Vitocal 300-A – ефективний і елегантний


Скористайтесь нашими перевагами
 

  • Тепловий насос повітря/вода в сучасному дизайні
  • Низькі витрати на електроенергію при роботі в постійному режимі
  • Підготовлений для підключення електрогенераторного модуля
  • Комфортне гаряче водопостачання завдяки високій потужності
  • Простий в обслуговуванні через мобільні пристрої, наприклад смартфон чи планшет
  • Клас енергоефективності*: A++
*при роботі на низьких температурах (35 °C)


Електроенергія від геліоустановки зменшує експлуатаційні витрати

Тепловий насос повітря-вода Vitocal 300-A одразу впадатиме в очі. Він установлюється в саду і використовує безкоштовну енергію навколишнього повітря. Особливо підходить для модернізації приватних будинків.

Навіть у нормальному режимі Vitocal 300-A дуже тихий у роботі. По ночах шум вентилятора додатково знижується завдяки зменшеному числу обертів.

Електроенергія від власної фотогальванічної установки може використовуватись для живлення електричних компонентів, це додатково знижує експлуатаційні витрати.


Просте охолодження влітку

Vitocal 300-A уже підготовлений для реверсивного режиму роботи для охолодження приміщень у теплий час року.

Конвектори чи пласкі системи охолодження навіть у найгарячіші дні літа забезпечують приємний мікроклімат у приміщеннях.


Тепловий насос Vitocal 300-A тип повітря/вода

Vitocal 300-A привертає увагу сучасним дизайном. Максимальна температура подачі до 65 °C для опалення та ГВП, підходить для існуючих та нових будівель.

Vitocal 300-A працює надзвичайно ефективно і досягає високих річних показників ефективності роботи. Під час експлуатації виникають лише низькі експлуатаційні витрати на електроенергію.

grundgruener-waermestrom-nio.jpg
Für Viessmann Wärmepumpen-Kunden

Extra-Bonus

Тепловий насос повітря/вода Vitocal 300-А, спліт-система

Тепловий насос повітря/вода Vitocal 300-А, спліт-система

Vitocal 300-A  привертає увагу не тільки своїм сучасним дизайном. З максимальною температурою подавальної магістралі до 65 °С для опалення та комфортного гарячого водопостачання, він особливо добре підходить для модернізації одно- та двоповерхових будинків.

Vitocal 300-A надзвичайно ефективний і досягає високих річних показників. Під час експлуатації виникають лише невисокі витрати на електроенергію.

Гнучкий і дуже тихий у роботі

Тепловий насос Vitocal 300-A встановлюється за межами будівлі, він використовує в якості джерела тепла навколишнє повітря. Завдяки вентилятору постійного струму з частотним регулюванням, модульованому компресору та оптимізованій конструкції агрегату із захищеним повітряним каналом, тепловий насос є надзвичайно тихим у роботі, а максимальний рівень шуму складає лише 54 дБ (A). У нічні години число обертів вентилятора може бути додатково зменшено.

Високе значення коефіцієнта COP

Гвинтовий компресор із частотним регулюванням, з двигуном на базі природного магніта та вприскуваням пари, а також електронний розширювальний вентиль дозволяють досягти високого коефіцієнта продуктивності COP, до 5,0 (при температурних параметрах повітря 7°С / вода 35°С). Вприскування пари підвищує ефективність, особливо при високих температурах подавальної магістралі. Що стосується теплопостачання, то Vitocal 300-A надійний і значно знижує експлуатаційні витрати, особливо при роботі на неповному навантаженні.

Підготовлено до використання фотоелектричної системи та Smart Grid

Додаткова економія операційних витрат можлива завдяки підключенню фотоелектричної системи. Для роботи Vitocal 300-A можна використовувати електроенергію власного виробництва. Крім того, Vitocal 300-A підготовлений до роботи у Smart Grid (система "розумної" інтеграції споживачів у мережах електропостачання).


design-award-vitocal-300-a.jpg

2015 | German Design Award SPECIAL MENTION ("Спеціальна згадка")

У категорії „Відмінний дизайн продуктів – будівництво та енергетика“ тепловий насос повітря/вода Vitocal 300-A виробництва Viessmann нагороджений Спеціальною відзнакою конкурсу German Design Award.
 

