Vitobloc 200, тип EM-50/81


Скористайтесь нашими перевагами

  • Економне виробництво тепла та електроенергії для власних потреб
  • Цілком готова до підключення, випробувана на заводі
  • Плавний у роботі газовий двигун внутрішнього згоряння з чотирма циліндрами (можлива робота на біологічному природному газі)
  • Надійна система віддаленого контролю через інтернет-браузер


Випробувана технологія

Когенераційні установки Vitobloc 200 виробництва Viessmann – це системи, готові до підключення. У стандартному блоку розміщені двигун, генератор, корпус із шумоглушником та регулятор.

Когенераційні установки ідеально підходять для випадків, коли є тривала потреба в теплі, і на генерування електроенергії виділено достатньо довгий час. Це можуть бути готелі, житлові будинки з 30-50 квартирами, санаторії, басейни, торговельні центри, а також підприємства великої й малої промисловості або торгівлі.

Когенераційні модулі Vitobloc 200 EM-50/81 мають електричну потужність 50 кВт і теплову 81 кВт. Застосувавши додатковий конденсаційний теплообмінник, можна подати в опалювальну систему ще до 16 кВт теплової енергії.


Економний в роботі завдяки довгим інтервалам між сервісними обслуговуваннями

Довгі інтервали між обслуговуваннями, що досягаються за допомогою інтегрованого пристрою забезпечення мастилом, знижують витрати на обслуговування та час простою. Блоки, готові до підключення й перевірені на заводі, забезпечують мінімальні витрати при їхньому встановленні та високу продуктивність у роботі.


Продукт у розрізі

Vitobloc-200_EM-50-70-140-Schnitt.png