Когенераційні установки (КГУ)

Дедалі більшого значення набуває децентралізоване постачання тепла та електроенергії. Компанія Viessmann пропонує рішення, які надають можливість вирівняти нестабільність ринку електроенергії за рахунок відновлюваних джерел енергії.

Як альтернатива атомним електростанціям і тепловим електростанціям великої потужності, споруджуються численні вітрові електростанції та фотоелектричні установки. Енергія сонця і вітру нестабільна, її кількість важко спланувати на майбутнє, й тому важливим елементом енергосистеми стають когенераційні установки (КГУ). У Європі поставлена задача довести частку електроенергії від КГУ до 25 відсотків у 2020 році.

Децентралізоване електропостачання

Когенераційні установки малої та середньої потужності дозволяють подолати "ями" надходження електроенергії з відновлюваних джерел. Якщо це відбувається децентралізовано, і електроенергія виробляється самим споживачем, зменшується навантаження на електромережі. Електроенергія з когенераційної установки заміняє електрику з міської мережі.

Когенерація icon-gas.png

Компанія Viessmann уже понад 25 років виробляє ефективні когенераційні установки для роботи на газі. Крім серійних продуктів, виготовляються установки у спеціальному виконанні, що забезпечують потреби індивідуальних клієнтів.