Vitovent 300-F – вентиляція з тепловим насосом


Скористайтесь нашими перевагами

  • Сучасна домашня техніка, що працює в надійній комбінації з компактними тепловими насосами типу повітря/вода чи розсіл/вода
  • Гнучка вентиляція для низькоенергетичних та пасивних будинків
  • До 98 відсотків рекуперації тепла з повітря в приміщенні
  • Ефективний пиловий фільтр – великий плюс для алергіків
  • Комфортне керування через підключений тепловий насос
Beratung - kostenlos & unverbindlich

Partner vor Ort

Eine individuelle Beratung erhalten Sie bei Ihrem Viessmann Fachpartner vor Ort. Bitte geben Sie für die Suche Ihre Postleitzahl, für genauere Treffer Ihre komplette Anschrift ein.

Vitocal_222-S_242-S_Vitovent_300-F.jpg

Ідеальне сполучення: ефективний тепловий насос і ефективна вентиляційна система

Модуль вентиляції повітря в приміщенні Vitovent 300-F ідеально доповнює теплові насоси Viessmann. Сумарна теплова потужність двох пристроїв складає від 3 до 10,6 кВт, при цьому вони вимагають мало місця. Комбінація двох пристроїв особливо ефективна для регулювання температури повітря.

Вентиляційний модуль приєднаний напряму до теплового насоса. Для цього вистачає двох отворів у стіні для підведення повітря. Всі налаштування передаються через регулятор теплового насоса, через спільний пристрій віддаленого керування, або через програму Vitotrol App зі смартфона. Робота теплового насоса та вентиляційної системи узгоджуються між собою. Як опція, можливий догрів повітря.

Через теплообмінник до 98 відсотків тепла, що міститься у вихідному повітрі, повертається на Vitovent 300-F, що нагріти свіже повітря без додаткових витрат енергії.

Інформація по продукту: теплові насоси

Простота використання

Вентиляційний модуль Vitovent 300-F підключений безпосередньо до теплового насосу. Всі налаштування виконуються за допомогою регулятора Vitotronic 200 (WO1C) теплового насоса, звичайного пульта дистанційного керування або додатка Vitotrol. Робота теплового насоса та вентиляції автоматично координуються один з одним.

До 98 відсотків рекуперації тепла

Vitovent 300-F відбирає до 98 відсотків тепла, що міститься у відпрацьованому повітрі, і таким чином нагріває вхідне зовнішнє повітря.

Контроль температури повітря в пасивному будинку

Комбінація Vitovent 300-F та теплового насоса дуже добре використовуються в пасивному будинку для контролю температури повітря. Таким чином, гідравлічна система розподілу не потрібна. Для цього вбудована котушка після нагріву потужністю до 1,5 кВт. Крім того, у Vitovent 300-F використовується додатковий буферний резервуар для водяного балона місткістю 25 літрів.

Додаткове використання сонячної енергії

При використанні теплових насосів Vitocal 343-G / 242-G або Vitocal 242-S можливе пряме підключення сонячних колекторів для системи гарячого водопостачання. Dank der integrierten Solarfunktion zur solaren Trinkwassererwärmung können hier Energiekosten eingespart werden. Споживання власної електроенергії, що виробляється самостійно за допомогою фотогальванічної системи сприяє подальшій економії енергії.

Ідеальне сполучення: ефективний тепловий насос і ефективна вентиляційна система для нового будинку

Модуль вентиляції повітря в приміщенні Vitovent 300-F ідеально доповнює теплові насоси Viessmann типу повітря/вода чи розсіл/вода*. Сумарна теплова потужність двох пристроїв складає від 3 до 10,6 кВт. Систему можна застосовувати для житлових приміщень площею до бл. 210 м².

* Vitovent 300-F може працювати в сполученні з тепловими насосами Vitocal 222-S/242-S, 200-A, 222-G/242-G, 333/343-G, 300-A (301.B11 і B14), 200-G, 300-G (301.B06 і B17), 350-G (351.A07) та Vitocaldens 222-F.

 

Vitovent-300-F-Schema.png

Транспортування

*Зверніть увагу на транспортування

Інформація та дані, опубліковані через онлайн-запит, були зібрані з обережністю. За точність і повноту інформації відповідальність ніхто не несе. Згідно діючих законів, нормативних актів та настанов -ви можете отримати юридично обов'язкову інформацію від установ, зазначених у кожному конкретному випадку.

Відсутні законні прав на фінансування. Винятки можуть виникати з законодавчих норм, таких як податкові тарифи відповідно до Закону про відновлювані джерела енергії та Закон про комбіновану теплоенергетику.

Крім того, дозволи надаються лише в межах наявного бюджету відповідним органом влади.

Online-Abfrage*

Fördermittel

Ich suche Fördermittel für eine Wohnungslüftung

Недійсний індекс

Продукт у розрізі

Огляд

Об'ємна витрата повітря
до 280 м³/год
Energieeffizienzklasse nach EU-Verordnung Nr. 1254/2014
energieeffizienklasse.png
Zeitsteuerung: je nach Typ A oder B • Zentrale Bedarfssteuerung: A • Steuerung nach örtlichem Bedarf: je nach Typ A+ oder A
Пристосований для житлових помешкань
до бл. 210 м²
Коефіцієнт рекуперації тепла
до 98 %
Застосування
Приватні будинки чи квартири | Новобудова
Тип монтажу
Встановлюється на підлозі
Інші ознаки
Обслуговування через регулятор для теплових насосів Vitotronic 200, тип WO1C, через пристрій дистанційного обслуговування (приладдя до теплового насоса) або Vitotrol App. Автоматичний для природного охолодження. Системна комбінація з тепловим насосом.
Vitovent-300-F-Schnitt.png


Neue Wohnungslüftung kaufen und finanzieren
Günstig zur neuen Wohnungslüftung

Finanzierung

Prospektanforderung.jpg
Prospekte

Online-Anforderung