Vitocell 100-E/-W

Накопичувачі для систем опалення

Vitocell 100-E/-W тип SVW

Для акумулювання тепла в системах опалення в поєднанні з тепловими насосами.
Виконання відповідно до стандарту DIN 4753. Об'єм: 200 літрів

Vitocell 100-E тип SVP

Для акумулювання тепла в системах опалення в поєднанні із геліосистемами, тепловими насосами та котлами для твердого палива.
Виконання відповідно до стандарту DIN 4753. Об'єм: 400 літрів

Vitocell 100-E тип SVPA

Для акумулювання тепла в системах опалення в поєднанні із геліосистемами, тепловими насосами та котлами для твердого палива.
Виконання відповідно до стандарту DIN 4753. Об'єм: 750, 950, 1500, 2000 літрів


Скористайтеся цими перевагами

  • Універсальне застосування в системах опалення з декількома генераторами і споживачами тепла завдяки наявності декількох патрубків для підключення прямої та зворотної магістралей, а також додаткових підключень для вимірювання температури. Особливо підходить для поєднання з сонячними системами, тепловими насосами та котлами для твердого палива.
  • Об'ємом 200 літрів - спеціально в якості приладдя для систем опалення з тепловими насосами.
  • Низькі втрати тепла через високоефективну теплоізоляцію всієї зовнішньої поверхні.
  • Модуль приготування гарячої води Vitotrans 353 для гігієнічного режиму ГВП за принципом нагріву з використанням проточного теплообмінника (поставляється в якості приладдя). Для об'ємів 750 та 950 літрів також для монтажу безпосередньо на накопичувач.

 

Beratung - kostenlos & unverbindlich

Partner vor Ort

Eine individuelle Beratung erhalten Sie bei Ihrem Viessmann Fachpartner vor Ort. Bitte geben Sie für die Suche Ihre Postleitzahl, für genauere Treffer Ihre komplette Anschrift ein.