За допомогою фотогальванічної системи отримуйте власну електрику з безкоштовної енергії Сонця
З дедалі більшим розповсюдженням енергетичних систем на базі відновлюваної енергії, зростає готовність споживачів виробляти електроенергію самостійно. Потужна фотогальванічна система дає реальну можливість отримати прибуток, використавши безкоштовну енергію Сонця. Крім того, установивши електрогенераторний модуль, споживач демонструє своє відповідальне ставлення до довкілля і робить активний внесок у захист клімату Землі через зменшення викидів СО2 в атмосферу.
Вартість енергоносіїв постійно зростає, і фотогальванічна установка дозволяє зекономити гроші та зменшити залежність від постачальників енергії. Електрику власного виробництва можна спожити на власні потреби, а можна віддати в публічну електромережу. Завдяки відшкодуванню, яке користувач отримує за віддану електроенергію (так званий зелений тариф), або завдяки економії при споживанні на власні потреби, інвестиція окупиться вже за кілька років. В кожному випадку вартість вашої нерухомості зросте.
Фотогальванічне обладнання виробництва Viessmann пропонує вам компоненти, розраховані на роботу в єдиному комплексі: фотогальванічні модулі, перетворювачі струму, монтажні системи, а також акумулятори електроенергії та теплові насоси для підвищення ефективності використання власної електрики.
Високі вимоги до якості наших електрогенераторних систем забезпечують їхню економічність та довговічність. Важливим доповненням є широкий спектр супутніх послуг: проектування, підбір обладнання, поставка, сервісне обслуговування – які надають фахівці наших партнерських фірм.
Як працюють фотогальванічні системи?
Фотогальванічна установка складється з багатьох модулів, які в свою чергу складаються з сонячних комірок. У цих комірках сонячне світло перетворюється в електричну енергію завдяки фотоефекту. Світло спричиняє вивільненню заряджених частинок. Шляхом переміщення саме цих частинок створюється електрична енергія. Необхідною умовою для цього є напівпровідниковий матеріал кремній. Можна виділити два типи сонячних комірок: монокристалічні та полікристалічні. Через різні способи виготовлення вони їх характристики відрізняються. Які сонячні батареї ви виберете, залежить від ряду факторів, і на них слід зважити заздалегідь. Крім ефективності та бажаної продуктивності, вирішальне значення має місце розташування. У будь-якому випадку модулі Vitovolt 300 пропонують різні можливості установки та області застосування. Наприклад, вони підходять як для одно-, так і двосімейних будинків, а також для комерційних будівель.
Короткий огляд складових елементів сонячної системи з фотоелектрикою
Крім сонячних батарей, фотоелектричні системи складаються з інвертора, кабелів і перш за все струмоприймачів. Це можуть бути не лише електричні пристрої, а й акумулятори та підключення до публічної мережі для віддачі енергії. Сонячний інвертор необхідний тому, що в сонячних елементах генерується постійний струм, який не споживається в домашньому господарстві. Тому його необхідно перетворити на змінний струм.
Отримайте вигоду від переваг фотогальванічних установок від Viessmann
Зі збільшенням використання систем відновлюваної енергії зростає готовність споживачів та кінцевих споживачів самостійно виробляти електроенергію. Сучасні продуктивні фотоелектричні системи надають можливість вигідно використовувати безкоштовну сонячну енергію.
Витрати на енергію постійно зростають: фотоелектричні системи допомагають заощадити гроші та зменшити залежність від постачальників енергії. Електроенергію, що виробляється самостійно, можна використовувати для власного споживання або продавати в мережу загального користування. Завдяки законодавчо встановленим тарифам або заощадженням за рахунок власного споживання інвестиції окупаються всього за кілька років. У будь-якому випадку сонячні установки збільшують вартість вашої нерухомості.
Фотоелектрична техніка Viessmann - це ідеально підібрані компоненти: фотоелектричні модулі, інвертори та кріпильні системи, а також системи зберігання електроенергії та теплові насоси для збільшення використання власної електроенергії.
Високий стандарт якості фотоелектричних модулів забезпечує їх економічність та довговічність. Комплексні послуги, починаючи від планування та проектування, закінчуючи доставкою та обслуговуванням компетентними спеціалістами-партнерами Viessmann, доповнюють асортимент фотоелектричних виробів.
Ефективне власне споживання згенерованої сонячної електроенергії
Власники фотоелектричних систем в даний час мають два варіанти використання виробленої електроенергії: Електрику можна повністю віддавати в електромережу або частково чи повністю самостійно використовувати. Оскільки самогенерована сонячна енергія дешевша, ніж електроенергія з електромережі, самоспоживання дає фінансові вигоди. Оптимальна спроектована система в поєднанні з ідеально підібраними компонентами забезпечує це високе самоспоживання.

Ефективне споживання електрики власного виробництва
Електроенергія, отримана з використанням геліоустановки, дешевша, ніж енергія з мережі – власне споживання означає економічну вигоду. Оптимальна схема установки, побудованої з компонентів, розрахованих на узгоджену роботу в комплексі, гарантує її високу продуктивність.
[1] Фотоелектрична установка
[2] Перетворювач постійного струму в змінний
[3] Лічильник електроенергії
[4] Споживач
[5] Лічильник для теплового насоса
[6] Тепловий насос із регулятором Vitotronic 200 (тип WO1C)
[7] Абонентський лічильник енергії, отриманої та відданої в мережу
[8] Публічна електромережа
Комплексні рішення: Комбінація сонянчих установок з тепловими насосами
Найбільш ефективним способом вироблення тепла з використанням електроенергії є тепловий насос. При цьому з однієї кіловат-години електроенергії з використанням безкоштовного екологічного тепла виробляється до чотирьох кіловат-годин тепла. Якщо потреба в енергії для обігріву приміщень та опалення гарячої води буде покрита за допомогою теплового насоса, не тільки можна значно підвищити рівень споживання сонячної енергетичної системи, але і більш економічна сонячна енергетика також забезпечує недороге теплопостачання. Кожен, хто бажає поєднати фотоелектричну систему з тепловим насосом, повинен обрати спеціальний тепловий насос, який оптимізує власне споживання і може адаптувати його роботу до генерації фотоелектричної системи. Для цього Viessmann розробила відповідну систему координації фотоелектричної системи та теплового насоса.

Акумуляторні системи – висока ефективність завдяки споживанню власної електроенергії
Акумуляторні системи Viessmann, що слугують для накопичення виробленої електроенергії, підвищують рівень власного споживання, а отже, й ефективність фотогальванічних систем. Коли власне господарство не потребує електроенергії, система заряджає акумулятор. Коли потреба з'являється, наприклад коли включаються електроприлади, ця енергія використовується. Якщо акумулятор заряджений, а жоден з підключених пристроїв не потребує енергії – вона передається в публічну мережу, й за це нараховується відшкодування, відповідно до чинного законодавства ("зелений тариф").
Сонячні панелі
Електроенергія від Сонця – установивши фотогальванічну систему, кожен може стати виробником власної електрики. Перетворення дармової сонячної енергії в електричну цікаве у фінансовому плані. За допомогою акумуляторів можна стати цілком незалежним від публічної електромережі.
Що вам слід знати про фотогальванічні системи...