Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Придбання нової системи опалення Viessmann - поради та інформація

Зверніться за консультацією
(Зображення: © Photographee.eu / Shutterstock.com)

Придбання системи опалення - як це працює

Натисніть на кнопку відтворення, щоб переглянути відео. Зверніть увагу, що під час перегляду відео дані будуть передані на YouTube. Ви можете знайти детальну інформацію про це в нашій Політиці конфіденційності.

Перший крок: дослідження заздалегідь

Перш ніж прийняти рішення про вибір опалювальної системи Viessmann, необхідно з'ясувати кілька моментів, які потребують уточнення. Щоб уникнути неприємних сюрпризів, покупку слід добре спланувати. Почніть з визначення бюджету. Пам'ятайте, що система опалення - це більше, ніж сам теплогенератор. З повітряним тепловим насосом від Viessmann, наприклад, вам не потрібно турбуватися про жодний з цих аспектів.

Відповіді на ці питання слід з'ясувати заздалегідь, проконсультувавшись з енергетичним консультантом або сервісіним партнером:

 • Чи слід доповнити або повністю оновити існуючу систему опалення?
 • Чи слід планувати систему опалення для нової будівлі?
 • Чи варто перейти на інше джерело енергії?
 • Який стан будівлі?
 • Скільки мешканців у будинку? Який попит на тепло?
 • Чи є місце для баку?

  

Які аргументи на користь придбання нової системи опалення?

Існує, по суті, три різні сценарії: система опалення виходить з ладу і потребує заміни, ви плануєте проект модернізації або нова будівля потребує системи опалення. Мотиваційні фактори для останнього варіанту різні. Нова система опалення від Viessmann не тільки працює набагато ефективніше, ніж 20-річний котел у підвалі, але й заощаджує витрати на опалення.

Крім того, часто вже не йдеться про те, щоб система опалення просто забезпечувала тепло та гарячу воду. Інновації, діджиталізація і, перш за все, екологічний аспект відіграють все більш важливу роль. З новим тепловим насосом від Viessmann ви можете опалювати за допомогою енергії навколишнього середовища, наприклад, з повітря або землі. Крім того, система опалення на паливних елементах від Viessmann має не тільки екологічну перевагу, але й перевагу технічних інновацій.

  

  

Придбання нової системи опалення - але якої?

Якщо ви плануєте придбати опалювальну систему Viessmann, наш асортимент пропонує широкий вибір варіантів. Ви можете вибрати та налаштувати відповідну модель відповідно до ваших потреб. Перш за все, у вас є вибір між різними джерелами енергії:

 • Газ
 • Електроенергія
 • Деревина
 • Енергія навколишнього середовища

Залежно від вашого вибору, системи варіюються від компактного настінного газового котла, електричної системи підігріву підлоги або теплового насоса з повітряним джерелом до різних комбінованих варіантів. Часто буває доцільно поєднати дві системи, наприклад, газовий котел і сонячну теплову систему. Про те, чи є така комбінація доцільною, вам слід порадитися з одним із наших торгових партнерів на місці.

  

Нова система опалення від Viessmann має бути оптимально підібрана

Нова система опалення від Viessmann повинна не лише відповідати вашому бюджету та режиму використання. Сама будівля і, зокрема, її ізоляція також є важливими факторами, що впливають на вибір правильної системи опалення для Вашого будинку.

Деякі системи опалення особливо підходять, наприклад, для новобудов. У такому випадку компанія Viessmann пропонує різні варіанти для забезпечення вашого будинку теплом:

Але опалення - це не єдине, чого можна досягти за допомогою приладів Viessmann. У новобудовах, зокрема, вам також потрібно подумати про вентиляцію та/або виробництво електроенергії. Вентиляція та опалення можуть добре поєднуватися - Vitovent 300-F разом з тепловим насосом повітряного типу. Крім того, ви можете покрити частину потреби теплового насоса в електроенергії за допомогою спеціальної фотоелектричної системи на даху.

Придбання системи опалення Viessmann - крок за кроком

Ви не залишаєтесь наодинці, коли справа доходить до вибору майбутньої системи опалення. На додаток до незліченних посібників та інформації про індивідуальні системи опалення, ми пропонуємо вам можливість отримати кваліфіковану експертну консультацію від сертифікованого спеціаліста з монтажу систем опалення. За допомогою пошуку   партнерів у Вашому місті ви обов'язково знайдете потрібний контакт.

Партнери Viessmann допомагають з вибором правильної системи опалення.  

Таким чином, купуючи нову опалювальну систему Viessmann, ви повинні виконати наступні кроки:

 1. Планування та дослідження
 2. Отримати консультацію та порівняти пропозиції
 3. Змонтуйте систему опалення
 4. Насолоджуйтесь зручністю вашої нової системи опалення Viessmann

Дізнайтеся більше про те, що потрібно зробити після придбання опалювальної системи Viessmann у статті " Перші кроки з новою опалювальною системою Viessmann".