Водонагрівачі Vitocell – комфорт у приготуванні гарячої води для кожного окремого випадку

Потреба кожного будинку в теплій і в гарячій воді – це зовсім різні величини. На одну впливає кількість мешканців, а на другу – кількість душових чи ванних кімнат. Наприклад: якщо троє членів сім'ї одночасно збираються вранці на роботу чи в школу, протягом короткого часу має бути доступною велика кількість теплої води для душу.

Той, хто любить регулярно приймати ванну, потребуватиме достатньої кількості теплої води для наповнення ванни. А ємнісний водонагрівач має надати таку кількість води, щоб її вистачало на одночасний відбір у декількох точках водорозбору багатоквартирного будинку.

Ємнісні водонагрівачі Vitocell у повному обсязі покривають цю потребу, і відповідають навіть найвищим вимогам до оснащення. Рекомендуємо також у кожному випадку встановлювати геліосистему, що дозволить заощадити енергію і безкоштовно нагрівати воду.

Газовий настінний конденсаційний котел Vitodens 300-W з водонагрівачем Vitocell 100-W

Два класи енергоефективності

Більшість накопичувальних водонагрівачів, що мають об'єм, який підлягає маркуванню класу енергоефективності в ЄС (до 500 літрів), стандартно отримують клас енергоефективності B. Для деяких типів водонагрівачів можливе також присвоєння класу A. Водонагрівачі класу А мають теплоізоляцію з додаткового вакуумного шару, що зменшує втрати тепла, а з ними й витрати на виробництво енергії.

Водонагрівач за принципом проточного водонагрівача

Окрім централізованого та децентралізованого нагріву гарчяої води, можна використовувати також модуль нагріву води Viessmann Vitotrans 353. Ці модулі є додатковим обладнанням до водонагрівачів лінійки Vitocell. При цьому технологічна вода нагрівається комфортно та гігієнічно за принципом проточного водонагрівача.  Водонагрівачі можна комбінувати з найрізноманітнішими системами.

 

На малюнку зображений водонагрівач у поєднанні з рідкопаливним котлом

Viessmann Vitocell для підвищення ефективності

Підключення водонагрівача до уже існуючої системи опалення вигідно з економічних та екологічних причин. Оскільки за умови комбінації з фотогальванічними ситемами тепло генерується за допомогою безкоштовної сонячної енергії. Таким чином, водонагрівачі від Viessmann підходять для двосторонньої роботи з класичним котлом або з сонячною тепловою системою. Як постачальник широкої лінійки продуктів для опалення, Viessmann має водонагрівач для кожної потреби.

Водонагрівачі в різних конструкціях

Водонагрівачі від Viessmann характеризуються високою ефективністю, різноманітністю конфігурацій та простотою монтажу. Отже, існує обладнання в таких колнфігураціях:

●  Вертикальні водонагрівачі (Vitocell 100-L, Vitocell 100-V і Vitocell 300-V)
●  Горизонтальні водонагрівачі (Vitocell 100-H і Vitocell 300-H)
●  Підставний водонагрівач (Vitocell 100-W)

Об'єм водонагрівачів залежно від моделі становить від 120 до 1000 літрів. Таким чином, резервуари для зберігання гарячої води від Viessmann не тільки підходять для використання в односімейних будинках, але і в будинках з великою потребою у гарячій воді.

Двовалентний водонагрівач для фотогальванічних систем

Двовалентний водонагрівач є незамінним компонентом сонячної теплової системи.  Двовалентні водонагрівачі Viessmann мають два окремі нагрівальні елементи та нагрівають воду як за допомогою геліосистеми, так і за допомогою котла. В результаті завжди забезпечується бажаний рівень температури. Баки для зберігання доступні або в сталі з емальованим покриттям Ceraprotect (Vitocell 100-V, Vitocell 100-W, Vitocell 100-B, Vitocell 100-U), або з нержавіючої сталі (Vitocell 300-V, Vitocell 300-H, Vitocell 300-B ).

Буферна ємність Vitocell

Завдання буферної ємності - тимчасово зберігати надлишок енергії, виробленої теплогенератором, і  повернення її в систему опалення при необхідності. Накопиченою енергією можна застосовувати для контурів опалення або приготування гарячого водопостачання. Буферні ємності Vitocell 120-E або Vitocell 140-E можна застосовувати для двовалентної роботи з тепловим насосом або сонячною системою. Об'єм буферних ємностей може становити до 2000 літрів.

Водонагрівач Vitocell у двох класах енергоефективності

За замовчуванням більшість водонагрівачів із об'ємом зберігання, які підлягають обов'язковому маркуванню (ємністю до 500 літрів), досягають класу енергоефективності B. В якості альтернативи для обраних типів водонагрівачів можна вибрати клас енергоефективності A або B. Водонагрівачі класу A обладнані додатковим вакуумним шаром, що зменшує втрати тепла і, таким чином, енерговитрати.


Водонагрівачі

Від внутрішньої поверхні ємнісного водонагрівача значною мірою залежить гігієна гарячого водопостачання. Тому Viessmann задав для себе два стандарти їх якості. Це емалювання Ceraprotect для надійного, тривалого захисту від корозії в продуктах серії Vitocell 100. І високоякісна нержавіюча сталь, що задовольняє найвищі вимоги до гігієни, у серії Vitocell 300. Тож програма поставок пристроїв Vitocell дозволяє Вам обрати водонагрівач, що відповідатиме вашим потребам.