Водонагрівачі Vitocell – комфорт у приготуванні гарячої води для кожного окремого випадку

Потреба кожного будинку в теплій і в гарячій воді – це зовсім різні величини. На одну впливає кількість мешканців, а на другу – кількість душових чи ванних кімнат. Наприклад: якщо троє членів сім'ї одночасно збираються вранці на роботу чи в школу, протягом короткого часу має бути доступною велика кількість теплої води для душу.

Той, хто любить регулярно приймати ванну, потребуватиме достатньої кількості теплої води для повної ванни. А ємнісний водонагрівач має надати таку кількість води, щоб її вистачало на одночасний відбір у багатьох точках багатоквартирного будинку.

Ємнісні водонагрівачі Vitocell у повному обсязі покривають цю потребу, і відповідають навіть найвищим вимогам до оснащення. Рекомендуємо також у кожному випадку встановлювати геліосистему, що дозволить заощадити енергію і безкоштовно нагріти воду.

Газовий настінний конденсаційний котел Vitodens 300-W з водонагрівачем Vitocell 100-W

Два класи енергоефективності

Більшість накопичувальних водонагрівачів, що мають об'єм, який підлягає маркуванню класу енергоефективності в ЄС (до 500 літрів), стандартно отримують клас енергоефективності B. Для деяких типів водонагрівачів можливе також присвоєння класу A. Водонагрівачі класу А мають теплоізоляцію з додаткової вакуумної панелі, що зменшує втрати тепла, а з ними й витрати на виробництво енергії.

Водонагрівачі

Від внутрішньої поверхні ємнісного водонагрівача значною мірою залежить гігієна гарячого водопостачання. Тому Viessmann задав для себе два стандарти їх якості. Це емалювання Ceraprotect для надійного, тривалого захисту від корозії в продуктах серії Vitocell 100. І високоякісна нержавіюча сталь, що задовольняє найвищі вимоги до гігієни, у серії Vitocell 300. Тож програма поставок пристроїв Vitocell дозволяє Вам обрати водонагрівач, що відповідатиме вашим потребам.