Газові котли до 2000 кВт для комерційного використання

Природний газ - це викопне паливо з найменшими викидами. При цьому його енергетичний вміст дуже високий. З цих та інших причин опалення газом все ще є стандартним у комерційному секторі.

І останнє, але не менш важливе, сучасна технологія газового опалення майже без втрат забезпечує перетворення газу в тепло. Ефективність газових конденсаційних котлів становить до 98%. Крім житлової галузі, торгівля та промисловість також десятиліттями покладаються на виробництво тепла з одним або кількома газовими котлами.

Газовий конденсаційний котел для підприємств

Газові конденсаційні котли також використовують тепло конденсації з відхідних газів і тим самим досягають надзвичайно високого рівня ефективності. У цьому випадку відхідні гази не викидаються безпосередньо в атмосферу, як це властиво звичайним котлам. Натомість вони проходять через теплообмінник і охолоджуються. Водяна пара, що міститься в них, конденсується і виділяє приховане тепло конденсації, яке використовується для нагрівання води. Таким чином, котел повинен працювати менше, щоб забезпечити необхідну температуру подачі. Газові конденсаційні котли для комерційного застосування не тільки скорочують витрати на опалення в довгостроковій перспективі. Вони також допомагають зменшити потребу спалювати менше викопного палива. Цей факт означає значне полегшення для навколишнього середовища.

Газовий низькотемпературний котел для підприємств

У різноманітних підприємств та промисловості часто виникають дуже високі потреби в теплі, які також можна економічно та надійно покрити низькотемпературним газовим котлом. Низькотемпературні котли характеризуються своєю давно перевіреною та безпечною технологією. Завдяки своєму компактному дизайну їх можна легко занести на місце встановлення. Низькотемпературні газові котли від Viessmann придатні для використання в торгівлі, муніципалітетах, великих житлових будинках, як для новобудов, так і для модернізації.