Vitocal - Тепловий насос Viessmann використовує енергію навколишнього середовища

Асортимент продукції Viessmann Vitocal може не тільки забезпечувати опалення, але й охолодження та гаряче водопостачання. Але на відміну від інших систем опалення, теплові насоси не використовують паливо, наприклад, нафту чи газ. Швидше, Vitocal використовує безкоштовну енергію безпосередньо з навколишнього середовища - будь то з навколишнього повітря, з підземних вод або з ґрунту. Це не тільки економить ресурси, але і зменшує викиди вуглекислого газу.

В принципі, теплові насоси Viessmann Vitocal можна диференціювати наступним чином:

Теплові насоси повітря/вода  
●  Vitocal 350-A
●  Vitocal 300-A
●  Vitocal 200-A
●  Vitocal 200-A, моноблок
●  Vitocal 222-A, моноблок

Теплові насоси розсіл/вода  
●  Vitocal 300-G
●  Vitocal 333-G
●  Vitocal 350-G
●  Vitocal 200-G
●  Vitocal 222-G

Теплові насоси "спліт-системи"
●  Vitocal 200-S
●  Vitocal 222-S

Теплові насоси для гарячого водопостачання
●  Vitocal 262-A

Промислові теплові насоси
●  Vitocal 200-G Pro
●  Vitocal 300-G Pro
●  Vitocal 300-W Pro
●  Vitocal 350-G Pro

Використовуйте енергію навколишнього середовища для опалення, охолодження та гарячого водопостачання за допомогою Vitocal

Теплові насоси Viessmann Vitocal підходять як для новобудов, так і для модернізації. Вони можуть поєднуватися з існуючими системами опалення, які працюють на газі. Існуючі теплогенератори беруть на себе завдання покриття пікових навантажень. Vitocal забезпечують опалення та гаряче водопостачання решту часу.

Теплові насоси Vitocal також можна комбінувати з фотоелектричною системою. Самостійно вироблену електроенергію можна використовувати для теплового насоса.  Ви можете дізнатися, як  детально працює тепловий насос  за посиланням: Принцип дії теплових насосів

Використання Viessmann Vitocal для охолодження

Крім забезпечення опалення та гарячого водопостачання, теплові насоси Vitocal також можуть охолоджувати. Слід розрізняти так зване природне охолодження та активне охолодження. У першому розсіл або підземні води забирають тепло з опалювального контуру через теплообмінник. Потім природну температуру навколишнього середовища використовують для охолодження. Слід підкреслити, що в цьому процесі залишаються включеними лише циркуляційний насос і регулятор. Усі теплові насоси розсіл / вода від Viessmann -  використовують цей тип охолодження. Для вбудованої функції охолодження необхідне додаткове приладдя: коробка NC. Коробка NC обладнана змішувачем для інтеграції в контур охолодження. Це дозволяє безперервно працювати без падіння температури нижче точки роси.

Ще один варіант - активне охолодження. В такому разі, у тепловому насосі задіяні всі його елементи, але у зворотньому процесі: тепер Vitocal працює як холодильник. Окрім теплових насосів спліт-систем Vitocal 200-S та Vitocal 222-S, Vitocal 300-A, 200-A і 222-A також обладнані реверсивним контуром.

Поєднання обох варіантів охолодження відбувається через коробку Viessmann AC. Це приладдя можна використовувати для доповнення теплового насосу Vitocal 300-G розсіл / вода. Система перемикається автоматично в залежності від необхідної температури в приміщенні.


Що відрізняє асортимент продукції Vitocal від Viessmann?

Усі теплові насоси Viessmann Vitocal характеризуються дуже тихою роботою, малою кількістю вібрацій та потребують мінімального обслуговування. Крім того, вони забезпечують високий річний коефіцієнт ефективності (значення COP). Цей показник описує взаємозв'язок між виробленим теплом та спожитою енергією. Чим вище це значення, тим ефективніше працює тепловий насос.

