Твердопаливний котел для комерційного використання

У комерційному секторі існує чимало варіантів вироблення тепла. Окрім газових, рідкопаливних котлів та когенераціних установок, котли на твердому паливі є найбільш традиційною технологією. Саме тому ця технологія опалення надзвичайно надійна та ефективна. Сама паливна деревина вже давно доступна не тільки у вигляді колод, але і у вигляді гранул та тріски. До того ж, при їх спалюванні вони виділяють стільки CO₂, скільки вони поглинули в процесі свого росту.

Технологія опалення з давніми традиціями

Жодна система опалення не має такої історії використання, як опалення на дровах. Тисячі років люди використовують їх для обігріву кімнат або для проведення комерційних процесів. І навряд чи будь-яка інша система опалення пройшла більше кроків оптимізації, ніж класичний твердопаливний котел. Тим часом такі котли стали високоефективними та сучасними системами, які досягають ефективності понад 90 відсотків навіть без технології конденсації. Навряд  має значення, чи вони працюють на колодах, гранулі, деревній стружці тощо.

Деревні котли для комерційного використання

Комерційний древесний котел спалює деревину класичним способом. В якості палива використовуються півметрові та метрові колоди. Можливе також використання деревних брикетів або залишків деревини. Завдяки останнім технологіям згоряння, котел Viessmann для комерційного використання перетворює енергію, що міститься в деревині, в тепло майже без втрат.

Пелетні котли та котли, що працюють на трісках для підприємств

Твердопаливні котли Viessmann для пелет та деревної тріски працюють з тією ж ефективністю, що й котел на деревині. Результат: ефективність котла понад 90 відсотків та низькі витрати на опалення. Крім того, обидва типи котлів пропонують перевагу повністю автоматичної роботи. Додавати дрова вручну не потрібно, оскільки конвеєрна система забезпечує необхідну подачу палива.

Комерційні твердопаливні установки потужністю до 6000 кВт

Viessmann також пропонує якість та максимальну ефективність для котлів великої потужності. Системи опалення деревиною досягають номінальної тепловіддачі до 1250 кВт. Системи спалювання деревини для комерційних цілей навіть досягають 8000 кВт. Це означає, що завжди доступна достатня потужність навіть для дуже великих теплових потреб.


Котли на біомасі icon-biomasse.png

Опалення деревиною – найбільш природним у світі видом палива. Якщо розглядати вартість інвестиції в цілому, при сьогоднішніх цінах на енергоносії котел на деревному паливі є дуже економною альтернативою. Такі котли мають високий ККД і економні у споживанні палива.