Увійдіть на партнерський портал Viessmann та в партнерський магазин Viessmann

Домовласники Професіонали

Експлуатуйте тепловий насос з фотоелектрикою та станьте більш незалежними

Зверніться за безкоштовною консультацією
(Фото: © Viessmann)

Теплові насоси використовують електричну енергію, щоб зробити тепло, накопичене в землі, воді або повітрі, доступним. Поєднуючи його з фотоелектричною системою, значну частину необхідної електроенергії можна генерувати з сонячної енергії. Це означає більшу незалежність від енергопостачальних компаній та нижчі витрати на електроенергію. Але не тільки тепловий насос може працювати на сонячній енергії. Самостійне споживання також можливе за допомогою побутових приладів, побутової електроніки та електромобілів. Однак для забезпечення ефективної роботи всі компоненти повинні бути оптимально підібрані. Крім того, для забезпечення оптимального енергопостачання потрібен накопичувач енергії. Viessmann пропонує відповідні системні рішення, які поєднують теплові насоси з фотоелектричними установками (ФЕУ) та забезпечують інноваційне управління енергоспоживанням.

Системні рішення Viessmann для високого рівня енегонезалежності та ефективності

Використання відновлюваних джерел енергії заощаджує ресурси та зменшує викиди в атмосферу. Однак це має сенс не лише з точки зору захисту клімату. Ступінь енергетичної незалежності можна підвищити, використовуючи енергію довкілля та сонячну енергію. Зростання цін на енергоносії, таким чином, відіграє меншу роль. Це означає більшу безпеку планування навіть під час потенційних енергетичних криз.

Поєднання теплового насоса Viessmann та фотоелектричної системи створює для цього оптимальну основу. Теплові насоси Vitocal видобувають теплову енергію з повітря або землі. Завдяки різним конструкціям і вихідним ступеням вони можуть використовуватися різними способами - як у новобудовах, так і в існуючих будівлях. Фотоелектричні установки можуть бути дообладнані до теплового насоса Viessmann або спроектовані безпосередньо. Це особливо зручно з комплексною системою Vitovolt. Крім модулів, до складу фотоелектричних комплект ів входять також монтажна система та інвертори. Останній перетворює постійний струм, вироблений фотоелектричною системою, в змінний і таким чином робить його придатним для використання в домашньому господарстві. Додаткові компоненти, такі як накопичувачі енергії, підвищують ефективність всієї системи.

Інноваційне управління енергією для теплових насосів та фотоелектричних систем

Наскільки високим є вихід електроенергії від фотоелектричних систем, споживання теплового насоса, рівень самозабезпечення та незалежності? Для всебічного огляду та виявлення потенціалу оптимізації компанія Viessmann пропонує інноваційні рішення для управління енергоспоживанням.

Контролюйте та реєструйте баланс енергії за допомогою платформи

Система, що складається з теплового насосу з фотоелектричними модулями та накопичувача енергії, досягає максимальної ефективності за допомогою платформи Viessmann One Base. Нова платформа об'єднує системи Viessmann з існуючими додатками для розумного дому, створюючи єдине кліматичне та енергетичне рішення, яке можна легко розширити, наприклад, за допомогою настінного блоку для зарядки електромобіля. Всі цифрові сервіси Viessmann також можуть бути інтегровані в One Base. Члени Енергетичного співтовариства ViShare отримують індивідуальний фіксований тариф на електроенергію. Вони також отримують 100-відсоткову "зелену" електроенергію від спільноти, навіть якщо їх власного виробництва недостатньо. Керування тепловим насосом, фотоелектричними установками та іншими компонентами здійснюється через додаток ViCare за допомогою смартфона або голосового керування. Дізнайтеся більше про переваги цифрової мережі в наступному відео:

Усі дані про електричні компоненти системи - як на долоні, коли це необхідно

GridBox об'єднує всі електричні компоненти енергосистеми Viessmann, що робить його ідеальним доповненням до накопичувача енергії, теплового насоса та фотоелектричної системи. Енергетична панель візуалізує енергетичні потоки окремих компонентів системи і, крім поточних даних системи, надає щоденні тренди та щотижневі звіти, які дають уявлення про енергетичні баланси та скорочення викидів CO2 в системі. Водночас функція оптимізації допомагає досягти максимально можливої ефективності у взаємодії окремих компонентів.

Оптимальне планування теплового насоса з фотоелектричним модулем

Якщо ви хочете експлуатувати тепловий насос з фотоелектричними модулями, обидва компоненти повинні бути узгоджені між собою і з індивідуальними умовами. Конструкція фотоелектричної системи відіграє в цьому ключову роль. Вона визначає продуктивність і, таким чином, впливає на те, наскільки добре тепловий насос забезпечується сонячною енергією - навіть взимку. Він завжди повинен бути результатом індивідуального розрахунку, який, крім розрахунку опалювального навантаження, також враховує особливості споживання мешканців будівлі. Наші досвідчені партнери є надійними партнерами, коли мова йде про проектування фотоелектричних систем з тепловими насосами. Завдяки своєму досвіду вони також надають інформацію про можливі та необхідні заходи для забезпечення всіх передумов для нової енергетичної системи. Це може бути особливо важливо, якщо тепловий насос з фотоелектричними елементами встановлюється в старій будівлі.

Асортимент продукції

Viessmann пропонує системні рішення, що включають теплові насоси, фотоелектричні модулі та накопичувачі енергії для існуючих та нових будівель. Завдяки великій кількості варіантів і класів потужності, рішення підходять як для приватних будинків, так і для великих будівель, а також для промислових, комерційних і місцевих органів влади.