Продукти Vitocal безшумно працюють завдяки оптимізованій конструкції. Теплові насоси Vitocal 200-S та 222-S також характеризуються надзвичайно тихими внутрішніми блоками. На цьому етапі слід зазначити, що це дві моделі, в яких контур охолодження розподілений між двома блоками. Випарник і компресор розміщені у зовнішньому блоці, а конденсатор знаходиться у внутрішньому блоці.

Асортимент продукції Vitocal: Різноманітні варіанти застосування

Теплові насоси Vitocal досить гнучкі у використанні - їх можна використовувати на різних рівнях потужності або шляхом модуляції їх роботи. Однак це стосується не тільки нових односімейних будинків, але і багатоквартирних будинків або навіть малого бізнесу. Високотемпературні теплові насоси Vitocal 350-G ідеально підходять для великих існуючих будівель, які оснащені радіаторними обігрівачами. Тому що вони забезпечують високу температуру подачі до 70 градусів Цельсія. Теплові насоси Vitocal 300-A можуть генерувати до 65 градусів Цельсія. Тому вони також можуть використовуватися при модернізації одноквартирних та багатоквартирних будинків.

Але можливе також підвищення теплової потужності та потужності на охолодження - завдяки об'єднанню насосів у каскад. Це означає, що кілька теплових насосів Vitocal тієї ж серії можна підключати один за одним. Завдяки вбудованій функції каскаду у Vitocal 300-G можна досягти потужності до 589 кВт.

Промислові теплові насоси Viessmann можна встановити для більших житлових будинків або багатоквартирних будинків. Наприклад, Vitocal 300-G / -W Pro досягає до 240 або 290 кВт. Якщо вони поєднані в каскаді, досягається потужність навіть до 1450 кВт. Тому вони також підходять для Торгових центрів.

Коротке порівняння найважливіших властивостей моделей Vitocal можна знайти в наступних таблицях:

Тепловий насос розсіл / вода

Тепловий насос

Джерело тепла

Інтегрований бак запасу

Застосування

Охолодження

Vitocal 333-G

Грунт

Односімейний будинок

NC+

Vitocal 222-G

Грунт, Льодоакумулятор

Односімейний будинок

NC+

Vitocal 300-G

Грунт, Вода*, Льодоакумулятор

-

Одно-, багатосімейний будинок

NC+, AC+

Vitocal 200-G

Грунт

-

Одно-, багатосімейний будинок

NC+

Vitocal 350-GГ

Грунт, Вода*

-

Багатосімейний будинок, Підприємство, Висока температура

NC+

Vitocal 300-G

Грунт, Вода*

-

Багатосімейний будинок, Підприємство

NC+

+ потрібне додаткове приладдя
 

Теплові насоси повітря/вода

 

Тепловий насос

Тип конструкції

Інтегрований бак запасу

Застосування

Охолодження

Vitocal 200-S

Спліт

-

Односімейний будинок, Новобудова

AC

Vitocal 222-S

Спліт

Односімейний будинок, Новобудова

AC

Vitocal 350-A

Моноблок -встановлення всередині, Моноблок - встановлення ззовні

-

Односімейний будинок, Модернізація

-

Vitocal 300-A

Моноблок - встановлення ззовні

-

Односімейний будинок, Новобудова і Модернізація

AC

Vitocal 200-A

Моноблок -встановлення всередині

-

Односімейний будинок, Новобудова

AC

Vitocal 200-A

Моноблок - встановлення ззовні

-

Односімейний будинок, Новобудова

AC

Vitocal 222-A

Моноблок - встановлення ззовні


Односімейний будинок, Новобудова

AC

Vitocal 262-A

Моноблок -встановлення всередині


типи T2E/T2H

Односімейний будинок, Новобудова і Модернізація

-


Продукти

Теплові насоси розсіл/водаТеплові насоси повітря/вода


Vitocal 200-A

Vitocal 200-A

Vitocal 200-A

Vitocal 200-A

Vitocal 222-A

Vitocal 222-A


Теплові насоси спліт-системи


Теплові насоси для гарячого водопостачання

Vitocal 262-A Typ T2W

Vitocal 262-A Тип T2W


Промислові теплові насоси