Vitocal 350-A – найкращий для модернізації


Скористайтесь нашими перевагами

  • Забезпечує високу температуру подачі, рекомендується для модернізації
  • Пристосований для встановлення в приміщенні та назовні
  • В нічному режимі шум вентилятора додатково знижується завдяки зменшеному числу обертів.
  • Комфортне гаряче водопостачання завдяки температурі до 55 °C
  • Підключення до п'яти теплових насосів у каскад
  • Клас енергоефективності A++ *
*Клас енергоефективності згідно з європейською директивою № 811/2013
 


В гармонії зі старими опалювальними системами

Тепловий насос повітря-вода Vitocal 350-A використовує безкоштовне тепло навколишнього повітря. Його інновативна електроніка забезпечує високу ефективність, і навіть при зовнішній температурі 2 °C він нагріває питну воду до 35 °C.

При цьому тепловий насос забезпечує високу температуру лінії подачі, необхідну для роботи старих нагрівальних приладів. Для кращої теплової продуктивності при реконструкції системи опалення рекомендується замінити старі радіатори на нові низькотемпературні.


Компактний монтаж при встановленні надворі

Vitocal 350-A може встановлюватись у будинку чи надворі. Триступінчастий радіальний вентилятор теплового насосу особливо тихий у роботі. Підведення повітря оптимізовано в аеродинамічному плані, а корпус має шумоізоляцію – це робить пристрій дуже тихим у роботі. В нічному режимі ступінчасте регулювання подачі повітря знижує число обертів, додатково зменшуючи рівень шуму.

Для подачі теплової енергії в будинок при встановленні теплового насоса надворі Viessmann пропонує належний комплект оснащення: усе взаємно сумісне, усе з рук одного постачальника.


Тепловий насос Vitocal 350-A

Тепловий насос Vitocal 350-A типу повітря/вода, з номінальною потужністю від 10,6 до 18,5 кВт (повітря 2 °C/вода 35 °C) - це високотемпературний тепловий насос, який за допомогою вприскування пари (EVI) досягає тепмератури подачі до 65 °C. Vitocal 350-A підходить для існуючих та модернізованих будівель.

Регулятор Vitotronic 200 має інтегровану каскадну функцію для до п'яти теплових насосів повітря / вода. В такому випадку теплова потужність буде сягати 92,5 кВт.

ViShare – Wärmestrom und Flatrate
Viessmann Energy Community

ViShare – Wärmestrom und Flatrate

Тепловий насос Vitocal 350-A

Тепловий насос Vitocal 350-A

Тепловий насос повітря/вода Vitocal 350-A, номінальна теплова потужність від 10,6 до 18,5 кВт (при температурі повітря 2 °C/ води 35 °C) - це високотемпературний тепловий насос, що дозволяє досягти температури подавальної магістралі до 65°С, завдяки проміжному підведенню пари в процесі її стискання (цикл EVI). Це означає, що Vitocal 350-A особливо підходить для модернізації котелень, або для випадків, коли потрібен високий рівень споживання питної води.

Контролер Vitotronic 200 має інтегровану функцію для керування каскадом з макс. п'яти теплових насосів повітря/вода. У цьому випадку можна досягти сумарної теплової потужності до 92,5 кВт.

Система RCD для особливо високої ефективності

Електронний розширювальний клапан та система RCD також забезпечують особливо високу продуктивність протягом року для Vitocal 350-A. Vitocal 350-A пропонує високий коефіцієнт продуктивності до 3,6 (відповідно до EN 14511 для повітря 2 ° C / вода 35 ° C) для теплових насосів повітря / вода. Це призводить до високих річних показників ефективності та дуже низьких експлуатаційних витрат.

Економне встановлення завдяки зовнішній установці

Vitocal 350-A може бути встановлений як всередині приміщення, так і зовні. Триступеневий відцентровий вентилятор теплового насосу малошумний у роботі. Vitocal 350-A дуже тихий у поєднанні з аеродинамічно оптимізованим потоком повітря та звукоізоляційним корпусом. Крім того, швидкість і, таким чином, шумовий ефект додатково зменшуються під час роботи в нічний час за допомогою ступінчастого вентилятора.

Ідеально підходить для модернізації

Завдяки тепловому насосу Vitocal 350-A повітря / вода, модернізація стає простішою: завдяки високій температурі потоку до 65 ° С, при температурі -10 ° C Vitocal 350-A підходить для використання в старих системах опалення з існуючими радіаторами. Однак, для підвищення ефективності всієї системи опалення, бажано замінити радіатори на низькотемпературні нагрівальні елементи.

