Ідеально підходить для модернізації: Vitocal 151-A

Нове покоління теплових насосів

Надійний, компактний та екологічно чистий, як ніколи раніше - завдяки новій, інноваційній технології теплового насоса від Viessmann, навколишнє тепло можна особливо ефективно використовувати для опалення та охолодження. З температурою подачі до 70 °C Vitocal 151-A був спеціально розроблений для модернізації. Існуючі радіатори можна продовжувати використовувати.Висока енергоефективність, зручне керування, стабільна робота та привабливий дизайн переконують.

Переваги Vitocal 151-A

Vitocal 151-A

Нові моноблочні теплові насоси Vitocal 151-A з температурою подачі до 70°C ідеально підходять для модернізації.


Vitocal 151-A внутрішній і зовнішній блок (праворуч)

Vitocal 151-A

Vitocal 151-A з консоллю

Зовнішній блок Vitocal 151-A з підлоговою консоллю


Особливості Vitocal 151-A

Climate Protect+++

Climate Protect+++ захищає навколишнє середовище та клімат

Нові теплові насоси серії Vitocal 15x використовують «зелений» холодоагент R290 (пропан), який вважається особливо екологічно чистим і має дуже низький GWP100, що дорівнює 0,02 (потенціал глобального потепління).


OptiPerform – надійна робота з максимальною ефективністю

Сучасні теплові насоси Viessmann працюють із запатентованою гідравлікою. Завдяки Hydro AutoControl® тепловий насос працює надійно та з максимальною ефективністю протягом усього терміну служби. Унікальний дизайн не тільки гарантує, що сервісант може налаштувати тепловий насос з OptiPerform набагато швидше і, отже, економніше. Він також займає набагато менше місця, будучи до 60 відсотків компактнішим, ніж подібні системи.

OptiPerform

Service Link

Service Link – для швидкого реагування в разі обслуговування

Теплові насоси серії Vitocal 15x завжди підключаються до сервісної служби Viessmann. І це абсолютно безкоштовно. Тепловий насос передає будь-які помилки чітко та без затримки. Спеціаліст може негайно вжити необхідних заходів. Це виключає непотрібні виїзди до клієнта, що заощаджує час і кошти.


Переваги

  • З температурою подачі 70 °C (при зовнішній температурі до -10 °C) він ідеально підходить для модернізації
  • Climate Protect+++: Захищає навколишнє середовище та клімат - екологічно чистий природний холодоагент R290 (пропан) з особливо низьким GWP100 0,02 (GWP = Потенціал глобального потепління)
  • OptiPerfom: Надійна робота з високою ефективністю
  • Service Link: гарантовано швидший час відповіді в разі обслуговування
  • Низькі експлуатаційні витрати завдяки високій ефективності, COP (коефіцієнт продуктивності) відповідно до EN 14511: до 5,0 (при A7/W35)
  • На 60% компактніші, ніж моделі інших виробників
  • Інтегрована система енергоменеджменту забезпечує прозорість споживання та витрат енергії
  • Керування за допомогою мобільного додатку ViCare App


Технічні особливості Vitocal 151-A

Зовнішній блок Vitocal 151-A

Зовнішній блок Vitocal 151-A

Внутрішній блок Vitocal 151-A

Внутрішній блок Vitocal 151-A

An heißen Sommertagen kann die Wärmepumpe die Räume auch kühlen.


Viessmann One Base

Вам потрібна лише одна система: Viessmann One Base

Єдина платформа об’єднує існуючі рішення для розумного дому. 
Viessmann One Base відкрита для всіх додаткових цифрових послуг. Керувати інтегрованими службами та пристроями дуже легко за допомогою мовних помічників, таких як Amazon Alexa або Google Assistant. Нова платформа є основою для розширюваної та перспективної енергетичної системи в кожному домі.

Цілодобово в надіних руках

Все, що вам потрібно для роботи з Viessmann One Base, це безкоштовна програма ViCare; все інше зробить інтегрована система управління енергією Viessmann. Viessmann One Base кінтегрується швидко та легко. Крім того, сервісний інженері в електронному вигляді може відслідковувати систему та у разі необхідності, усувати неточності. Це економить Ваш час та кошти.


 ViCare App

Viessmann One Base робить будинок комфортнішим, ефективнішим і більш надійним у майбутньому.

