Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Як знайти надійного інсталятора системи опалення

Зверніться за консультацією
(Bild: © A._and_I._Kruk / Shutterstock.com)

Опалювальний прилад складається не лише з механічних компонентів. Він також містить програмне забезпечення, яке робить прилад тим, чим він є - високоефективною, повноцінною та регульованою системою опалення, якою можна керувати навіть дистанційно.

Для того, щоб програмне та апаратне забезпечення працювали належним чином, необхідне правильне конфігурування. Цю роботу зазвичай виконує інсталятор опалювальної системи. Після завершення монтажу слідує введення в експлуатацію. Потім система опалення готується до запуску. Цю роботу також повинен виконувати інсталятор системи опалення. І останнє, але не менш важливе: тепловий підрядник може також подбати про технічне обслуговування змонтованої системи і, таким чином, забезпечити її надійну роботу в довгостроковій перспективі.

Консультативна роль інсталятора систем опалення

Сфера діяльності інсталятора опалювальних систем зазвичай виходить за рамки мануальних аспектів професії. Хоча термін "інсталятор" і використовується в розмовній мові, він не зовсім охоплює все. Зрештою, це також ваша перша контактна особа при купівлі системи опалення. Завдяки своїй професійній підготовці та досвіду, вони в курсі новітніх технологій опалення та санітарії і можуть швидко сказати, яка технологія опалення є найбільш підходящою для конкретної будівлі.

Причини вибору сертифікованого   партнера

Нова система опалення - це довгострокова інвестиція, яку слід ретельно продумати і спланувати. На додаток до власних досліджень, на перших кроках важливо отримати консультацію експерта. Ви дізнаєтесь, які варіанти доступні, як можна забезпечити економічну ефективність, яка може бути приблизна вартість та багато іншого. Якщо ви вже знаєте, які джерела енергії вам підходять, ви також можете шукати монтажників систем опалення.

Покладайтеся на сертифікованих інсталяторів систем опалення

Кваліфікація є важливим аспектом при виборі інсталятора системи опалення. Зрештою, як і в інших галузях, існують добре підготовлені. Щоб переконатися, що ваш підрядник володіє необхідними навичками, бажано покладатися на торгових партнерів у сфері ОВіК, які працюють з відомими виробниками. З торговими партнерами Viessmann ви точно в безпеці.

Як знайти потрібного інсталятора опалювальних систем поблизу вас

Знайти відповідного інсталятора опалювальних систем поблизу вас легко - за допомогою нашого пошуку місцевих партнерів. Ви можете вибирати між

  • Підрядники з опалення
  • Підрядники з фотоелектричних систем
  • Інженери-проектувальники та інженерні консультації
  • Виробники збірних/традиційних будинків

В ідеалі, інсталятор не повинен знаходитися занадто далеко від вашого будинку, щоб несправності можна було усунути на місці якнайшвидше. Якщо ваша система опалення підключена та зареєстрована через Vitoconnect за допомогою додатку ViCare, ви також можете надати доступ до неї обраному вами монтажнику. Тоді вони зможуть дистанційно контролювати вашу систему і в разі потреби втрутитися до того, як виникне несправність. Підключення через додаток ViCare також додає ще одну суттєву перевагу - повну п'ятирічну гарантію. Для отримання додаткової інформації відвідайте сторінку додатку ViCare.

Як уже згадувалося, спеціалізований підрядник з опалення не є чимось незвичайним. Наприклад, якщо ви хочете переобладнати котел на пелети, вам слід звернутися до підрядника, який спеціалізується в цій галузі. Щодо теплогенераторів, які виробляють електроенергію, бажано звертатися до підрядників, які мають сертифікацію для когенераційних установок та/або опалювальних приладів на паливних елементах. Вони є експертами у своїй галузі.

Технологія систем опалення постійно вдосконалювалася протягом останніх десятиліть. У деяких сферах зросла і їхня складність. Кваліфіковані монтажники опалювальних систем це добре знають і проходять регулярне навчання. Це означає, що вони завжди в курсі новітніх технологій опалювальних систем і можуть правильно і швидко встановити сучасні опалювальні системи. Ви можете знайти добре поінформованих та висококваліфікованих підрядників з монтажу систем опалення у переліку торгових партнерів Viessmann та в інших місцях.

Незалежно від того, чи йдеться про демонтаж старих компонентів, чи прокладання нових труб, кваліфіковані підрядники з опалення вислуховують клієнтів, беруть до уваги їхні побажання і виконують роботи до узгодженої дати. Якщо виникає загроза зриву термінів, клієнтів негайно інформують про це.