Електричні котли - сучасне, комфортне, безпечне та екологічне джерело тепла. Це невеликі пристрої з естетичним виглядом, які можна легко встановити практично в будь-якому місці.

На фото електричний котел VITOTRON.

Легкий монтаж і управління роботою котла 

Встановлення котла Vitotron 100 вартує недорого і не вимагає підключення до газової системи, влаштування димоходу, будівництва котельні або приміщення для зберігання палива. Для роботи пристрою досить мати можливість підключення до електричної мережі. Високий комфорт досягається за допомогою погодозалежного регулювання генерації тепла (тип VNM3). При ефективності котла на рівні 99,4%він гарантує енергозберігаючу експлуатацію опалювальної системи.

Безпроблемна взаємодія 

Електричний котел Vitotron 100 може виконувати функцію головного нагрівального пристрою в будинку або допомагати опалювати будинок, в якому головним джерелом тепла є газовий котел або камін. Зберігаючи низькі експлуатаційні витрати, Vitotron 100 забезпечує високий комфорт опалення, а під час відсутності мешканців підтримує температуру, що дозволяє уникнути замерзання опалювальної системи будівлі.

Котел Vitotron 100 з використанням модулів опалювальних контурів може взаємодіяти з буферним резервуаром системи опалення. Такий тип системи опалення завдяки акумуляції тепла в період низьких тарифів на енергію забезпечує ще більш низьку вартість опалення.

На фото VITOTRON 100.

Акумулювання тепла 

Використання електричного котла з буферним резервуаром для накопичення тепла забезпечує комфортне і недороге опалення при відносно невисоких капіталовкладеннях. Використовуючи нічний тариф та буферну ємність опалення, можна значно знизити вартість електричного опалення. 

Автоматика котла забезпечує взаємодію пристрою з, наприклад, фотоелектричною установкою. Завдяки цьому котел Vitotron 100 може працювати з ще меншими витратами, в першу чергу завдяки використанню безкоштовної електричної енергії, згенерованої з енергії сонячного випромінювання.

Об'єднання переваг накопичення тепла і безкоштовного виробництва енергії за допомогою фотоелектричної установки забезпечує низьку вартість опалення будинку.

Продуктова програма