Висока теплоємність води

Висока температура в подавальній лінії дозволяє досягти, залежно від виконання системи, температуру в ємнісному водонагрівачі до 55 °C. Таким чином, Vitocal 350-A забезпечує високу якість питної води. Висока температура подачі, до 65 °С, досягається тепловим насосом Vitocal 350-A навіть при зовнішніх температурах мінус 10 °С.

Система RCD гарантує ефективну роботу

Діагностична система RCD (Refrigerant Cycle Diagnostic) здійснює діагностику циклу холодоагенту. Він несе відповідальність за постійний контроль контуру охолодження в Vitocal 350-A. Таким чином, у поєднанні з електронним розширенням клапана (EEV) максимальна ефективність роботи забезпечується в кожній робочій точці. Крім того, важливі робочі параметри зберігаються і, при необхідності, використовуються для діагностики, оптимізації, балансування енергії та розрахунку річного показника ефективності.

Ідеально підібране оснащення

При встановленні теплового насоса назовні, тепло потрібно "транспортувати" в будинок. У свою чергу ви можете покластися на компетенцію системи Viessmann у системах опалення. Всі трубні системи, необхідні для підземної установки, а також широкий спектр оснащення, поставляються з одних рук та ідеально підходять один до одного.

Знак якості EHPA

Знак якості EHPA

Знак якості EHPA слугує підтвердженням коефіцієнта COP (Coefficient of Performance) для отримання державної субсидії (в Німеччині).

Німецька комісія європейської асоціації виробників теплових насосів (EHPA) підтверджує, що тепловий насос Vitocal 350-А виробництва Viessmann задовольняє вимоги регламенту EHPA.

Регулятор Vitotronic 200

Комфорт у роботі

Зрозумілий, зручний, розумний: регулятор Vitotronic пропонує чудові функції для швидкого та точного управління будь-якою системою опалення.

Зв'язок

Vitotronic 200 також може працювати через додаток через смартфон у будь-який час.

Vitoconnect 100 під'єднує до мережі

Для обслуговування через додаток на смартфоні потрібен інтерфейс Vitoconnect 100. Можна дооснастити і теплові насоси Vitocal попередніх моделей (починаючи з 2010 року виробництва).

Vitoconnect 100
Додаток ViCare

Додаток ViCare

Програма ViCare дозволяє власнику керувати своєю системою опалення через смартфон. Робочий стан можна переглянути в будь-який час, а у випадку несправності ви можете швидко та легко зв'язатися з спеціалізованою компанією, контакти якої збережені в програмі.

fernbedienungen.jpg

Системні компоненти: оптимальна взаємодія

„Ціле є більшим за суму його складових“. Відповідно до цього принципу Viessmann пропонує не лише окремі опалювальні компоненти, які виконують високі стандарти компанії щодо якості, надійності та ефективності. Всі продукти поєднані в комплексну систему, всі компоненти якої точно допасовані один до одного. Оскільки лише комплексна робота компонентів, інтегрованих в одну систему, дозволяє цілком розкрити потенціал нашої сучасної техніки.

Наші системні компоненти включають усе, що робить опалення надійним та економним. Регулятори Vitotronic з дистанційним керуванням, а також потужні ємнісні водонагрівачі Vitocell, що надають комфорт гарячого водопостачання, і високоякісні сонячні системи для підтримки при опаленні, що дозволяють досягти додаткової економії.

Продукт у розрізі

Огляд

Потужність
10,6 – 18,5 кВт
COP при роботі на опалення
до 3,6 (в режимі повітря 2 °C/вода 35 °C)
Застосування
icon-wohngebaeude.png
Приватний будинок, новобудова та модернізація
Обслуговування
Einfaches RGB
Регулятор Vitotronic 200 з текстовим і графічним дисплеєм, можливе обслуговування через Vitotrol App
Гаряче водопостачання
Для комфортного ГВП вимагається додатковий ємнісний водонагрівач
Інші ознаки
Особливо добре підходить для модернізації старих систем завдяки температурі подачі 65 °C, також і при зимових температурах

Марка ErP

Клас енергоефективності
energieeffizienklasse.png
10,6 кВт: A++ / 14,5 і 18,5 кВт: A+ , згідно з директивою ЄС № 811/2013 "Опалення", середні кліматичні умови – низькотемпературний режим (W35)
Vitocal_350-A_Aussenaufstellung_Schnitt.png

erklaervideo-waermepumpe.jpg

Тепловий насос – пояснення простими словами

Принцип дії теплового насоса, а також фізичні основи процесу пояснює наш експерт Карстен Кюльманн (нім.мовою)

Youtube
erklaervideo-wp-umgebungswaerme.jpg

Звідки береться тепло довкілля?

Карстен Кюльманн пояснює, звідки береться тепло довкілля і як різні типи теплових насосів його використовують (нім.мовою).

Youtube