Vitocal 300-A – високоефективний тепловий насос вода/повітря потужністю до 50 кВт

Скористайтесь нашими перевагами

  • Потужність до 250 кВт у каскаді з п'яти теплових насосів
  • Максимальна температура подавальної магістралі до 65 °C
  • Низькі експлуатаційні кошти завдяки високій продуктивності: коефіцієнт COP (коефіцієнт продуктивності) згідно з EN 14511 становить до 4,6 при A7/W35 і до 3,9 при A2/W35
  • Низький рівень шуму і коливань при роботі завдяки спеціальній шумозахисній конструкції
  • Простий в експлуатації регулятор Vitotronic 200 (WO1C) для настінного монтажу з текстовим і графічним дисплеєм

З тепловим насосом Vitocal 300-A Viessmann розширив діапазон потужностей своїх теплових насосів типу повітря/вода до 50 кВт. У каскаді з п'яти Vitocal 300-A досягається потужність до 250 кВт.

Гарний вибір для реконструкції старих будівель

З високим коефіцієнтом COP до 3,9 тепловий насос, що встановлюється назовні, виконує вимоги до комфортного гарячого водопостачання для промислових будинків. Також це гарний варіант для випадків, коли треба замінити опалювальні пристрої, встановлені в старому будинку. Навіть при температурі –25 °C надворі агрегат дозволяє досягти температуру подавальної лінії до 55 °C.

Два компресори зменшують експлуатаційні витрати

Два типорозміри потужності забезпечують економну експлуатацію теплового насоса Vitocal 300-A. З досвіду відомо, що близько 70 відсотків опалення протягом року відбуваються в режимі часткового навантаження. При цьому тепловий насос працює з одним компресором і досягає кращих показників продуктивності.

Комфортне регулювання

Для простого вводу в експлуатацію регулятор Vitotronic 200 (WO1C) монтується в будинку на стіні, в легкодоступному місці. У бівалентній системі, в комбінації з котлом на газі чи рідкому паливі, регулятор теплового насоса автоматично підключає другий теплогенератор.

Особливий комфорт надає засіб віддаленого контролю Vitotrol 300 RF B. Він керує енергетичною системою по радіозв'язку з сусідньої кімнати. А через застосунок Vitotrol App можливе бездротове керування через Інтернет.

При промисловому застосуванні Vitocal 300-A цікавою можливістю є підключення до зовнішньої системи керування, встановленої в приміщенні, через систему Vitogate 200 KNX.


erklaervideo-waermepumpe.jpg

Тепловий насос – пояснення простими словами

Принцип дії теплового насоса, а також фізичні основи процесу пояснює наш експерт Карстен Кюльманн (нім.мовою).

Youtube
erklaervideo-wp-umgebungswaerme.jpg

Звідки береться тепло довкілля?

Карстен Кюльманн пояснює, звідки береться тепло довкілля і як різні типи теплових насосів його використовують (нім.мовою).

Youtube