Парові котли Viessmann для застосування у промисловості

Системні рішення для ефективного виробництва пари

Енергоощадливе, екологічне виробництво пари, а також високий степінь надійності та доступності установок є важливими вимогами, що виставляються до оснащення промислових об'єктів. Оснащення для них підбирається індивідуально, відповідно до вимог конкретного замовника. Це вимагає високої компетентності при наданні консультацій, широкого спектру послуг, і передусім високоякісного обладнання, яке буде гарантувати економне та надійне виробництво пари.

Багаторічний досвід гарантує високу якість

Для цього парові котли Vitomax, зі своєю конструкцією та оснащенням, створюють найкращі передумови. Конструкція цих котлів та наш багаторічний досвід у спорудженні промислових котлів забезпечують високу якість, надійність у роботі та тривалий строк використання. Наші фахівці з обладнання високої потужності та партнери на місці розроблять, у співпраці з замовником, індивідуальне рішення для його потреб із найбільшою можливою ефективністю в роботі.

Системні компоненти для ідеальної роботи в комплексі

У програму поставок Viessmann входять парові котли низького й високого тиску паропродуктивністю до 31,5 т/год. Вони комплектуються чітко підібраними системними компонентами для керування й вимірювання, а також пальниковими пристроями, системами термічної та хімічної водопідготовки, баками живильної води, пристроями для відводу димових газів, економайзерами для підвищення ефективності та пристроями для аналізу води.

Обладнання для великих потужностей від Viessmann означає високу якість, ефективність, екологічність та сервісне обслуговування!


Найсучасніші машини забезпечують виробництво парових котлів високої якості.

Найсучасніші машини забезпечують виробництво парових котлів високої якості.

Зменшення напружень для подовження строку служби

Вже на стадії розробки ми звертаємо увагу на оптимізацію дизайну котлів Viessmann та зменшення внутрішніх напружень, це важлива передумова для довгого строку служби продуктів. Додаткової економії можна досягти, обираючи опції виконання котла, наприклад водоохолоджувану ділянку підключення пальника.

Прискіплива перевірка якості

Автоматизовані виробничі процеси, уникнення зварних швів у неежаних місцях, спеціальна підготовка зварних швів – це лише деякі аспекти на шляху до ідеального продукту. Найсуворіші перевірки якості протягом всього процесу виготовлення забезпечують найвищу якість кожного котла. Зварні шви перевіряються ультразвуком та рентґенівським промінням, відповідно до нормативів країни замовника, і це дозволяє уникнути найменших помилок. При цьому також слід згадати наше відповідальне ставлення до довкілля і якомога ширше застосування цифрових технологій. Застосовуючи цифрову рентґенівську зйомку, ми не вживаємо хімікатів для проявлення знімків – а при бажанні замовник отримує їх через інтернет.

Найвища якість від обраних постачальників

Viessmann працює винятково з випробуваними, відомими постачальниками, які дотримуються високих стандартів якості. Так ми забезпечуємо стабільно високу якість усіх компонентів опалювальних систем.


Ефективність і надійність

Широкий спектр продуктів у програмі поставок, розрахованих на роботу в комплексі, – важлива передумова для ефективного і економічного функціонування опалювальної системи. Також компанія Viessmann велику увагу приділяє турботі про довкілля і екологічності продуктів.

Ефективні завдяки високому ККД

Для підвищення коефіцієнту корисної дії котли Viessmann великої потужності оснащуються внутрішніми або зовнішніми теплообмінниками – економайзерами. Вони використовують димові гази для підігріву води або повітря, потрібного для згоряння. також термічні апарати, такі як охолоджувач стоків, сепаратор безперервної продувки або охолоджувач випару, перетворюють тепло димових газів у корисну енергію. Таким чином зменшуються витрати на паливо та негативний вплив на довкілля.

Розумні системи керування, під'єднані до мережі, роблять свій внесок у підвищенні економічності й ефективності опалювальної системи. Аналіз і оцінка параметрів системи та кількості спожитого палива забезпечують надійність для оптимального й ефективного функціонування системи.

Пальники Low NOx з особливо низьким рівнем шкідливих викидів: газові пальники

Екологічно та надійно

Парові котли Vitomax HS виконують усі вимоги до екологічного спалювання палива. При роботі на газі викиди NOx не перевищують 70 мг/нм³, а на рідкому паливі – 150 мг/нм³. Комбінуючи котли з пальниками різних виробників і застосовуючи регулювання по вмісту O2 та частотне регулювання, можна досягти ще кращих показників.

Своєчасне консультування та надійний сервіс

Інвестиція у нову котельню великої потужності зазвичай пов'язана з супутніми проєктами. Наприклад, це спорудження нової котельні, або, при здійсненні ремонту котельні, забезпечення її безперебійної роботи при заміні котлів. У кожному з цих випадків фахівці Viessmann вже на ранній стадії допоможуть розробити план здійснення робіт.

Точно зрозуміти й реалізувати потреби замовника

Багаторічний досвід наших інженерів та підприємства в цілому великою мірою допомагає в тому, щоб розпізнати належні заходи і спланувати їх втілення з огляду на потреби замовника. На кожній стадії проєкту замовник отримує компетентну підтримку. Результатом стають індивідуальні рішення, що досягаються з застосуванням модульних продуктів та при виборі належних додаткових функцій або додаткового оснащення.

Замовник має бути задоволений

І після введення установки в експлуатаацію Viessmann може запропонувати цілодобовий сервіс. Через віддалений доступ до автоматики або через присутність техніків на місці. Ми прагнемо, щоб замовник був задоволений!

Ми маємо своє ноу-хау в області транспортування котлів Vitomax

Ми маємо своє ноу-хау в області транспортування котлів Vitomax.

Стисло про найважливіші послуги

+  Можливість підбору готових котелень "під ключ"
Багаторічний досвід у транспортуванні промислових котлів та їх встановленні на об'єктах
+  Введення обладнання в експлуатацію, навчання персоналу для безперешкодної роботи в майбутньому
+  Сервісне обслуговування на базі індивідуально розроблених договорів для забезпечення надійної роботи котельні
+  Надійність, швидкість постачання запасних частин

Парові котли

У програму поставок Viessmann входять парові котли низького і високого тиску продуктивністю до 31,5 т/год. До них додається оснащення для керування, вимірювальні й регулювальні прилади, а також пальники, системи водопідготовки, баки живильної води, системи відводу димових газів, економайзери для більш повного використання енергії, а також пристрої для аналізу води – все це дозволяє створити цілісну енергосистему.