Комфорт та надійність на кінчиках ваших пальців: Легке та зручне керування енергетичною системою з будь-якого місця


Усі системи Viessmann та рішення розумного дому на одній платформі

З Viessmann One Base вся енергетична система керується лише за допомогою однієї програми - просто, надійно та швидко. Нова платформа об’єднує всі пристрої та електронні додатки вдома в єдине кліматично-енергетичне рішення. Як результат: менше споживання енергії, менше викидів CO₂ та сучасне відстеження поточних витрат. Viessmann One Base робить ваші власні чотири стіни придатними для кліматичного майбутнього!
Зображення: Viessmann One Base об'єднує цифрові послуги з повною енергетичною системою з тепловими насосами, вентиляційними системами, накопичувачем електроенергії та фотоелектричною системою.

Viessmann Systeme

Viessmann One Base

 

Viessmann One Base: зручний, ефективний і надійний 

Viessmann One Base об’єднує всі продукти, системи та рішення для розумного дому в одній платформі. Це означає, що всією енергетичною системою можна керувати легко, надійно та швидко за допомогою програми.


На енергетичній панелі програми ViCare користувач має огляд усіх енергетичних балансів в його будинку.

ViCare App

Аналіз енергетичних балансів

Інструмент аналізу показує поточні та попередні показники споживання енергії


Електронна платформа – безліч переваг 

+ Комфорт: Керування енергетичною системою через додаток. За запитом посилання на інші пристрої та сервіси, такі як Amazon Alexa, Apple Homekit, Google Assistant та інші.
+ Ефективність: Завдяки мережі та оптимізації енергетичних балансів платформа забезпечує особливо ефективну і, отже, економічну роботу.
+ Безпечність: Сервісна компанія автоматично інформується про всі порушення та може усунути можливі причини онлайн, перш ніж вони стануть значними.
+ Надійність: Довгострокова інтеграція всіх бажаних цифрових послуг, оновлень і розширень продуктів, таких як фотоелектричні пристрої з накопичувачем енергії.

Система опалення з ViCare

Produktdetails Vitocal 151-A

Огляд

Номінальна теплова потужність (кВт), робоча точка A7/W35 (згідно з EN 14511)
Тип 151.A10: 7,3 кВт | Тип 151.A13: 8,1 кВт | Тип151.A16: 9,1кВт
Коефіцієнт продуктивності ε (значення COP) A7/W35
Тип 151.A10: 5,0 | Тип 151.A13: 4,9 | Тип 151.A16: 4,9
Енергоефективність ƞs: Дані про продуктивність для опалення відповідно до Регламенту ЄС № 813/2013 за середніх кліматичних умов для низькотемпературного використання (W35) та середньотемпературного використання (W55)
energieeffizienklasse.png
Енергоефективність ƞs при W35 у %: Тип 151.A10: 190 | Тип 151.A13: 178 | Тип 151.A16: 178
Приготування води, енергоефективність
Застосування
icon-wohngebaeude.png
Нове будівництво, модернізація
Регулювання
Einfaches RGB
Керування тепловим насосом із 7-дюймовим кольоровим сенсорним дисплеєм можна керувати за допомогою програми ViCare
Гаряче водопостачання
Вбудований бойлер гарячої води (190 л)
Інші оообливості
Для опалення/охолодження приміщень та підігріву гарячої води | Максимальна температура подачі: 70 °C (при зовнішній температурі до -10 °C) | Моноблочний внутрішній блок з регулятором теплового насоса, високоефективним циркуляційним наососм, 4/3-ходовим клапаном, групою безпеки | Вбудований проточний водонагрівач | Вбудований буфер та перепускний вентиль


Фінансування Vitocal 151-A

В Німеччині,щоб зменшити викиди CO₂ в будівельному секторі, держава сприяє використанню відновлюваних джерел енергії для опалення. Основою є Федеральне фінансування ефективних будівель (BEG). Через це держава також бере участь у витратах на теплові насоси.  

Online-Abfrage*

Fördermittel

Ich suche Fördermittel für eine Wärmepumpe

Недійсний індекс


Електроенергія для теплового насосу

Є багато вагомих причин для виробництва власної електроенергії. Будь то незалежність від зростання цін на електроенергію, викопне паливо та великих постачальників або внесення особистого внеску в енергетичний перехід. 

ViShare – Strom und Wärme selbst gemacht
Strom und Wärme selbst gemacht – Vertragspartner: Energy Market Solutions GmbH (EMS)

ViShare