Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Етикетка енергоефективності для систем опалення: допомога у прийнятті рішень при купівлі системи опалення

Єдине європейське маркування енергоефективності також для систем опалення

Холодильники, телевізори та пральні машини вже кілька років маркуються етикеткою енергоефективності.Етикетка ErP також є обов'язковою для опалювальної техніки.

Як окремі компоненти - теплогенератори та водонагрівачі - так і цілі опалювальні системи маркуються етикеткою енергоефективності із зазначенням класу енергоефективності.

Етикетка енергоефективності для систем опалення - більше прозорості у споживанні енергії

Нове маркування опалювальної техніки за допомогою етикеток енергоефективності базується на директивах і регламентах Європейського Союзу (ЄС). Це означає, що маркування регулюється однаково по всій Європі, а розрахунок базується на процедурах, визначених Комісією ЄС. Це дає вам основу для порівняння і, таким чином, допомогу в прийнятті рішень щодо купівлі або модернізації системи опалення.

Все з одного джерела: скоординовані системи опалення для більшої ефективності

Маркування енергоефективності із зазначенням класу енергоефективності є хорошим орієнтиром. Однак ніколи не слід приймати рішення про купівлю системи опалення лише на основі етикетки. Опалювальні системи - це комплексні системи, на ефективність яких впливає не тільки окремий продукт, але й ідеальна координація всіх компонентів.

Етикетка ErP для системи опалення

На етикетках енергоефективності, тут на прикладі конденсаційного котла, ви знайдете різну інформацію. Вони показують клас енергоефективності, позначений чорною стрілкою, а також потужність або рівень шуму приладу.

Етикетка виробу та клас ефективності

Окремі компоненти системи опалення мають маркування. Для теплогенераторів найкращий клас ефективності встановлено на рівні A++, найгірший - G. Для водонагрівачів шкала варіюється від A до G. Комбіновані прилади, які використовуються як для опалення приміщень, так і для нагрівання води, показують класифікацію для обох застосувань окремо.

З 26.09.2019 буде додано додаткову класифікацію A+++. Класи енергоефективності від E до G будуть скасовані.

Більш інформативна, ніж етикетка продукту: комбінована етикетка

Опалювальні системи складаються з декількох компонентів, і всі вони впливають на ефективність системи в цілому. Саме тому етикетки на продуктах доповнюються комбінованими етикетками. Вони вказують на енергоефективність всієї системи. Наприклад, система розумного будинку може підвищити ефективність системи опалення.

Якщо всі компоненти ідеально узгоджені між собою, комбінована етикетка часто показує кращу енергоефективність, ніж окремі етикетки продуктів. Таким чином, лише комбінована етикетка надає інформацію про те, наскільки ефективною є система опалення насправді.

Ефективніше як система: Скоординована опалювальна техніка від Viessmann

Широкий асортимент Viessmann пропонує всі опалювальні компоненти з одного джерела. Всі деталі настільки ідеально узгоджені, що опалювальна система досягає максимальної ефективності на практиці.