Знак якості EHPA

Знак якості EHPA

Знак якості EHPA слугує підтвердженням коефіцієнта COP (Coefficient of Performance) для отримання державної субсидії (в Німеччині).

Німецька комісія європейської асоціації виробників теплових насосів (EHPA) підтверджує, що тепловий насос Vitocal 222-S виробництва Viessmann задовольняє вимоги регламенту EHPA.

Регулятор Vitotronic 200

Дистанційне керування, зокрема через Інтернет

Vitocal 300-A оснащений регулятором Vitotronic 200 (тип WO1C). Він вже готовий до використання дистанційного керування і дозволяє легко керувати тепловим насосом із сусідньої кімнати.

За допомогою програми ViCare та Vitoconnect (поставляється як оснащення) система також може працювати через смартфон або планшет з підтримкою Інтернету.

Vitoconnect 100 під'єднує до мережі

Для обслуговування через додаток на смартфоні потрібен інтерфейс Vitoconnect 100. Можна дооснастити і теплові насоси Vitocal попередніх моделей (починаючи з 2010 року виробництва).

Vitoconnect 100
Додаток ViCare

Додаток ViCare

Програма ViCare дозволяє власнику керувати своєю системою опалення через смартфон. Робочий статус можна переглянути в будь-який час, а у випадку несправності ви можете швидко та легко зв'язатися з спеціалізованою компанією, контакти якої збережені в програмі.

fernbedienungen.jpg

Системні компоненти: оптимальна взаємодія

„Ціле є більшим за суму його складових“. Відповідно до цього принципу Viessmann пропонує не лише окремі опалювальні компоненти, які виконують високі стандарти компанії щодо якості, надійності та ефективності. Всі продукти поєднані в комплексну систему, всі компоненти якої точно допасовані один до одного. Оскільки лише комплексна робота компонентів, інтегрованих в одну систему, дозволяє цілком розкрити потенціал нашої сучасної техніки.

Наші системні компоненти включають усе, що робить опалення надійним та економним. Регулятори Vitotronic з дистанційним керуванням, а також потужні ємнісні водонагрівачі Vitocell, що надають комфорт гарячого водопостачання, і високоякісні сонячні системи для підтримки при опаленні, що дозволяють досягти додаткової економії.

Продукт у розрізі

Огляд

Потужність (кВт)
7 – 8,5 кВт
Коефіцієнт COP при роботі на нагрів
до 5,0 (повітря 7 °C/ вода 35 °C)
Застосування
icon-wohngebaeude.png
Одноквартирний будинок, новобудова і модернізація
Обслуговування
Einfaches RGB
Регулятор Vitotronic 200 з текстовим і графічним дисплеєм, можливе керування через Vitotrol App
Гаряче водопостачання
Потрібен додатковий ємнісний водонагрівач, щоб досягти високого комфорту приготування гарячої води
Інші ознаки
Реверсивний тепловий насос повітря/вода для нагріву та охолодження, для встановлення надворі.

Марка ErP

Клас енергоефективності
energieeffizienklasse.png
A++ * за Директивою ЄС № 811/2013, усереднені кліматичні умови – низькотемпературне застосування (W35)
Vitocal-300-A-rund-Schnitt.png

erklaervideo-waermepumpe.jpg

Тепловий насос – пояснення простими словами

Принцип дії теплового насоса, а також фізичні основи процесу пояснює наш експерт Карстен Кюльманн (нім.мовою)

Youtube
erklaervideo-wp-umgebungswaerme.jpg

Звідки береться тепло довкілля?

Карстен Кюльманн пояснює, звідки береться тепло довкілля і як різні типи теплових насосів його використовують (нім.мовою).

Youtube