Когенерація: отримувати електрику одночасно з теплом

В сьогоднішніх умовах нової енергетичної політики та стрімкого зростання цін на електроенергію, все бульшого значення набуває децентралізоване виробництво електроенергії. Когенерація буде важливим доповненням до традиційних теплоенергоцентралей.

В Європейському союзі частка електрики, що виробляється когенераційними установками, має зрости до 25 відсотків до 2020 року, порівняно з сьогоднішніми 16%. Окрім мікро-КГУ, на передній план виходять пристрої на паливних елементах для децентралізованого виробництва електрики.

Надзвичайно висока енергоефективність: когенерація

При виробництві електроенергії виникає тепло, яке в традиційних електростанціях вилітає "у трубу". Когенераційні установки використовують це надлишкове тепло на опалення та гаряче водопостачання, досягаючи коефіцієнта корисної дії, який удвічі вищий за ККД установок для окремого виробництва електричної та теплової енергії.

Паливні елементи – модуль, розроблений компанією Panasonic

Електрика і тепло від паливних елементів

При розробці нових технологій компанією Viessmann найвищий пріоритет віддається надійності та тривалості в експлуатації нових продуктів. Тож і при розробці нового опалювального пристрою на паливних елементах ми зробили ставку на випробувану технологію. Тому Vitovalor 300-P розроблявся у співпраці з компанією Panasonic. Модуль паливних елементів цього пристрою походить від Panasonic. Для японського ринку ця компанія випустила вже понад 34 000 пристроїв.