Котли серії Vitodens 200 – це газові конденсаційні котли, котрі ідеально підійдуть для приватного чи багатоквартирного житлового будинку.

Однією з багатьох переваг даного котла є регулятор Vitotronic 200HO2B, за допомогою якого кожен користувач зможе самостійно з легкістю налаштувати комфортні умови безпосередньо для себе, так як інтерфейс сенсорного екрану нагадує звичне використання смартфону чи планшету.

Для кожного власна домівка – це найнадійніше та найкраще місце, а з регуляторами Vitotronic 200HO2B це стане і Вашим найкомфортнішим простором.

Тож як за допомогою регулятора котла досягнути комфортних умов та зробити систему більш економною ми і поговоримо у нашій статті.

 

Економте енергію та знижуйте витрати на опалення здійснюючи гідравлічне балансування

Налаштування температури

Ви можете налаштувати для себе бажану температуру у будинку, котра буде відображатись на панелі керування, шо наведена на рисунку.

Також на панелі відображатиметься:

- режим роботи котла;

- зовнішня температура;

- клавіша меню зі зрозумілою та логічною структурою.

Якщо опалювальна установка має декілька опалювальних контурів, то за допомогою регулятора можна виконати налаштування для кожного контуру окремо. Тому необхідно, щоб Ви перед відповідними налаштуваннями (наприклад, температури приміщення) вибрали бажаний опалювальний контур.

Налаштування опалювальної характеристики

У даному регуляторі представлена можливість налаштування опалювальної характеристики. Що це означає? 

Користувач може, в залежності від зовнішньої температури, налаштувати комфортні умови вдома.

Як показано на панелі керування, у вкладці «Опалювальна крива», змінюючи нахил та кут кривої, можна обрати оптимальні значення температури. 

Економте енергію та знижуйте витрати на опалення здійснюючи гідравлічне балансування
Економте енергію та знижуйте витрати на опалення здійснюючи гідравлічне балансування

Хочете відстежувати скільки газу споживає котел та чи дійсно він економічно вигідний? З регулятором Vitotronic це легко!

Потрібно через клавішу меню обрати вкладку Energy Cockpit (Енергетична Панель).

Тут Ви зможете переглянути енергетичний баланс Вашої установки, або ж якщо підключені інші джерела теплопостачання (наприклад, геліоустановка у моделях Vitodens 242F).

Ви можете переглянути яка установка на даний період часу гріє бойлер, скільки вона споживає, яка температура накопичувального водонагрівача.

Споживання енергії можна переглянути як за період декількох днів так і протягом двох років!


Економне опалення та зниження витрат на опалення без втрати комфорту в домі

Щоб зрівняти відображені значення витрати електричної енергії або палива з фактичними (тими, що відображає лічильник у вашому будинку), можна задати коефіцієнт корекції.

Дя цого слід зайти в Меню – Панель енергії – обрати параметр Витрата палива – Введення коефіцієнту корекції – клавішами вверх/вниз обрати необхідне значення коефіцієнту – натиснути клавішу підтвердження.

 

Плануєте відпустку, вечірку чи просто хочете встановити режим економії, поки Ви на роботі?

Все це дозволяє налаштувати регулятор Vitotronic. Обираєте потрібний Вам режим, виставляєте тривалість даного режиму і готово.

На регуляторі Vitotronic 200HO2B  можна обрати три часові фази, для кожної фази встановивши початковий і кінцевий момент.

Для цього в розширеному меню слід обрати часову фазу, котра буде відображена білою смугою, дані фази можна встановлювати як для окремих днів тижня так і на весь тиждень. Наприклад:

  • з 06.00 до 09.00 години встановлена температура приміщення 20 0С – нормальний режим опалення;
  • з 09.00 до 18.00 – 3 0С  - понижена температура, режим захисту від замерзання;
  • у вечірні години з 18.00 знову нормальний режим опалення.

Щоб видалити часову фазу слід встановити однаковий час початкового та кінцевого моментів. Перехід відбувається автоматично і дозволяє Вам економити та підтримувати комфортні умови одночасно! 

Для режиму відпустки встановлюєте період Вашої відсутності і котел автоматично працюватиме в режимі захисту від замерзання, а в день прибуття о 00.00 перейде в звичайний режим роботи.

 

 

Економте енергію та знижуйте витрати на опалення здійснюючи гідравлічне балансування

Дистанційне керування:

В нашій системі передбачена можливість дистанційного керування.Це може бути, і просто регулювання потрібного рівня температури в приміщенні, і повний дистанційний контроль над усіма доступними налаштуваннями і параметрами котла.

Дистанційний контроль роботи може здійснюватися як з використанням ліній зв'язку, так і за допомогою радіокерованих пристроїв контролю.

 Якщо виникли якісь питання:

Ви завжди можете викликати Інструкцію наступними діями – Меню – (є два рівні управління: базове та розширене меню) обираєте Базове меню – Вказівки.

Якщо у Вашій опалювальній установці наблизився термін технічного обслуговування:

На панелі регулятора буде відображатися «Обслуживание», що дасть Вам можливість вчасно звернутись до сервісної організації, що обслуговує Вашу котельну установку.

  • При виникненні несправностей котла на дисплеї з’явиться повідомлення «Неисправность», натиснувши клавішу "ОК" - на регуляторі будуть відображатися причини несправності.  
  • Натиснувши клавішу "?" - Ви отримаєте вказівки щодо заходів, які Ви зможете вжити самостійно, перед сповіщенням спеціалізованої фірми, котра Вас обслуговує.

Отже, як бачимо, комфортного і економного опалення можна досягти завдяки використанню погодозалежної автоматики котла і системи опалення.