Компактний і економічний газовий конденсаційний котел Vitocrossal 200

Vitocrossal CIB – це компактний і універсальний у застосуванні газовий конденсаційний котел потужністю від 80 до 318 кВт, також доступний у вигляді двокотлової системи до 636 кВт в одному корпусі. Завдяки дуже гарному співвідношенню ціни і якості, пристрій є особливо економічним рішенням для житлових і комерційних будівель.

Він оснащений вдосконаленими теплообмінними поверхнями Inox Crossal та надійним циліндричним пальником MatriX. Діапазон модуляції до 1 : 5 в поєднанні з великим об'ємом котлової води забезпечує тривалу роботу пальника і економічне споживання енергії.

Укомплектований і компактний

Ширина Vitocrossal без кожуха становить всього 680 міліметрів, тому він є вигідним рішенням при модернізації старих систем опалення. Часто доводиться мати справу зі складними умовами монтажу, особливо при заміні старих систем.

Теплогенератор можна замовити у вигляді готового блоку або з окремими компонентами, що поставляються окремо. При поставці комплектного пристрою, він оснащений підключеннями на заводі, попередньо зібраний і перевірений на працездатність. Це значно скорочує час монтажу і зусилля по встановленню до моменту введення в експлуатацію на місці установки. Оскільки сам котел оснащений роликами, а палета – пандусом, для установки на рівні землі не потрібні підйомні інструменти.


Особливості котла Vitocrossal CIB

Готовий для роботи на водні

Конденсаційний котел підготовлений ​​для збільшення частки водню в газовому паливі. Vitocrossal CIB вже може працювати з 20-відсотковим вмістом водню в природному газі. Це простий і ефективний спосіб внести свій вклад в боротьбу зі зміною клімату через декарбонізацію.

Регулятор горіння Lambda Pro Control знижує витрати

Вбудований контролер горіння Lambda Pro Control автоматично налаштовує пальник на відповідний тип природного газу (наприклад, E або LL), забезпечуючи незмінно високу й ефективну якість згоряння при низькому рівні викидів. Vitocrossal може працювати як автономно, так d погодонезалежному режимі.

Досконала технологія конденсації

Конструкція поверхонь теплообмінну забезпечує мінімальні розміри і малу вагу котла. Поверхня теплообмінну з нержавіючої сталі забезпечує ідеальні умови для використання конденсаційної технології. Гладка нагрівальна поверхня з нержавіючої сталі дозволяє конденсату, що утворюється при конденсації, просто стікати вниз. У поєднанні з гладкою поверхнею з нержавіючої сталі це створює постійний ефект самоочищення, що забезпечує високий ступінь використання в довгостроковій перспективі, збільшує термін служби і знижує витрати на обслуговування.


Просте каскадне рішення: від 240 до 636 кВт в одному корпусі

Просте каскадне рішення: від 240 до 636 кВт в одному корпусі

З діапазоном потужності від 80 до 318 кВт газовий конденсаційний котел підходить для кількох областей застосування. Це можуть бути багатоквартирні будинки, великі житлові будівлі, а також громадські та комерційні будівлі, як при модернізації, так і в нових об'єктах. Якщо потрібна потужність понад 319 кВт, один блок може бути швидко доповнений другим блоком для формування каскаду. Крім того, Vitocrossal CIB можна придбати у вигляді двоконтурного котла з двома блоками в одному корпусі


Циліндричний пальник MatriX

Модульований циліндричний пальник MatriX з регулятором процесу горіння Lambda Pro Control

Циліндричний пальник MatriX газового конденсаційного котла Vitocrossal CIB


Переваги, які надає котел Vitocrossal CIB

  • Котел поставляється у вигляді попередньо підключеного й зібраного блоку, або у вигляді окремих компонентів
  • Висока експлуатаційна надійність і тривалий термін служби завдяки корозійностійким поверхням теплообміну Inox Crossal з нержавіючої сталі
  • Модульований циліндричний пальник MatriX з тривалим терміном служби завдяки спеціальній поверхні з нержавіючої сталі – розрахованій на високі температурні навантаження
  • Стабільно високий ККД при роботі на газі різної якості, завдяки контролеру горіння Lambda Pro Control
  • Простий в обслуговуванні регулятор Vitotronic з текстово-графічним дисплеєм
  • Компактність і економія місця, ідеальне рішення для складних умов монтажу завдяки вбудованим роликам і упаковці, підібраній за розміром
  • Шафа керування Vitocontrol поставляється на запит
  • Готовий до роботи з 20% вмістом водню в природному газі


Відео котла Vitocrossal CIB

Котел Vitocrossal CIB: компактне рішення для житллвих і промислових приміщень, економить ваш простір і кошти. Відео (німецькою мовою) про його осболивості.

Для активації відео натисніть кнопку відтворення. Зауважте, що, відкривши відео, ваші дані передаються на YouTube. Для детальної інформації дивіться нашу політику конфіденційності.

Der neue Vitocrossal 200 CIB

Характеристики котла Vitocrossal CIB

Огляд

Потужність (кВт)
80 – 318 кВт
Нормативний ККД
98 % (Hs)/109 % (Hi)
Клас енергоефективності
-
Паливо
icon-gas.png
Природний газ типу E, L і LL
Застосування
icon-wohngebaeude.png icon-gewerbe.png icon-kommunen.png
Житлові будинки, мала промисловість, комунальне господарство, новобудови та модернізація
Обслуговування
Простий в експлуатації регулятор Vitotronic
Гаряче водопостачання
Потрібні додаткові ємнісні водонагрівачі, щоб досягти високого комфорту гарячого водопостачання
Інші ознаки
Циліндричний пальник MatriX
Produktschnitt Gas-Brennwertkessel Vitocrossal 200 Typ CIB


Регулятор котла Vitocrossal CIB зручний та інтуїтивний у використанні

Зручний і функціональний регулятор Vitotronic із кольоровим сенсорним екраном

Випробуваний регулятор Vitotronic

Інтегрований регулятор Vitotronic дозволяє швидко ввести котел в експлуатацію і легко його обслуговувати. За допомогою пристрою Vitocom (поставляється як оснащення) можна з комфортом дистанційно (через інтернет) керувати котлом за допомогою мобільного застосунку.


Системна техніка: робота як одне ціле

"Ціле більше, ніж сума його частин". Відповідно до цього принципу компанія Viessmann пропонує не тільки окремі опалювальні пристрої, які відповідають нашим високим стандартам щодо якості, надійності й ефективності. Навпаки, всі продукти інтегруються в узгоджену комплексну систему, в якій всі компоненти точно підходять один до одного. Адже тільки ідеальна взаємодія інтегрованих в систему компонентів дозволяє використовувати весь потенціал продуктивності інноваційних, передових технологій.

Системні компоненти Viessmann охоплюють усе, що робить систему опалення надійною та економічною. Регулятор Vitotronic з дистанційним радіокеруванням, потужні ємнісні водонагрівачі Vitocell для оптимальної зручності гарячого водопостачання, а також високоякісні геліосистеми для економічної підтримки основного джерела опалення.

Системна техніка: робота як одне ціле

Схожі продукти