Ідеально підходить для модернізації: Vitocal 250-A

Нове покоління теплових насосів

Надійний, компактний та екологічно чистий, як ніколи раніше - завдяки новій, інноваційній технології теплового насосу від Viessmann, навколишнє тепло можна особливо ефективно використовувати для опалення та охолодження. При температурі подачі до 70 °C Vitocal 250-A був спеціально розроблений для модернізації. Існуючі радіатори можна продовжувати використовувати.  Висока енергоефективність, зручне керування, стабільна робота та привабливий дизайн.

Переваги Vitocal 250-A

Vitocal 250-A: ідеально підходить для модернізації

Нові теплові насоси Vitocal 250-A з температурою подачі до 70°C ідеально підходять для модернізації.


●  Vitocal 250-A з вбудованим контуром опалення/охолодження (ліворуч)

●  Vitocal 250-A з двома вбудованими контурами опалення/охолодження (по центру)

●  Зовнішній блок теплового насоса повітря/вода Vitocal 250-A

 Vitocal 250-A з зовнішнім блоком

Зовнішній блок Vitocal 250-A

Зовнішній блок Vitocal 250-A з дизайнерською підлоговою консоллю (ліворуч) і з підлоговою консоллю (праворуч)


Особливості Vitocal 250-A

Climate Protect+++

Climate Protect+++ захищає навколишнє середовище та клімат

Нові теплові насоси серії Vitocal25x використовують «зелений» холодоагент R290 (пропан), який вважається особливо екологічно чистим і має дуже низький GWP100 0,02 (потенціал глобального потепління).


OptiPerform – надійна робота з максимальною ефективністю

Сучасні теплові насоси Viessmann працюють із запатентованою гідравлікою. Завдяки Hydro AutoControl® тепловий насос працює надійно та з максимальною ефективністю протягом усього терміну служби. Унікальний дизайн не тільки гарантує, що майстер може налаштувати тепловий насос з OptiPerform набагато швидше і, отже, дешевше. Він також займає набагато менше місця, будучи до 60 відсотків компактнішим, ніж подібні системи.

OptiPerform

Service Link

Service Link – для швидшого обслуговування

Завдяки технології керування через мобільний телефон, теплові насоси серії Vitocal 25x завжди підключаються до сервісу Viessmann. І це абсолютно безкоштовно. Тепловий насос передає будь-які помилки безпосередньо на сервіс та без затримки. Кваліфікований майстер може негайно вжити необхідних заходів. Це виключає непотрібні виїзди, що заощаджує час і кошти.


Super Silent - безшумний при повному та частковому навантаженні

Завдяки Advanced Acoustic Design+ теплові насоси Viessmann є одними з найтихіших у своєму роді. Вентилятор оптимізований. У поєднанні з інтелектуальним регулюванням швидкості він забезпечує значне зниження повітряного шуму під час роботи з повним і частковим навантаженням. Це означає, що зовнішній блок також можна встановлювати в районах із щільною забудовою.

Super Silent


Переваги

  • З температурою подачі 70 °C (при зовнішній температурі до -10 °C) він ідеально підходить для модернізації
  • Climate Protect+++: Захищає навколишнє середовище та клімат - екологічно чистий природний холодоагент R290 (пропан) з особливо низьким GWP100 0,02 (GWP = Потенціал глобального потепління)
  • OptiPerfom: Надійна робота з високою ефективністю
  • Service Link: швидке та надійне обслуговування
  • Super Silent: Безшумна робота забезпечує вільне розміщення на території
  • Низькі експлуатаційні витрати завдяки високій ефективності, COP (коефіцієнт продуктивності) відповідно до EN 14511: до 5,3 (при A7/W35)
  • На 60% компактніший, ніж уініші моделі,
  • Інтегрована система енергоменеджменту забезпечує прозорість споживання та витрат енергії
  • Керування за допомогою мобільного додатку ViCare App


Технічні особливості Vitocal 250-A

Зовнішній блок Vitocal 250-A

Зовнішній блок Vitocal 250-A

Vitocal 250-A з вбудованим контуром опалення/охолодження

 

Vitocal 250-A

Vitocal 250-A з двома інтегрованими контурами опалення/охолодження

 

Vitocal 250-A

An heißen Sommertagen kann die Wärmepumpe die Räume auch kühlen.


Viessmann One Base

Вам потрібна лише одна система: Viessmann One Base

Платформа об’єднує існуючі рішення для розумного дому – плавно та бездротово. Його можна легко розширити. Стале використання електроенергії та тепла  також можна легко відстежити через Viessmann One Base.
Viessmann One Base відкрита для всіх додаткових цифрових послуг. Керувати інтегрованими службами та пристроями дуже легко за допомогою помічників, таких як Amazon Alexa або Google Assistant. Нова платформа є основою для розширюваної та перспективної енергетичної системи в кожному домі.

