що відіграє важливу роль у збільшенні річного коефіцієнта ефективності. Система RCD забезпечує оптимальну роботу теплового насоса в кожній робочій точці. Крім того, енергозберігаючі високоефективні насоси для розсолу і опалювального контуру, підібрані для трьох типорозмірів теплового насоса, забезпечують особливо низькі витрати та високу річну ефективність.

Компактний тепловий насос Vitocal 343-G

Vitocal 343-G: компактний, високоефективний тепловий насос для нових будівель.

Накопичувач сонячної енергії 

Vitocal 343-G призначений для підключення сонячної системи до системи ГВП. Для цього призначений простора накопичувальна ємність об'ємом 220 літрів, а регулятор геліосистеми інтегрований у пристрій Vitocal.

Завдяки контуру холодоагенту з електронним розширювальним вентилем, системі RCD  (діагностика циклу холодоагенту – власна розробка компанії Viessmann) та стандартному оснащенню з високоефективними енергозберігаючими насосами, компактні теплові насоси особливо економічні. Це відображається в високих річних показниках ефективності та низьких експлуатаційних витратах протягом усього терміну служби. 

Компактність

Vitocal 333-G має невеликий розмір, і добре підходить для приміщень з обмеженим простором. У компактному корпусі вже розміщений циркуляційний насос для розсолу, насос опалювального контуру та 3-канальний перемикач. Корпус теплового насоса цілком відсікає його холодильно-гідравлічний відсік від довкілля, а разом з тривимірною акустичною розв'язкою дозволяє знизити шум при роботі до мінімуму. Маючи рівень шуму лише 38 дБ (А) при температурному режимі розсіл 0°С / вода 35°С, ці компактні теплові насоси є одними з найтихіших у своїй категорії.

Для легшого занесення у приміщення монтажна висота була зменшена, а корпус поділений на секції. Різноманітне з'єднувальне приладдя полегшує встановлення теплових насосів, які поставляються повністю зібраними з заводу.

Знак якості EHPA

Знак якості EHPA 

Знак якості EHPA слугує підтвердженням коефіцієнта COP (Coefficient of Performance) для отримання державної субсидії (в Німеччині).

Німецька комісія європейської асоціації виробників теплових насосів (EHPA) підтверджує, що тепловий насос Vitocal 343-G виробництва Viessmann задовольняє вимоги регламенту EHPA.

Регулятор Vitotronic 200

Регулятор Vitotronic 200 з можливістю керування через мобільний додаток

Регулятор Vitotronic 200 має простий у використанні текстово- графічний дисплей. Через меню можна швидко змінити налаштування. За бажанням, керування можна здійснювати через Інтернет за допомогою програми на мобільному пристрої.

Передача даних за допомогою Vitoconnect 100 

Для обслуговування через додаток на смартфоні потрібен інтерфейс Vitoconnect 100. Можна дооснастити і теплові насоси Vitocal попередніх моделей (починаючи з 2010 року виробництва).

Vitoconnect 100
fernbedienungen.jpg

Системні компоненти: оптимальна взаємодія

„Ціле є більшим за суму його складових“. Відповідно до цього принципу Viessmann пропонує не лише окремі опалювальні компоненти, які виконують високі стандарти компанії щодо якості, надійності та ефективності. Всі продукти поєднані в комплексну систему, всі компоненти якої точно допасовані один до одного. Оскільки лише комплексна робота компонентів, інтегрованих в одну систему, дозволяє цілком розкрити потенціал нашої сучасної техніки.

Наші системні компоненти включають усе, що робить опалення надійним та економним. Регулятори Vitotronic з дистанційним керуванням, а також потужні ємнісні водонагрівачі Vitocell, що надають комфорт гарячого водопостачання, і високоякісні сонячні системи для підтримки при опаленні, що дозволяють досягти додаткової економії.

Продукт у розрізі

Огляд

Потужність (кВт)
5,7 – 10,4 кВт
Коефіцієнт COP при роботі на нагрів
залежно від типорозміру, до 5,0
Застосування
icon-wohngebaeude.png
Одноквартирний будинок, новобудова
Обслуговування
Einfaches RGB
Регулятор Vitotronic 200 з текстовим і графічним дисплеєм, можливе керування через Vitotrol App
Гаряче водопостачання
Інтегрований 220-літровий ємнісний водонагрівач
Інші ознаки
Функція "natural cooling" з модулем NC-Box (опція)

Марка ErP

Клас енергоефективності
energieeffizienklasse.png
A++ * за Директивою ЄС № 811/2013, усереднені кліматичні умови – низькотемпературне застосування (W35)
Vitocal_343-G_Schnitt.png

erklaervideo-waermepumpe.jpg

Тепловий насос – пояснення простими словами

Принцип дії теплового насоса, а також фізичні основи процесу пояснює наш експерт Карстен Кульманн (нім.мовою)

Youtube
erklaervideo-wp-umgebungswaerme.jpg

Звідки береться тепло довкілля?

Карстен Кульманн пояснює, звідки береться тепло довкілля і як різні типи теплових насосів його використовують (нім.мовою).

Youtube

Схожі продукти