Vitocrossal 300 CT3B – найвищий клас для промисловості та комунальних господарств


Скористайтесь нашими перевагами

  • Перетворення до 98 відсотків підведеної енергії в корисне тепло
  • Висока надійність у роботі та тривалий строк служби завдяки теплообміннику Inox-Crossal з нержавіючої сталі
  • Ефект самоочистки теплообмінника завдяки гладким поверхням із нержавіючої сталі
  • Як альтернатива, може оснащуватись газовим пальником з вентилятором виробництва ELCO чи Weishaupt
  • Два штуцери зворотної магістралі для оптимального гідравлічного підключення конденсаційного котла


Застосування конденсаційної технології при потужності до 314 кВт

Vitocrossal 300 CT3B – це газовий конденсаційний котел з теплообмінними поверхнями Inox-Crossal та інфрачервоним пальником MatriX.

Пальник дає потужність до 314 кВт, з модуляцією потужності від 30 до 100 відсотків залежно від поточної потреби. Крім того, котел дуже тихий в експлуатації, економний та екологічний.

Як альтернатива, котел може на заводі оснащуватись газовими вентиляторними пальниками виробництва ELCO чи Weishaupt.

Конструкція теплообмінних поверхонь у котлі Vitocrossal 300 дозволяє виходити на великі потужності при невеликих габаритах котла і малій вазі.

Для простішого занесення в приміщення конденсаційний котел може транспортуватися розібраним на дві частини.


Постачається з вентиляторним пальником виробництва ELCO чи Weishaupt 

Vitocrossal 300, тип CT3B стаціонарний конденсаційний котел з теплообмінником Inox-Crossal із нержавіючої сталі. Конденсаційний котел Vitocrossal 300 працює з пальниками ELCO та Weishaupt.

Удосконалена технологія

Удосконалена технологія теплообмінника Inox-Crossal із нержавіючої сталі забезпечує високу продуктивність Vitocrossal 300 при тому забезпечуючи помірні габаритні розміри та низьку вагу. Vitocrossal 300 можна поставляти двома частинами, що полегшує монтаж та експлуатацію.

Висока ефективність теплопередачі та висока швидкість конденсації забезпечують стандартний ККД до 98% (Hs). Таке значення досягається завдяки перехресній схемі руху потоків димових газів та котлової води, а також інтенсивною турбулентністю гарячих газів через поверхню нагріву.

Перевагою є два штуцери зворотної магістралі для гідравлічної обв'язки оптимізованої для конденсаційного котла

Комфортабельний і потужний регулятор із кольоровим дисплеєм

Комфортабельний і потужний регулятор

Регулятор Vitotronic з кольоровим сенсорним дисплеєм має доступне меню, та функцію допомоги, дозволяє швидко вводити установку в експлуатацію. Вбудований інтерфейс LAN дозволяє котлу підключатися безпосередньо до Інтернету для дистанційного моніторингу. ервісний інструмент Vitosoft 300 здійснює зв'язок безпосередньо через WLAN. Споживання енергії може бути візуалізовано за допомогою енергетичної панелі.

warmwasserspeicher.jpg

Системні компоненти: оптимальна взаємодія

„Ціле є більшим за суму його складових“. Відповідно до цього принципу Viessmann пропонує не лише окремі опалювальні компоненти, які виконують високі стандарти компанії щодо якості, надійності та ефективності. Всі продукти поєднані в комплексну систему, всі компоненти якої точно допасовані один до одного. Оскільки лише комплексна робота компонентів, інтегрованих в одну систему, дозволяє цілком розкрити потенціал нашої сучасної техніки.

Наші системні компоненти включають усе, що робить опалення надійним та економним. Регулятори Vitotronic з дистанційним керуванням, а також потужні ємнісні водонагрівачі Vitocell, що надають комфорт гарячого водопостачання, і високоякісні сонячні системи для підтримки при опаленні, що дозволяють досягти додаткової економії.