Низькотемпературні водогрійні котли для роботи на рідкому паливі потужністю 400 кВт

Будинки з великою площею вимагають більшої теплової потужності. Потребу в теплі можна задовольнити задяки рідкопаливному котлу від компанії Viessmann. Низькотемпературні конденсаційні водогрійні котли для роботи на рідкому паливі тепер доступні в діапазоні потужностей від 400 до 2000 кВт.

Низькотемпературний котел, що працює на рідкому паливі Vitoplex 300 з багатошаровими конвективними поверхнями нагріву

Незалежно від типу та призначення будівлі: Viessmann розробив рідкопаливний низькотемпературний котел Vitoplex 300. Завдяки багатошаровим конвективним поверхням нагріву, виготовленим з спеціально зігнутих труб, компанія пропонує надійний та економічний трьоходовий котел. Багатошарові конвекційні поверхні нагрівання триходового котла складаються з триплекс трубок, вкладених одина в одну. Внутрішня трубка зі своїм поздовжнім ребром утворює поверхню нагріву в 2,5 рази більше, ніж має гладка трубка. Вони також призначені для підтримки температури поверхні вище точки роси під час передачі тепла. Це запобігає утворенню конденсату і корозії.

Vitoplex 300 також має вбудований Therm-Control. Він замінює змішувальний насос або комплект підвищення температури зворотної магістралі.  Для полегшення експлуатації та обслуговування рідкопаливних котлів з номінальною потужністю понад 620 кВт обладнують ??? (Zur Erleichterung der Montage und Wartung sind Öl-Niedertemperatur-Heizkessel ab einer Nenn-Wärmeleistung von mehr als 620 kW mit einer begehbaren Kesselabdeckung ausgestattet.) Регулювання Vitoplex 300 здійснюється за допомогою простого у викоритсанні регулятора Vitotronic з кольоровим сенсорним екраном.

Einstieg-MuG.jpg

Випробувана якість від Viessmann для потужностей до 2000 кВт при роботі на рідкому паливі чи газі, з високим нормативним ККД.

Тут кожний знайде точно підібране рішення для своєї задачі. У плані технічних вимог, побажань до рівня комфорту, а також обмежень бюджету.

Низькотемпературний рідкопаливний котел

В якості альтернативи Vitoplex 300 може виступати Vitoplex 200. Компактний котел із нержавіючої сталі потужністю від 440 до 1.950 кВт може бути адаптований до будь-якого пальника. До 560 кВт Vitoplex 200 має Therm-Control. Eine begehbare Kesselabdeckung ist ab 700 kW vorgesehen. Der Vitoplex 200 erreicht einen Norm-Nutzungsgrad mit Heizöl von bis zu 89 Prozent. Er lässt sich über das kommunikationsfähige, digitale Regelungssystem Vitotronic leicht bedienen und ermöglicht die komplette Einbindung in Gebäudemanagement-Systeme.

Vitorond 200: Універсальний у використанні

Використання рідкопаливного котла Vitorond 200 для опалення будівель з великою плошею. Вузькі, важкодоступні проходи в старих будинках завжди є проблемою при модернізації системи опалення. Котел Vitorond 200, що складається з чавунних сегментів, підходить для цього якнайкраще. Його сегменти можна окремо доставити в котельню і на місці легко й без проблем зібрати за допомогою пресового штампу.Потужність рідкопаливного котла не зважаючи на сегментність від 440 до 1.080 кВт, поставляється з заводу разом із Vitotronic.

Der passende Öl-Heizwertkessel für jeden Bedarf

Vom historischen Denkmal über das leistungsfähige Industrieobjekt bis hin zum großflächigen Wohn- und Gewerbeareal: Viessmann завжди розробляв правильні інноваційні рішення для опалення різного типу. Завдяки раціональному спалювальні енероресурсів, системи опалення активно сприяють захисту клімату.

Низькотемпературні котли на рідкому паливі

Розмаїття програми котлів Vitoplex, з диференціюванням цін по ступенях 300, 200 і 100, допомагає знайти правильне рішення для кожного індивідуального запиту і для кожного бюджету. Спільною для всіх варіантів є їхня найвища якість, якою відома компанія Viessmann. Vitorond 200 входить у гру, якщо через просторові обмеження котел потрібно доставити на місце, розібравши на кілька частин.