Цілодобово в найкращих руках

Все, що вам потрібно для спілкування з Viessmann One Base, це безкоштовна програма ViCare; Все інше зробить інтегрована система управління енергією Viessmann. Viessmann One Base керується швидко та легко за допомогою програми. Крім того, сервісний інженер стежить за системою на відстані і негайно виправляє будь-які порушення в електронному вигляді. Це виключає непотрібні поїздки та зустрічі з партнером-спеціалістом.

 

ViCare App

Viessmann One Base робить будинок комфортнішим, ефективнішим і більш надійним у майбутньому.

Благополуччя на кінчиках ваших пальців: Легке та зручне керування енергетичною системою з будь-якого місця


Усі системи Viessmann та рішення розумного дому на одній платформі

З Viessmann One Base вся енергетична система керується лише через одну програму – просто, надійно та швидко. Нова платформа об’єднує всі пристрої та електронні додатки вдома в єдине кліматично-енергетичне рішення. З корисними наслідками: менше споживання енергії, менше викидів CO₂ і постійно оновлюваний огляд поточних витрат. Viessmann One Base робить ваші власні чотири стіни придатними для кліматичного майбутнього!


Зображення: Viessmann One Base об'єднує цифрові послуги з повною енергетичною системою з тепловими насосами, вентиляційними системами, накопичувачем електроенергії та фотоелектричною системою

Viessmann Systeme

Viessmann One Base

 

Viessmann One Base: зручний, ефективний і надійний спосіб керування

Viessmann One Base об’єднує всі продукти, системи та рішення для розумного дому в одній платформі. Це означає, що всією енергетичною системою можна керувати легко, надійно та швидко за допомогою програми.


На енергетичній панелі програми ViCare користувач має огляд усіх енергетичних балансів в його домогосподарстві

 ViCare App

Аналітична панель

Інструмент аналізу показує поточні та минулі показники власного споживання.


Viessmann One Base – багато переваг з одного погляду

+ Комфорт: Керування енергетичною системою через додаток. За запитом посилання на інші пристрої та сервіси, такі як Amazon Alexa, Apple Homekit, Google Assistant та інші.
+Ефективність: Завдяки мережі та оптимізації енергетичних балансів платформа забезпечує особливо ефективну і, отже, економічну роботу.
+ Безпека:Спеціалізована компанія автоматично інформується про всі порушення та може усунути можливі причини онлайн, перш ніж вони стануть значними.
+ Надійність: Довгострокова інтеграція всіх бажаних цифрових послуг, оновлень і розширень продуктів, таких як фотоелектричні пристрої з накопичувачем енергії.

 
Опалення з ViCare

Produktdetails Vitocal 250-A

Огляд

Номінальна теплова потужність (кВт), робоча точка A7/W35 (згідно з EN 14511)
Тип 251.A10: 7,3 кВт| Тип 251.A13: 8,1 кВт
Коефіцієнт продуктивності ε (значення COP) A7/W35
Тип 251.A10: 5,3 | Тип 251.A13: 5,2
Енергоефективність ƞs: Дані про продуктивність для опалення відповідно до Регламенту ЄС № 813/2013 за середніх кліматичних умов для низькотемпературного використання (W35) та середньотемпературного використання (W55)
energieeffizienklasse.png
Енергоефективність ƞs при W35 у %: Тип 251.A10: 197 | Тип 251.A13: 181
Приготування гарячої води
Область застосування
icon-wohngebaeude.png
Окремий будинок, модернізація
Керування
Einfaches RGB
Керування тепловим насосом із 7-дюймовим кольоровим сенсорним дисплеєм можна керувати за допомогою програми ViCare
Приготування води
Для більшого комфорту потрібен додатковий бойлер гарячої води.
Інші особливості
Для опалення/охолодження приміщень та підігріву гарячої води | Максимальна температура подачі: 70 °C (при зовнішній температурі до -10 °C) | Моноблочний внутрішній блок з регулюванням теплового насоса, високоефективним циркулятором для вторинного контуру, 4/3-ходовим клапаном, групою безпеки | Вбудований проточний водонагрівач | Вбудований буферна ємність та перепускний клапан


Фінансування Vitocal 250-A

Щоб зменшити викиди CO₂ в будівлях, Німеччина сприяє використанню відновлюваної енергії для опалення. Основою є Федеральне фінансування ефективних будівель (BEG). Через це держава також бере участь у витратах на теплові насоси. Наскільки високі ставки субсидій і які вимоги необхідно виконати, ви можете дізнатися в розділі про субсидії для теплових насосів повітря-вода.

Online-Abfrage*

Fördermittel

Ich suche Fördermittel für eine Wärmepumpe

Недійсний індекс


Самостійне виробництво електроенергії

Є багато вагомих причин для виробництва власної електроенергії. Будь то незалежність від зростання цін на електроенергію, викопне паливо та великих постачальників або внесення особистого внеску в енергетичний перехід.

 
ViShare – Strom und Wärme selbst gemacht
Strom und Wärme selbst gemacht – Vertragspartner: Energy Market Solutions GmbH (EMS)

ViShare