Vitovent 300-F – вентиляція з тепловим насосом


Скористайтесь нашими перевагами

  • Сучасна домашня техніка, що працює в надійній комбінації з компактними тепловими насосами типу повітря/вода чи розсіл/вода
  • Гнучка вентиляція для низькоенергетичних та пасивних будинків
  • До 98 відсотків рекуперації тепла з повітря в приміщенні
  • Ефективний пиловий фільтр – великий плюс для алергіків
  • Комфортне керування через підключений тепловий насос
Vitocal_222-S_242-S_Vitovent_300-F.jpg

Ідеальне сполучення: ефективний тепловий насос і ефективна вентиляційна система

Модуль вентиляції повітря в приміщенні Vitovent 300-F ідеально доповнює теплові насоси Viessmann. Сумарна теплова потужність двох пристроїв складає від 3 до 10,6 кВт, при цьому вони вимагають мало місця. Комбінація двох пристроїв особливо ефективна для регулювання температури повітря.

Вентиляційний модуль приєднаний напряму до теплового насоса. Для цього вистачає двох отворів у стіні для підведення повітря. Всі налаштування передаються через регулятор теплового насоса, через спільний пристрій віддаленого керування, або через програму Vitotrol App зі смартфона. Робота теплового насоса та вентиляційної системи узгоджуються між собою. Як опція, можливий догрів повітря.

Через теплообмінник до 98 відсотків тепла, що міститься у вихідному повітрі, повертається на Vitovent 300-F, що нагріти свіже повітря без додаткових витрат енергії.

Інформація по продукту: теплові насоси

Енергія сонця знижує витрати на енергію

При застосуванні теплових насосів Vitocal 343-G/242-G або Vitocal 242-S можливе пряме підключення сонячних колекторів для гарячого водопостачання. Завдяки інтегрованому підключенню до пристрою гарячого водопостачання через геліосистему можна значно знизити витрати на енергію.

> Інфо по продукту: Сонячні колектори

Нарешті, споживання електроенергії, виробленої самостійно через додаткову фотогальванічну систему, дає додаткову економію енергії.

> Інфо по продукту: Електрогенераторні модулі

Продукт у розрізі

Огляд

Об'ємна витрата повітря
до 280 м³/год
Пристосований для житлових помешкань
до бл. 210 м²
Коефіцієнт рекуперації тепла
до 98 %
Застосування
Приватні будинки чи квартири | Новобудова
Тип монтажу
Встановлюється на підлозі
Інші ознаки
Обслуговування через регулятор для теплових насосів Vitotronic 200, тип WO1C, через пристрій дистанційного обслуговування (приладдя до теплового насоса) або Vitotrol App. Автоматичний для природного охолодження. Системна комбінація з тепловим насосом.
Vitovent-300-F-Schnitt.png

Ідеальне сполучення: ефективний тепловий насос і ефективна вентиляційна система для нового будинку

Модуль вентиляції повітря в приміщенні Vitovent 300-F ідеально доповнює теплові насоси Viessmann типу повітря/вода чи розсіл/вода*. Сумарна теплова потужність двох пристроїв складає від 3 до 10,6 кВт. Систему можна застосовувати для житлових приміщень площею до бл. 210 м².

* Vitovent 300-F може працювати в сполученні з тепловими насосами Vitocal 222-S/242-S, 200-A, 222-G/242-G, 333/343-G, 300-A (301.B11 і B14), 200-G, 300-G (301.B06 і B17), 350-G (351.A07) та Vitocaldens 222-F.

 

Vitovent-300-F-Schema.png